Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Revelations - koniec domysłów, już wszystko wiadomo

102 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2011 o 20:42, ping-pong napisał:

AC 1 był najgorszy ale najbardziej mi się podobał, dwójka była lepsza ale podobała mi
się mniej, brotherhood ponoć był najlepszy ale miałem już dosyć Ezia i podobał mi się
najmniej. Ktoś też tak miał? Tej serii przydałoby się coś nowego, bo wszystko co jarało
mnie w pierwszej części, zdążyło się wypalić w dwóch pozostałych. Tutaj dają jeszcze
raz Ezia, który już w brotherhoodzie był starym dziadem. Większe nadzieje pokładam w
AC 3, bo w revelations nie wierzę.

Miałem podobnie ponieważ ACI miało najlepszy klimat z kolei Brotherhood moim zdaniem ucierpiał na tym, że było tylko jedno miasto i wiem, że Rzym jest ogromny ale bardziej podobało mi się pod względem lokacji ACII ponieważ mieliśmy słoneczną Florencję, spokojną Toskanię i Piękne Wenecję. Każde z tych miejsc bardzo różniło się od siebie.
Ja (jak już napisałem w poprzednim poście) mam już dość Ezio i szkoda, że Ubisoft nie da nam w tym roku nowego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 21:21, Lucas_the_Great napisał:

> Nie próbowałem niesety. Może dlatego, że nie mam konsoli, a może dlatego, że mam
PC :P

Jasne :) Ja mam jedno i drugie, w moim odczuciu konsola wygrywa tu znacząco.


Słyszałem, że ponoć fajnie się w AC gra na padzie. Ale tak to jest. Kiedyś grałem w FIFA na klawiaturze (rok 2003) i nie wyobrażałem sobie grać na padzie. Do czasu, kiedy nie spróbowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:42, Lucas_the_Great napisał:

Ojtam, ojtam. W serię AC i tak przyjemniej się gra na konsoli... :)


Bo? Nie różni się niczym poza oczywiście tym, że wersja pecetowa wygląda jednak lepiej i dodatkowa zawartość, w dniu premiery, jest od razu zintegrowana z grą (i tym samym nie trzeba wysupłać grosiwa na DLC).

Ubisoft schodzi na psy. Brotherhood był mocno rozczarowujący, odgrzewany kotlet z małymi zmianami (no, powiedzmy, że tryb sieciowy to "nieco" większa nowość, ale to też nic specjalnego) i marniutką warstwą fabularną. A teraz dowiadujemy się, że planują - olaboga - jeszcze jedną grę z Eziem w roli głównej. Bleh, kolejny tasiemiec na miarę mało strawnego już Call of Duty. Ale czymś trzeba napełnić kabzę, skoro powoli brakuje wydawcy gier na wysokim poziomie (w ostatnich latach może raptem kilka tytułów prezentowało się przyzwoicie, reszta to odcinanie kuponów bądź niestrawny eksperyment).

Wzięliby się porządnie za kontynuację Beyond Good & Evil, a nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wątpliwośći że AC:R będzie świenty :) Lubie Ezio, ale liczyłem na kogoś nowego (Anglia,Francja, POLSKA xD). Jak dla mnie AC mógłby sie ciągnąć w nieskończoność :] A co z tym multi na PC? już o tym zapomnieli?

zbyglu
To jest Ezio, Assassin (; nawet w wieku 100 będzie się poruszał jak 18 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 21:21, Lucas_the_Great napisał:

Jasne :) Ja mam jedno i drugie, w moim odczuciu konsola wygrywa tu znacząco.


Ale pod jakim względem? Pada można przecież podłączyć także do PC. Konsola wygrywa jedynie wielkością ekranu, ale stwierdzenie "znacząco" jest moim zdaniem przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:43, zbyglu napisał:

Ja tam lubiłem biegać jako Ezio tylko mnie martwi to że kolo trochę stary już jest, jak
on ma zamiar się tak szybko i fajnie wspinać jak osiemnastolatek?


Zadaj sobie pytanie dlaczego stary żołnierz jest bardziej niebezpieczny od młodego byczka. Bo ma doświadczenie.
Ezio w młodym wieku był silny i miał wysokie dexterity, a w starości zamiast check na dex będzie robił check na wisdom i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość już Ezio a koniec gry wyrażnie mówił że miało to być już koniec przygód Ezia.... Widzę tutaj ze strony Ubisoftu żerowanie na swojej marce i dojeniu graczy na tym samym po raz trzeci.. Przykro mi to mówić ,ale widzę tutaj pazerność a nie już tworzenie gry na najwyższym poziomie fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, Assassina nigdy dosyć. Po ponad 40 godzinach singla i długich godzinach multi w Brotherhoodzie miałem ogromny niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, trochę szkoda.... Miałem nadzieję, że akcja następnej części będzie się toczyć w starożytnej Grecji, albo czymś podobnym. Ezio jest spoko, ale trochę już go za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak i przyjdzie się nam uczyć geografii,że Polska leży na terenach dzisiejszej ameryki... Super,zresztą kto robił z AC : B mapę? Miałem niesmak po tym jak to zobaczyłem u kolegi, bo Ja uwielbiam geografię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie Leonardo, to czemu nie. Dla mnie najciekawsza postać serii z Ezio. :) Mimo wszystko, chciałbym widzieć jakieś większe powiązanie tej części z 2 i Brotherhoodem, bo tam niby rodzina Borgiów była głównym przeciwnikiem, a jestem przywiązany, bo doprowadzić coś do końca, więc może trzeci Borgia? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Ezio z powodu starości będzie się wolniej poruszał lub wspinał...czy nadal bedzie zapieprzał po miastach jak 20-latak. W końcu na początku AC:B już coś tam mówił że nie jest sprawny jak dawniej, wiec w Revelations jego sprawnośc powinna jakoś być zmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 22:18, BartexooN napisał:

Tak i przyjdzie się nam uczyć geografii,że Polska leży na terenach dzisiejszej ameryki...
Super,zresztą kto robił z AC : B mapę? Miałem niesmak po tym jak to zobaczyłem u kolegi,
bo Ja uwielbiam geografię...

Jak coś wszystkie miasta na mapie w AC:B były dobrze położone na mapie.To że Moskwa była w bodajże w naszym rodzinnym kraju czyli Polsce to nie żaden błąd.Po prostu mapa świata w AC:B była malutka i niesięgała do prawdziwej Moskwy więc Ubi umieściło ją u nas ,a gdy wybierało się misje w Moskwie pisało że nasi asasyni-rekruci dotrą tam koniem.Ta sama historia z Kalkutą tam zamiast konia był statek :P Chodź nadal niewiem czemu granice na tej mapie były z naszych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2011 o 22:40, Creed007 napisał:

W końcu na początku AC:B już coś tam mówił
że nie jest sprawny jak dawniej,


Na początku ACB ma na myśli głównie to że ma świeżą ranę postrzałową, i to nie zagojoną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny spin-off... Trzeba kuć żelazo puki gorące XD
Gra od początku była historią Desmonda Milesa a my dostajemy ją w kawałkach zamiast w pełnej grze.Ponownie wcielamy się w Asasyna w podstarzałym wieku i w dodatku po przejściach, który teraz wyrusza na podbój Konstantynopola gdzie pewnie Altair założył swoje bractwo i któremu będziemy pomagać w walce z tamtejszymi templariuszami...
Nie ma szału ale zagram...
Oczywiście, przed oficjalną premierą dostaniemy (PC-towcy) przykrą wiadomość że grę trzeba "dopracować" i poczekamy do wiosny 2012, wisi mi to przynajmniej teraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować