Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Jaka jest wasym zdaniem najgłupsza gra?

704 postów w tym temacie

ja nie lubię Gothic 2 z kilku prostych przyczyn

- brak klimatu odczuwalnego w pierwszej części
- nudna fabuła
- mało opcji rozwoju (nawet można powiedzieć że ta gra nie zalicza się do cRPG)

czy taka argumentacja zadowala szanowne jury ? Nie wydaje mi się żebyście mogli wymagać od kogoś argumentów jeśli coś mu się nie podoba - może poprostu suchemu nie podoba się ten typ gier ? A wtedy pewnie byście wymagali uzasadnienia. Idąc tym tropem pewnie by powiedział że nie podoba mu się w tym gatunku to i owo - oczywiście musiałby mieć na to odpowiednie argumenty. Tak można bardzo długo, a raczej z tematu bym wnioskował że tutaj chodzi jedynie o podawanie nazw gier które się nam nie podobają. Całkiem inna historia by był gdyby to był typowy temat dyskusyjny (np. o polityce :))

tak na marginesie - proponuję przeczytać kilka pierwszych postów, tam nikt się nie czepiał że jest 0 argumentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:04, Fagno napisał:

ja nie lubię Gothic 2 z kilku prostych przyczyn

- brak klimatu odczuwalnego w pierwszej części

troche zanikł dawny ale jest duzo nowego ;p

Dnia 27.08.2006 o 21:04, Fagno napisał:

- nudna fabuła

nudna ? hahahhahah

Dnia 27.08.2006 o 21:04, Fagno napisał:

- mało opcji rozwoju (nawet można powiedzieć że ta gra nie zalicza się do cRPG)

nie ośmieszaj sie ;] ale mogło by być ich więcej (tu cała nadzieja w G3) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁukiPluta - Gothic 2 jest grą dobrą, no ale, niestety co do tych argumentów to Fagno ma wielką rację, nie da się temu zaprzeczyć.

ps. i proszę bez, żadnych tekstów typu "nie ośmieszaj się", bo sam się ośmieszasz poziomem wypowiedzi i brakiem kontrargumentów. Rada na przyszłość :).

ps2. Żeby nie było - ja Gothica lubię, ale nie ubóstwiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
wiesz co, aż mi cię szkoda :) po pierwsze fabuła w gothic 2 jest naprawdę stereotypowa - walka z siłami ciemności pod postacią przedewszystkim smoków (szablon wykorzystany xxxx razy), a po drugie jeśli ty uważasz że klimat jest dobry lub fabuła ciekawa, nie oznacza to że wszyscy muszą tak myśleż i że masz prawo się z innych wyśmiewać :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie podoba się także Morrowind. Oczywiście nie będe jej bluzgał jak San Andreas bo mam do tej gry troche szacunku (jednak to klasyka). Ale nie podoba mi się z bo jest strasznie nudna (dla mnie) i za dużo chodzenia. I zamało potworów jest w grze, przez to bardzo wolno zdobywa się doświadzczenie. Mam nadzieję, żę żaden fan mnie nie zbluzga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:32, Mac Cry napisał:

Mi nie podoba się także Morrowind. Oczywiście nie będe jej bluzgał jak San Andreas bo mam do
tej gry troche szacunku (jednak to klasyka). Ale nie podoba mi się z bo jest strasznie nudna
(dla mnie) i za dużo chodzenia. I zamało potworów jest w grze, przez to bardzo wolno zdobywa
się doświadzczenie. Mam nadzieję, żę żaden fan mnie nie zbluzga :)


jedno ale - exp''a nie dostaje się tam za potworki :) widać że krótko grałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprsotu uważasz ze jest dla ciebie nudna bo nie lubisz tej gry i dlatego. A fabuła ma najlepsza ciekawa i wogóle. A według ciebie jest do kitu bo jej nie lubisz. Z tego co wiem Gothic jest lepszy od Morrowinda bo według mnie morrowind jest nudny i z beznadziejna fabuła. Oblivion moze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie? No tak, a ja się denerwowałem, że czały czas mam pierwszy poziom. Ale i tak nie przepadam za tą grą. I rzeczywiście, za długo nie grałem. Chyba ze trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:41, Filip92 napisał:

Racja morrowind jest durny, nudny, cięzki, i wogule ponury.

Jest nudny może dla Ciebie, ta gra jest dla cierpliwych reszta jak dla mnie to ylko zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:38, Filip92 napisał:

Poprsotu uważasz ze jest dla ciebie nudna bo nie lubisz tej gry i dlatego. A fabuła ma najlepsza
ciekawa i wogóle. A według ciebie jest do kitu bo jej nie lubisz. Z tego co wiem Gothic jest
lepszy od Morrowinda bo według mnie morrowind jest nudny i z beznadziejna fabuła. Oblivion
moze być


Masz rację - jak fabuła jest nudna to jej nie lubię :) i to jest chyba naturalne. Motyw smoków był wykożystany tyle razy, że powielanie go jest jak dla mnie dowodem braku pomysłów od strony twórców - proponuję również popatrzeć na 2 inne argumenty, z których przynajmniej jednemu nie zaprzeczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:41, Filip92 napisał:

Racja morrowind jest durny, nudny, cięzki, i wogule ponury.

Nudny tylko wg. Ciebie. Jakbyś dał tej grze więcej czasu i wczuł się w ten klimat(ponury właśnie), to odrazu odkryłbyś tą grę na nowo z lepszym rezultatem. Jak dla mnie ta gra ma bardzo niewielkie wady, a wszystko inne jest genialne. Ogrom świata, fabuła, wiele możliwości - tyle rzeczy, że człowiek sam już nie wie za co się zabrać w tej grze. I to jest jej największa zaleta :). No i jeszcze grafika - ciemna, mroczna - daje świetny klimat, wystarczy tak jak mówię - się w niego wczuć.

A i określenia typu ''durny'' są nie na miejscu. Rzadko o jakiej grze można powiedzieć, że jest durna. Durne mogą być jej niektóre wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bomberman Hero -gra na N64. Nie źle się przy niej wkurzałem (dzisiaj na chwilę do niej powróciłem i powiedziałem NIE!). To się nazywa wkurzająca gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:12, Ryan Kam napisał:

Czerwony kapturek . Taka bajeczka giereczka . Głupia i nudna ( dostałem ja kiedy bylem w wieku
6 lat )

Nie wiedziałam, że taka gra istnieje, ale gra o czerwonym kapturku chyba ,,mądra" nie bedzie.... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę mnie rozstrzelacie, powiesicie, wykastrujecie i spalicie żywcem i zakopiecie w mrowisku

<<CHCESZ OSZCZĘDZIĆ MI ŻYCIE? POMIŃ MÓJ POST. DZIĘKUJĘ>>

Według mnie TES3 - Morrowind to ogólnie porażka.

Powody?

-Straaaaaaaaasznie moooozoolna i nudna walka, totalnie wyprana z emocji i dynamiki
-Gra jest pomotana jak palestyńskie rondo
-Nudna fabuła
-Za dużo biegania, za mało się dzieje
-Nie wiem czemu, ale świat gry totalnie mi się nie podoba (nie pytajcie - ma po prostu te swoje wewnętrzne "fuj" :)
-Grafa w swoim czasie może była spoko, ale animacja woła o pomstę do Niebios
-Gra była fatalnie optymalizowana (o ile w ogóle była) - na moim starym kompie (Athlon 1700, 768 RAM, Radeon 9550 128), który spełniał zalecane wymagania gra się przy bujniejszej roślinności oraz na całym obszarze Bloodmoona cięła się jak zdesperowany Emo-kid na koncercie Myslovitz
-Na deser totalnie skopany system rozmowy i dialogów.

Z tego, co wyczytaliście można wywnioskować, że Morrowind to największa kaszana w przemyśle gier RPG - otóż nie - gra miała całkiem sporo fajnych stron.

-Fajne tworzenie postaci (bardzo lubiłem tę ankietę na początku gry)
-Grafa, jak powiedziałem, w swoim czasie była niezła
-Fajny rozwój postaci

Ale mimo to, gra była, mym skromnym zdaniem kiepska. Gra zniechęciła mnie zarówno do Obliviona jak i Fallouta 3. O ile Fallout okazał się całkiem spoko, to tyle dalej boję się powrotu do świata Starożytnych Zwojów.

A właśnie - czy Oblivion jest lepszy od Morrowinda? Bo jeśli tak, to może bym się skusił :)
Bo jeśli to jest to samo, co Morrowind, tylko że z lepszą grafą to ja podziękuję i pogram w Sapera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 08:07, maggot_556 napisał:

A właśnie - czy Oblivion jest lepszy od Morrowinda? Bo jeśli tak, to może bym się skusił
:)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8113&u=165 <----- Masz tu 9 stron wątku. Radził bym choć pobieżnie to przeczytać :) Aczkolwiek mi się podobał Oblivion jak i Morrowind (choć trochę bardziej ten pierwszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować