Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Revelations - koniec domysłów, już wszystko wiadomo

102 postów w tym temacie

Liczyłem na Altaira, ale z Ezia też jestem zadowolony. Tylko, żeby chociaż raz ta premiera w listopadzie dotyczyła wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaciekawiło ostrze Ezio, po zwiększeniu screena widać że nie jest to sztylet a jakby "ala czekan", czy coś w tym stylu. Zobaczymy co z tego wyjdzie mam nadzieje że będzie tak dobra jak AC:2 i AC:B. A tak poza tym mam nadzieje że doczekamy się śmierci Ezio, bo musi w końcu zacząć się źle. Skoro assasyni zostali prawie zniszczeni, to myślę że już najwyższy czas działać w tym kierunku. I jestem ciekaw jak oni wybrną z końcowej sceny AC:B, Ci co grali wiedzą o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 23:11, Kadaj napisał:

Jak dla mnie to mógłby być nawet to pół, o ile tylko utrzyma poziom. :D


Wątpliwe niestety. Przygotujcie się na ogromną powtarzalność w kolejnych częściach AC. Ja odpadam. :)

Dnia 05.05.2011 o 23:11, Kadaj napisał:

Ezio jest fajny. : )


Nie jest. Burak zabijający każdego pachołka, którego mu wskażą "koledzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 10:31, Feallan napisał:

Nie jest. Burak zabijający każdego pachołka, którego mu wskażą "koledzy".

A czy Altair zachowywał się inaczej? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 10:37, Harrolfo napisał:

A czy Altair zachowywał się inaczej? Nie.


Jasne, że nie. Przecież go nie bronię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA HA no i co ludzie ? Mówiełem ,że dalej będziemy grać Ezio''em (/Eziem[?]) i że najprawdopodobniej będzie to w Konstantynopolu czyli w Istambule.
Niektórzy nawet szaleli i byli przekonani, że nie będziemy już grać Eziem tylko drugim synem Altaira. Pytam sie jakim cudem? Musielibyśmy porzucić Desmond''a i zacząć grac kimś innym bo przecież Desmond jest potomkiem TYLKO Ezia.
I nierozumiem, czemu sie wszyscy dziwią i zastanawiają jak taki stary Ezio będzie po dachach skakał? LOL Przeciez (jak skończyłeś Brotherhood, to) wiadomo, że Piece of Eden nadaje użytkownikowi dodakowe właściwości.
Oprócz dawania mu wiedzy o samym urządzeniu i sposobie jego użycia to poprawiał jego witalność i przedłużał życie. Altair żył chyba ponad 100 lat nie? A biblijny Adam ponad 900. Więc Ezio mimo starzejącego sie wyglądy nadal może byc silny i zwinny jak kiedyś.
Oczywiście należy pamietać, że Fragmenty Edenu działaja poprawnie tylko, gdy trzyma je ktoś ze Starożytnej Rasy no albo z nimi spokrewniony (jak np. Altair - wzrok sokoła/orła to przeciez nie jest ludzka umiejętność ani zwykla mutacja) wiec prawdapodobnie dlatego Al Mualim mógł zostac zabity a Ezio nie , kiedy używając Jabłka opuszczał Watykan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 15:16, NemoTheEight napisał:

Ezio nie był już młody w Brootherhood. Teraz to co? Siwy Ezio i jego wnuki wyruszają
na ratunek?

On będzie jak Ojciec Chrzestny. Tylko wydawał rozkazy. Coś mi się wydaje że Ezio pod koniec gry umrze a może i nawet wcześniej i pewnie zastąpi go Altair (cofną się do jego okresu). Ciekawe jak z tego UBI wybrnie. Mam nadzieję że wersja PC wyjdzie normalnie z premierami konsolowymi a nie pół roku później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 16:07, Dante_Syn_Spardy napisał:

> Ezio nie był już młody w Brootherhood. Teraz to co? Siwy Ezio i jego wnuki wyruszają

> na ratunek?
On będzie jak Ojciec Chrzestny. Tylko wydawał rozkazy. Coś mi się wydaje że Ezio pod
koniec gry umrze a może i nawet wcześniej i pewnie zastąpi go Altair (cofną się do jego
okresu).


Nie przekonuje mnie twoja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 16:28, Adri21 napisał:

> > Ezio nie był już młody w Brootherhood. Teraz to co? Siwy Ezio i jego wnuki
wyruszają
>
> > na ratunek?
> On będzie jak Ojciec Chrzestny. Tylko wydawał rozkazy. Coś mi się wydaje że Ezio
pod
> koniec gry umrze a może i nawet wcześniej i pewnie zastąpi go Altair (cofną się
do jego
> okresu).

Nie przekonuje mnie twoja teoria.


Zwykłe lanie wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę na nową część, ale niepokoi mnie jedno - tekstury wyglądają beznadziejnie na tym obrazku. Czy oprócz Ezia musi się również starzeć ten silnik? Niech nie biorą przykładu z Call of Duty, niech ulepszą ten silnik, albo zrobią nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Ezio wygląda jak assasyn a nie jak model, i bardzo cieszę się, że wrócą araabskie klimaty, takjest momim zdaniem bardziej naturalnie dla assasynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby wymagania sprzętowe się nie podniosły, bo inaczej na moim lapku kolejna część już nie ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Brotherhooda też psioczyłem, a po premierze okazało się, że wyszło fantastycznie. Dlatego tym razem powstrzymam się od zrzędzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 14:24, SiDi napisał:

Oby wymagania sprzętowe się nie podniosły, bo inaczej na moim lapku kolejna część już
nie ruszy...


Wymagania raczej się nie zmienią, ale poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować