Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy elektroniczny magazyn gram.pl nr 6 już jest!

10 postów w tym temacie

Jakby link prowadził jeszcze dokładnie do pliku z Magazynem to byłoby ekstra. Niestety w tej nawałnicy plików nie udało mi się go znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jęczę... ale nie dało się ominąć wszędobylskiej bieli wprowadzonej pustymi/pół-pustymi stronami? Trudno się czyta ;p
Przydałaby się 3-4 filarowa struktura... no i jeszcze frytki do tego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 10:58, Archacus napisał:

Wiem, że jęczę... ale nie dało się ominąć wszędobylskiej bieli wprowadzonej pustymi/pół-pustymi
stronami? Trudno się czyta ;p
Przydałaby się 3-4 filarowa struktura... no i jeszcze frytki do tego ;]

Pretensja dotyczy zapewne wersji pdf? Niestety, magazyn jest robiony z myślą o tabletach i e-readerach. PDF robimy tylko i wyłącznie ze względu na naszych użytkowników, którzy domagali się takiej wersji. Publikujemy ebooka w tym formacie, ale jest to bezpośrednia konwersja z pozostałych formatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka wskazuje, że w tym numerze magazynu znajduje się recka SOCOMa, ale przejrzałem cały i jej nie widzę. W spisie treści również... chyba, że wzrok mi się znacząco pogorszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 12:00, Phenom napisał:

Okładka wskazuje, że w tym numerze magazynu znajduje się recka SOCOMa, ale przejrzałem
cały i jej nie widzę. W spisie treści również... chyba, że wzrok mi się znacząco pogorszył.

Właśnie zauważyliśmy błąd - za chwilę pojawią się poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tablety.pl? Brzmi jak reklama dla narkomanów ^^ Żarcik taki mały :)
Magazyn pobrany. Jutro w pracy będę miał co robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to ostatni temat dotyczacy Magazynu gram.pl jaki znalazlem. Co sie wlasciwie stalo z magazynem? Jak mnie oczy nie myla to numer 7 jest ostatnim. Az tak male bylo zainteresowanie?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować