Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Jaka jest wasym zdaniem najgłupsza gra?

704 postów w tym temacie

dla mnie najgorsze jest maluch racer wogle wiekszosc samochodowek

ps. ja lubie gta:vc i gta:sa za ich fabule... kazda wygralem bez kodow i to mnie cieszy;) rzeczywiscie wszyscy moi koledzy podniecaja sie wpisaniem kodow na bron a pozniej tylko :aspirine,aspirine bo nie umia szybko reagowac;)
mnie to nie kreci... ja wole misje porobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 10:48, olcia13 napisał:

Ja miałam okazję zagrać soie w demo gry Call of coś tam; Mroczne zakątki świata. Powiem krótko:
dno!

taaaaaaaak? a dlaczego tak uwazasz? ja skonczylem ta gre i uwazam ze jest swietna. co Ci sie w niej nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu jej się nie spodobała. Ja zagrałem w demo Prey i też mmi się za bardzo nie spodobał. Nie każdy lubi takie mroczne i shizofremiczne klimaty (chodzi o Mroczne zakątki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 12:00, Mac Cry napisał:

Poprostu jej się nie spodobała. Ja zagrałem w demo Prey i też mmi się za bardzo nie spodobał.
Nie każdy lubi takie mroczne i shizofremiczne klimaty (chodzi o Mroczne zakątki).

To, że gra jest słaba (nie podoba mi się) nie jest równoznaczne z tym, że jest głupia.
Wogóle dziwny jest ten temat. Większość wypowiedzi odnosi się do gier które komuś się nie podobają, co ma się nijak do nazwy tego topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 12:00, Mac Cry napisał:

Poprostu jej się nie spodobała. Ja zagrałem w demo Prey i też mmi się za bardzo nie spodobał.
Nie każdy lubi takie mroczne i shizofremiczne klimaty (chodzi o Mroczne zakątki).

to, ze jej sie nie spodobalo to juz wiem. chodzi mi o to dlaczego. bo mowienie ze dana gra to dno trzeba uzasadnic. zwlaszcza ze to wcale nie jest zadna kaszanka tylko badrdzo dobry horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gry Typu Airline 69. Gry dla starych erotomanów gdzie dostaje się w pudełku dmuchaną lalę gratis.
Sims. Bez urazy dla innych. Ale to się nazywa komercha!

Wypuścić 4,5,6 dodatków do tej samej gry za 70zł gdzie dodane zostały dwa dywany i nowa para mebli. Pierwsza cześć. Ok. Zabawa na 3-4 godziny. Reszta Debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 11:54, MarneusPL napisał:

> Ja miałam okazję zagrać soie w demo gry Call of coś tam; Mroczne zakątki świata. Powiem
krótko:
> dno!
taaaaaaaak? a dlaczego tak uwazasz? ja skonczylem ta gre i uwazam ze jest swietna. co Ci sie
w niej nie podoba?

Dla mnie ta gra jest po prostu głupia. Tak jak pisałam wcześniej nie lubię gier, których sens opiera się na zasadzie ,,zabijasz wszystkich i wychodzisz", tak pisze i teraz. Rozumiem, że np. Tobie ta gra może się podobać ( bardzo dobrze, że masz własne zdanie), a mnie nie. Kwestia gustu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 12:00, Mac Cry napisał:

Poprostu jej się nie spodobała. Ja zagrałem w demo Prey i też mmi się za bardzo nie spodobał.
Nie każdy lubi takie mroczne i shizofremiczne klimaty (chodzi o Mroczne zakątki).

Co do Prey''a ja też grałam w demo i zgadzam się z Tobą całkowicie (ja też nie lubie takich ciężkich klimatów) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 14:12, EL Matiasso napisał:

Oto opakowanie tego crapu. Wierzcie mi - fajniej się ogląda pudełko niż w to gra...

Już po pudełku widać, że ta gra poziomem merytorycznym nie grzeszy (tak mi się przynajmniej wydaję) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, idiotyczna (idiotyczna, bo na miano głupiej nie zasługuje) przez ogromne I jest gra Hired Team. Takiego fatalnego klona Quaka 3 nigfy w życiu nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 19:32, lukmistrz napisał:

Ufff, idiotyczna (idiotyczna, bo na miano głupiej nie zasługuje) przez ogromne I jest gra
Hired Team. Takiego fatalnego klona Quaka 3 nigfy w życiu nie widziałem.

Sam Quake jest głupi, a co dopiero jego klon ( w dodatku bardzo marny klon)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hird Team - zgodzę się, że to głupia gra...ale mam pełniaka w ladnym boksie :). O dziwo według informacji na pudełku gra dostała oceny rzędu 80% w serwisie Gr-Online i w Secret Service(niech spoczywa w spokoju). Temat faktycznie zmienił się w najgorszą naszym zdaniem grę, ale co tu począc...dla jednej osoby głupi może byc Icy Tower, a dla innej Quake - wszystko zalezy(nawet w tym temacie) od gust danego człowieka, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 19:25, olcia13 napisał:

> > Ja miałam okazję zagrać soie w demo gry Call of coś tam; Mroczne zakątki świata.
Powiem
> krótko:
> > dno!
> taaaaaaaak? a dlaczego tak uwazasz? ja skonczylem ta gre i uwazam ze jest swietna. co
Ci sie
> w niej nie podoba?
Dla mnie ta gra jest po prostu głupia. Tak jak pisałam wcześniej nie lubię gier, których sens
opiera się na zasadzie ,,zabijasz wszystkich i wychodzisz", tak pisze i teraz.
Rozumiem, że np. Tobie ta gra może się podobać ( bardzo dobrze, że masz własne zdanie), a mnie
nie. Kwestia gustu ;D

akurat to nie gra tego typu. nie gralem w demo, wiec nie wiem ktory konkretnie etap w nim jest, ale ta gra ma dosc duzo elementow przygodowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najgłupsza gra to The Sims. Według mnie nie ma nic nudniejszego niż patrzenie, jak wirtualne ludziki śpią, szwędają się po mieszkaniu, oglądają telewizję itd. Ta gra powstała chyba dla ludzi, którym nie układa się w prawdziwym życiu. Ale najbardziej zadziwia mnie fakt, że gra ta doczekała się setek dodatków i rozeszła się w milionach egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:51, des1og napisał:

Moim zdaniem najgłupsza gra to The Sims. Według mnie nie ma nic nudniejszego niż patrzenie,
jak wirtualne ludziki śpią, szwędają się po mieszkaniu, oglądają telewizję itd. Ta gra powstała
chyba dla ludzi, którym nie układa się w prawdziwym życiu. Ale najbardziej zadziwia mnie fakt,
że gra ta doczekała się setek dodatków i rozeszła się w milionach egzemplarzy.



Sprzedała się bo

- REKLAMOWAŁO JĄ WSZYSTKO CO ZWIĄZANE BYŁO Z KOMERCHĄ
- RODZICE PIERWSZE CO CHYBA SIĘGNĄ W EMPIKU PO THE SIMS NA ŚWIĘTA DLA DZIECKA ZAMIAST GTA
- GRAĆ ŁATWO- CZYLI KLIKNIJ I NIE MĘCZ SIĘ I NIE DENERWUJ. KOMP ZROBI TO ZA CIEBIE.

Pozatym TheSims można równie dobrze zastąpić jakimś programem 3d do projektowania domów gdzie jest miliony ciekawszych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 21:51, des1og napisał:

Moim zdaniem najgłupsza gra to The Sims. Według mnie nie ma nic nudniejszego niż patrzenie,
jak wirtualne ludziki śpią, szwędają się po mieszkaniu, oglądają telewizję itd. Ta gra powstała
chyba dla ludzi, którym nie układa się w prawdziwym życiu. Ale najbardziej zadziwia mnie fakt,
że gra ta doczekała się setek dodatków i rozeszła się w milionach egzemplarzy.


To jest ten sam mechanizm, ktory popycha ludzi do oglądania problemów fikcyjnych ludzi w telenowelach czy innych serialach. Jak ludzie nie mają co robić z własnym życiem i mają za dużo/za mało włąsnych problemów to się interesują losami innych. A rządzenie ich losami? To był hit! :P Jak dla mnie tydzień pograłem w kiedyś jednak nowatorską grę i skończyło się. Były akurat dwa kompy to się sprzężyło i pograło w Age''a 2 czy starcrafta a nie wpychanie do jednego łóżka dwóch starych pedałów ;) (którzy mieli częściowe odbicie w rzeczywistości - mieli swych pierwowzorów, ale homo nie są, ale pomysł wziął się stąd, że jeden był osobistym wazeliniarzem drugiego :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jednak gra EA. A Elektroniki umieją zalekramować grę. W końcu to najbogatszy gigant gier. A co do Simsów, to nie są take złe. Fakt, jedynak mnie troche odpycha, ale w dwójkę mogę zagrać. Ale na dłuższą metę to nudna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować