Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Revelations - koniec domysłów, już wszystko wiadomo

102 postów w tym temacie

Ech... szkoda jedynie, że na kilometr czuć rozmienianie się serii na drobne. Jestem w stanie to zrozumieć - kasa w końcu wpada - ale fajnie by było by Assassin''s Creed zachował ten oryginalny klimat nie-dla-każdego. A tak Ubisoft właśnie serwuje nam takie Call of Duty wśród gier action/adventure - łatwo przyswajalne, robione na szybko. To może być nadal świetna gra, okej - ale jakąś konsekwencję ekipa z Kanady mogłaby zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czepiam się, ale jestem mocno wyczulony na zniekształcanie nazwy serii.
A więc, do rzeczy - pod obrazkiem zamiast "Assassin''s Creed" jest "Assassin''''s Creed", o jeden apostrof za dużo

I jeszcze jedno: 6 linijka od dołu, brakuje dwukropka przed Revelations. Niby mogłoby nie być, ale jak wszędzie był, to już trzymajmy się konsekwentnie jednej nazwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 23:00, Feallan napisał:

Hahahaha, teraz macie AC co roku. :D.

Jak dla mnie to mógłby być nawet to pół, o ile tylko utrzyma poziom. :D

Dnia 05.05.2011 o 23:00, Feallan napisał:

I to znowu z nadętym pajacem Ezio. Have fun.

Ezio jest fajny. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:35, Sandro napisał:

Włoch mówiący po angielsku walczący w Konstantynopolu. To dopiero będzie mieszanka! Mimo
wszystko z dwojga złego wolałem kontynuacje przygód Ezio niż powrót Altaira.


Ja tam sobie w II i w Brotherhoodzie wloski ustawialem, jest bardziej klimatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć 13 czerwca wychodzi nowy numer jakiego amerykańskiego magazynu o grach, w którym będzie nieco więcej szczegółów o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 22:56, Harrolfo napisał:

Wiem, czepiam się, ale jestem mocno wyczulony na zniekształcanie nazwy serii.
A więc, do rzeczy - pod obrazkiem zamiast "Assassin''s Creed" jest "Assassin''''s Creed",
o jeden apostrof za dużo

Błąd systemowy, nie wiem dlaczego, ale w podpisach obrazków CSM zamienia apostrof na cudzysłów. Wiemy o tym, będzie naprawione.

Dnia 05.05.2011 o 22:56, Harrolfo napisał:


I jeszcze jedno: 6 linijka od dołu, brakuje dwukropka przed Revelations. Niby
mogłoby nie być, ale jak wszędzie był, to już trzymajmy się konsekwentnie jednej nazwy
:)

Faktycznie, przekleiłem to tłumaczenie wypowiedzi na Polski z oficjalnego materiału polskiego oddziału Ubi. Ciekawe, że bez dwukropka - chyba trzeba będzie ich jutro zapytać, czy to zamierzona zmiana pisowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:42, Lucas_the_Great napisał:

Ojtam, ojtam. W serię AC i tak przyjemniej się gra na konsoli... :)


Oj nie, na mocnym PC z kontrolerem xboksowym. Masz to samo co na konsoli, tyle ze lepsza grafika i plynnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 23:11, Komenty napisał:


Ja tam sobie w II i w Brotherhoodzie wloski ustawialem, jest bardziej klimatycznie.


Fajny pomysł, jeśli będę wracał do którejś z dwóch pierwszych gier z Ezio, przetestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 23:00, Feallan napisał:

Hahahaha, teraz macie AC co roku. :D. I to znowu z nadętym pajacem Ezio. Have fun.


Nadety to byl dopiero Altair, ale rzeczywiscie mogliby jakis inny okres historyczny zaimplementowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Altaira, nie Altair''a. "r" tam nie jest nieme :P
Ech, jeszcze Brotherhood nie mam, a ci już Rewelacje zapowiadają... na szczęście grywam na PC w to (bo DLC w pakiecie z grą za pół ceny konsolowej premierówki), więc jest trochę czasu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 23:12, Sandro napisał:

Ponoć 13 czerwca wychodzi nowy numer jakiego amerykańskiego magazynu o grach, w którym
będzie nieco więcej szczegółów o grze.


Mhm, konkretnie Game Informer Magazine - postaramy się trzymać rękę na pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 23:11, Komenty napisał:

Ja tam sobie w II i w Brotherhoodzie wloski ustawialem, jest bardziej klimatycznie.

Niedługo będę sobie przypominał pierwszą i drugą część. Jak dojdę do Włoch to też zagram po włosku, ale za pierwszym razem wolałem nie ryzykować i grać po angielsku, bo polskich napisów w mojej wersji gry nie ma. Jak nie zdążyłem z czytaniem to zawsze mogłem wsłuchać się w te kilka ostatnich słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:30, Harrolfo napisał:

Nie no fajnie, i w ogóle ale daliby już spokój Ezio, powoli się przejada ta postać (przynajmniej
mnie)...
Poza tym ciekawe jak Edzio będzie się poruszał, skoro na zdjęciu (które notabane ląduje
na mojej tapecie :)

Spoiler

ma już siwy zarost...



EDIT: Czemu są aż 4 apostrofy w słowie "Assassin''s" w podpisie obrazka? ;P



tez to zauwazylem. i widac ciuchy ma sprane. nie uzywal Perwoll do kolorow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gra z serii oferuje nam możliwość wirualnego zwiedzenia różnych miast w odpowiednim okresie historycznym, co dla mnie jest równie wielką atrakcją, jak sama fabuła. Z jednej strony istnieje obawa o jakość gier wydawanych w przyszłości, z drugiej natomiast im więcej lokacji będzie dane mi zwiedzić, tym bardziej się cieszę. :) Powrót Ezio jak dla mnie jest w porządku, wolałbym jednak powrót do Altaira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na gre i nie zgadzam się z kimś kto napisał, że robi się z tego moda na sukces. Na pewno zagram !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 23:24, Sandro napisał:

> Ja tam sobie w II i w Brotherhoodzie wloski ustawialem, jest bardziej klimatycznie.

Niedługo będę sobie przypominał pierwszą i drugą część. Jak dojdę do Włoch to też zagram
po włosku, ale za pierwszym razem wolałem nie ryzykować i grać po angielsku, bo polskich
napisów w mojej wersji gry nie ma. Jak nie zdążyłem z czytaniem to zawsze mogłem wsłuchać
się w te kilka ostatnich słów.


Czyli wloski dzwiek i angielskie podpisy beda jak rozumiem. Mozesz sprobowac, omina Cie co najwyzej wypowiedzi pozbawione podpisow, czy li to co uslyszysz "na miescie". Jak straznik na dachu bedzie krzyczal "Giu, cane!", to znaczy ze trzeba zejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 23:55, ashar napisał:

i widac ciuchy ma sprane. nie uzywal Perwoll do kolorow? :)


Ciuchy są szare żeby nie kontrastowały z brodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 05:52, Komenty napisał:

Jak straznik na dachu bedzie krzyczal "Giu, cane!", to znaczy ze trzeba zejsc :)

Kilka nowych zwrotów do zapamiętania - bardzo dobrze. Brotherhoodowi zawdzięczam nawiązanie ciekawych kontaktów z włoską delegacją promującą swój kraj w mojej szkole ;) Odwiedzili nas reprezentanci różnych krajów aby zachęcić nas do wyjeżdżania za granicę. Jako że byłem krótko po ostatnim AC to pierwsze co zrobiłem to poleciałem do włochów i strzelałem różnymi buona fortuna ku ich uciesze ;) Kusiło mnie jeszcze cazzo, ale z kontekstu gry wywnioskowałem, że to chyba nie jest najmądrzejsze słowo jakim mógłbym zabłysnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować