• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
BzArEx

[SKLEP] Omyłkowe zamknięcie okna

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.04.2006 o 19:58, PLOPO napisał:

Witam!
Przez przypadek zamknąłem okno płatności (oczywiście z http://www.gram.pl/sklep.asp). Nie można
teraz do niego wrócić. Co mogę zrobić?

Chodzi Ci o to okno, na którym widnieje formularz, gdzie wybierasz sposób zapłaty? Nie pozostaje chyba nic innego jak złożyć zamówienie od początku, a w przypadku nieporozumienia pozostaje telefon lub e-mail do obsługi sklepu CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chodzi o okno logowania się do banku (np. INTELIGO albo mBank) po zakończeniu transakcji. No tak ale przy okazji straciłem rabat :( Czy po tygodniu usuną to zamówienie żebym mógł złożyć nowe ze starym rabatem czy on już przepadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.04.2006 o 20:06, PLOPO napisał:

Chodzi o okno logowania się do banku (np. INTELIGO albo mBank) po zakończeniu transakcji. No
tak ale przy okazji straciłem rabat :( Czy po tygodniu usuną to zamówienie żebym mógł złożyć
nowe ze starym rabatem czy on już przepadł?

Kliknij w przycisk "Anuluj zamówienie", a po chwili wPLNy powinny do Ciebie wrócić. Na pamiątkę zostanie Ci wpis o anulowanym zamówieniu, ale nie ma co tego brać do głowy, bo to tylko informacja, ze kiedyś coś takiego zamówiłeś i anulowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.04.2006 o 20:20, PLOPO napisał:

Nie ma właśnie takiej opcji przeszukałem zakładkę moje zamówienia i tam nie ma takiej opcji.
Może źle szukam?

Kliknij "Moje zamówienia", potem kliknij w to zamówienie i naciśnij "Anuluj zamówienie". Powinno być OK. w razie jakichkolwiek wątpliwości wal e-mail do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wielkie dzięki za pomoc :) Niestety nie ma tam takiej opcji :( Emaila do CDP już wysłałem. No cóż dzięki za pomoc. Dziwne, że nie ma tej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować