Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serwis prezentowy na gram.pl! Wybierz prezenty dla swojej pociechy na Pierwszą Komunię i Dzień Dziecka!

32 postów w tym temacie

gram.pl

Rodzicu, Twoje dziecko gra na komputerze i/lub konsoli, ale masz problem z wybraniem odpowiedniego prezentu? Pomocną dłoń wyciąga gram.pl, który uruchomił właśnie specjalny serwis prezentowy z grami dla młodych miłośników elektronicznej rozrywki.

Przeczytaj cały tekst "Serwis prezentowy na gram.pl! Wybierz prezenty dla swojej pociechy na Pierwszą Komunię i Dzień Dziecka!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

batlefield bad company 2 to świetny prezent dla dziecka trzeba pokazywać mu kogo ma zabić a kogo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 12:11, dasar napisał:

batlefield bad company 2 to świetny prezent dla dziecka trzeba pokazywać mu kogo ma zabić
a kogo nie.

To dla starszych dzieci, wystarczy kilka sekund przeglądania nowego działu by zauważyć, że są przedziały wiekowe. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że na przykład jakaś dziewczyna nie ma sprawić prezentu swojemu "dużemu dziecku"? Ewentualnie trafił się jakiś spóźniony "komunista".

A jest PS3 Holy Bible Edition?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw młodego hakera - to by było coś na komunię. Kilkadziesiąt gotowych programów, na których nasza pociecha nauczy się walki o prawa ludzi ! I instrukcja PDF - jak w prostych krokach tworzyć cracki do gier, trojany i łamać zabezpieczenia :D.

Trzeba dbać o rozwój rynku łamaczy zabezpieczeń, bo bez tego nic nie byłoby dobrze zabezpieczone ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 12:12, Teruaki napisał:

gry dla DOROSŁYCH nie powinny tam wogole się znajdować. ludzie...

Uważasz, że ktoś pełnoletni nie może dostać prezentu na Dzień Dziecka od rodziców? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie macie się do czego czepiać... jakby dzieci w wieku 10 lat nie prosiły rodziców żeby im kupili GTAIV... już bez przesady...

To rodzic zadecyduje czy kupi dzieciakowi do zabawy klocki lego czy piłę łańcuchową... a jak dzieciak wybierze sobie grę to pewnie się go rodzic zapyta co to za gra, co w niej jest... i i tak kupi, bo powie "tato, ploooooszeeeeeee"... już gadacie to dla zasady żeby się doczepić... ;)

Swoją drogą... spoko bajer, nie muszę latać do "sklepu" gramowego żeby sobie gry znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się szyderstwa jak to empik (?) oferował zestaw komunijny Xbox360+Biblia... co za kuriozalne czasy przyszły. Kiedyś dzieiciak w gacie robił jak zegarek dostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzygam już tą komunią (czy tam Komunią, nie wiem jak jest poprawnie, nikogo nie próbuję tym obrazić). Gdzie nie spojrzę, widzę reklamy przypominające mi o wszechobecnym praniu mózgu. Osobiście, jestem zdania, że dziecko powinno samo zdecydować czy chce być częścią Kościoła Katolickiego. Oczywiście w rozsądnym wieku, bo wiadomo, że trzylatek nie wie, a tym bardziej nie powie, jakie jest jego zdanie. "Niestety", wtedy poparcie dla Kościoła spadłoby dziesięciokrotnie, więc im to nie na rękę i koło się kręci.
Przepraszam za ten przesadnie poważny post, ale już nie wytrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet zegarka na komunię nie dostałem :P. W ogóle nie chcieli słyszeć o zegarku, a rower już miałem....Za to dostałem śliczną książkę ze świętymi obrazkami i czaderski krzyż na ścianę do przyczepienia...

Ale przyznam, że ostatni głośny hit Empiku - konsola PS3 z Biblią, to wymarzony prezent na komunię. Mogliby taką akcję ponowić w sumie. Kościół może handlować dewocjonaliami i to jest ok, a inni nie mogą ? Takie już mamy abstrakcje związane z wiarą, czyli administratorzy sieci katolickiej (księża) mogą, ale zwykli użytkownicy sieci katolickiej już nie :D.

Nie ma w tym nic złego w sumie, żaden biznes nie lubi konkurencji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeżo upieczony komunista będzie tępił Rangersów na plaży w Normandii, podczas gdy rodzinka będzie się zajadać tortem. Heh.

btw: Ja marzyłem o Lego Mindstorms (wtedy chyba była to pierwsza wersja), ale to pozostało jedynie marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona i inicjatywa jak najbardziej mile widziana. Tytuły gier wedle upodobania. Ale...

... Boże, gdzie są te czasy gdzie na komunię się dostawało rower, albo zegarek :D Teraz prezenty dla dzieci lecą w okolicach miesięcznych wynagrodzeń :P

Już widzę ten scenariusz: dzieciak otwiera prezent i:

"Łeee, tylko jedna gra :/"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 12:54, Vifon napisał:

Osobiście, jestem zdania, że dziecko powinno samo zdecydować czy chce być częścią
Kościoła Katolickiego. Oczywiście w rozsądnym wieku, bo wiadomo, że trzylatek nie wie,
a tym bardziej nie powie, jakie jest jego zdanie. "Niestety", wtedy poparcie dla Kościoła
spadłoby dziesięciokrotnie, więc im to nie na rękę i koło się kręci.
Przepraszam za ten przesadnie poważny post, ale już nie wytrzymałem.


Na tym polega własnie bycie częścią wspólnoty kościoła. To jest dogmat, w świetle którego jedyną prawdziwą wiarą, dającą zbawienie jest chrześcijaństwo, w tym przypadku doktryna zwana katolicyzmem. Dlatego mamy chrzest, w trakcie którego jesteśmy, chcąc nie chcąc, do tej wspólnoty dołączeni.

Nie jest istotne, czy chciałbyś, czy nie. Nie rozumiesz dlaczego, jakim prawem, kto to w ogóle wymyślił, ale jesteś tego częścią ;). To jak z abonamentem radiowo-telewizyjnym.

Sorki za offtopa. Jak tak dalej będziemy to kontynuować, rozpętamy małą wojnę religijną, a od tego jest inny wątek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze sie troche opanowac. Rozumiem, ze niektorym moze sie nie podobac to czy komunia ma miejsce i nie i czy sa w zwiazku z tym reklamy lub tez nie. Nie ma tutaj sensu wywolywac wojen religijnych, bo po za zszarpanymi nerwami klotnia do niczego nie doprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 13:13, palpatine napisał:

Nie jest istotne, czy chciałbyś, czy nie. Nie rozumiesz dlaczego, jakim prawem, kto to
w ogóle wymyślił, ale jesteś tego częścią ;). To jak z abonamentem radiowo-telewizyjnym.

Akurat ja nie jestem. ;) I tylko tyle chciałem dodać, bo masz rację z poniższym:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować