Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Revelations - koniec domysłów, już wszystko wiadomo

102 postów w tym temacie

Lucas_the_Great napisał "każda kolejna gra jest zresztą jak dotąd lepsza od poprzedniczki"
Nie zgadzam sie, gdyż Brotherhood wcale nie był tak genialny jak AC II, fabuła była gorsza(i to dużo), grafika juz sie przejadła, Rzym nie był tak imponującym miastem jak chociażby Wenecja przedstawiona w dwójce. Ale to tylko moja subiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:42, Lucas_the_Great napisał:

> Czyli wersja na PC tradycyjnie w lutym lub marcu 2012? :P A dowiemy się o tym w
październiku
> :)
Ojtam, ojtam. W serię AC i tak przyjemniej się gra na konsoli... :)


Śmiem się wasci nieśmiało niezgodzić..... i popieram cytowanego przez Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:47, korkie napisał:

Lucas_the_Great napisał "każda kolejna gra jest zresztą jak dotąd lepsza od poprzedniczki"
Nie zgadzam sie, gdyż Brotherhood wcale nie był tak genialny jak AC II, fabuła była gorsza(i
to dużo), grafika juz sie przejadła, Rzym nie był tak imponującym miastem jak chociażby
Wenecja przedstawiona w dwójce. Ale to tylko moja subiektywna opinia


Zgodzę się jedynie z tym że Rzym nie wyglądał tak dobrze jak wenecja, ze swoich obserwacji dodam że poprostu według mnie nie dolozono tyle samo starań w dopieszczeniu wszystkich jego czesci ( nierówna jakość )
Co nie zmienia faktu że według mnie grafika nadal stoi na wysokim poziomie i nie chciałbym ulepszania jej na siłę zwiekszając tym samym wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:48, SimplyLucas napisał:

> > Czyli wersja na PC tradycyjnie w lutym lub marcu 2012? :P A dowiemy się o tym
w
> październiku
> > :)
> Ojtam, ojtam. W serię AC i tak przyjemniej się gra na konsoli... :)

Śmiem się wasci nieśmiało niezgodzić..... i popieram cytowanego przez Ciebie :)


Ja też uważam , że lepiej się gra na konsoli, a przynajmniej na padzie :) ale rozumiem, że ludzie mogą inaczej myśleć :) Jak wyszło AC:B pokazałem mojemu 45 letniemu ojcu i zaczął grać xD teraz brat nie może go oderwać od PC (tata teraz kończy dwójkę), ja na szczęście jestem na studiach w GDA i zabrałem konsolę xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trochę (ale tylko troszeczkę) szkoda, bo miałem nadzieję na powrót do średniowiecza i ponowne spotkanie z Altairem. Ale Ezio też jest spoko gość, więc nie narzekam. Z niecierpliwością czekam na E3 i pierwsze poważne trailery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... no ciekawie się zapowiada. Liczyłem co prawda na całkowite zakończenie serii, a nie tryptyku "Assassin''s Creed II"... no ale dobra, niech im będzie. Nie żałowałem przejścia żadnej z dotychczasowych części, więc czemu z tą miałoby być inaczej.

Listopad 2011? Nieźle się uwijają. Zagram w to szybciej niż w Mass Effecta 3... no chyba, że jak zwykle, wersja na PC zaliczy półroczną obsuwę... a zapewne tak będzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi to się podoba. z brotherhooda nie zostało wyjaśnione po co Ezio wrócił do sanktuarium jak go Desmond widział a poza tym samo zakończenie AC:B strasznie mnie jara i nie moge sie doczekać kontynuacji!:D niech się nie ważą znowu pc-towa wersje wydawać znów pół roku po konsolach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znowu przełożą premierę na PC o pół roku... Naprawdę, jeśli zrobili to już 3 razy pod rząd, to tym razem mogliby już nie katować pecetowców i od razu powiedzieć, że grę dostaną w marcu 2012, a nie w listopadzie 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:42, Lucas_the_Great napisał:

> Czyli wersja na PC tradycyjnie w lutym lub marcu 2012? :P A dowiemy się o tym w
październiku
> :)
Ojtam, ojtam. W serię AC i tak przyjemniej się gra na konsoli... :)


Nie próbowałem niesety. Może dlatego, że nie mam konsoli, a może dlatego, że mam PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 21:09, plada napisał:

Dużo jeszcze będzie tych "uzupełnień" trylogii? :F

Jeśli będą tak znakomite jak Brotherhood - oby jak najwięcej. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 21:16, barth89 napisał:

Nie próbowałem niesety. Może dlatego, że nie mam konsoli, a może dlatego, że mam PC :P


Jasne :) Ja mam jedno i drugie, w moim odczuciu konsola wygrywa tu znacząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konstantynopol.... miła zmiana, charakterystyczna włoska architektura już trochę się przejadła. Jednak takie przeciąganie serii trochę niepokoi, jakiś straszny tasiemiec się szykuje, albo twórców poniosła wyobraźnia - oby w dobrym kierunku. Jak na razie każda kolejna gra była lepsza od poprzedniczki więc jestem optymistycznie nastawiona do wszelkich kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować