Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Jaka jest wasym zdaniem najgłupsza gra?

704 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2006 o 21:04, Fagno napisał:

ja nie lubię Gothic 2 z kilku prostych przyczyn

- brak klimatu odczuwalnego w pierwszej części
- nudna fabuła
- mało opcji rozwoju (nawet można powiedzieć że ta gra nie zalicza się do cRPG)

czy taka argumentacja zadowala szanowne jury ? Nie wydaje mi się żebyście mogli wymagać
od kogoś argumentów jeśli coś mu się nie podoba - może poprostu suchemu nie podoba się
ten typ gier ? A wtedy pewnie byście wymagali uzasadnienia. Idąc tym tropem pewnie by
powiedział że nie podoba mu się w tym gatunku to i owo - oczywiście musiałby mieć na
to odpowiednie argumenty. Tak można bardzo długo, a raczej z tematu bym wnioskował że
tutaj chodzi jedynie o podawanie nazw gier które się nam nie podobają. Całkiem inna
historia by był gdyby to był typowy temat dyskusyjny (np. o polityce :))

tak na marginesie - proponuję przeczytać kilka pierwszych postów, tam nikt się nie czepiał
że jest 0 argumentacji.


temat topiku brzmi: najgłupsza gra..jeśli dla ciebie gothic jest najgłupszy czyli od głupszy nawet od takiego np. detektywa rutkowskiego czy innych tego typu "dzieł" to tylko pogratulować gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem u mojego kolegi taką grę Play''a, chyba "Warszawka Racer" czy jakoś tak. Po prostu koszmar. Prowadziłeś cegłę a nie Warszawę ;] Nie zapomnę na pewno tego jak było jedno miejsce w którym można było skrócić sobie 3/4 trasy przejeżdżając przez osiedle budynków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgłupszą grą jaką widziałem jest Left Behind:Eternal Forces.No bo co to ma być,symulator Ojca Dyrektora,a może na tym trenują armię Rydzyka,albo po prostu jest to gra dla niewyżytych słuchaczy radia Maryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować