Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Revelations - koniec domysłów, już wszystko wiadomo

102 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Ubisoft ulitował się nad graczami, od jakiegoś czasu analizującymi każdą klatkę kolejnych trailerów gry Assassin's Creed: Revelations. W oficjalnej wiadomości oficjalnie zapowiedziano grę, podano garść szczegółów i... przybliżoną datę premiery!

Przeczytaj cały tekst " Assassin's Creed: Revelations - koniec domysłów, już wszystko wiadomo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"podano garść szczegółów i... przybliżoną datę premiery!"
Umm.. to gdzie ta informacja w niusie w końcu jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najważniejsza jest historia opowiedziana w Assassin''s Creed, bo jak na razie tylko z tego powodu go kupowałem. Ale jeśli znów twórcy dadzą nam oprawę graficzną, rodem z AC: II i AC: B to będę nieco zniesmaczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam już dosyć Ezio. Zresztą mam obawy, że z AC zrobią tasiemca typu CoD. Jednak gre ratuje Konstantynopol oraz samo to, że akcja gry będzie się toczyć w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:27, Jeggred napisał:

"podano garść szczegółów i... przybliżoną datę premiery!"
Umm.. to gdzie ta informacja w niusie w końcu jest ?

A na samym końcu?
EDIT: Dodałem że 2011, aby nie było wątpliwości jaki listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no fajnie, i w ogóle ale daliby już spokój Ezio, powoli się przejada ta postać (przynajmniej mnie)...
Poza tym ciekawe jak Edzio będzie się poruszał, skoro na zdjęciu (które notabane ląduje na mojej tapecie :)

Spoiler

ma już siwy zarost...



EDIT: Czemu są aż 4 apostrofy w słowie "Assassin's" w podpisie obrazka? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:28, Herdalis napisał:

Drobny błąd w opisie screena:

"sam(a) ten pierwszy obrazek mówi chyba więcej niż filmiki"

O dzięki, najpierw miała być "ilustracja" stąd żeńska forma. Poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, zaplanowali trzy części, ładnie podzielili pomiędzy nie scenariusz, po czym w trakcie postanowili wcisnąć jeszcze dwa dodatkowe odcinki, robiąc z tego modę na sukces. Boję się, że fabuła na tym ucierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:30, Harrolfo napisał:

Nie no fajnie, i w ogóle ale daliby już spokój Ezio, powoli się przejada ta postać (przynajmniej
mnie)...
Poza tym ciekawe jak Edzio będzie się poruszał, skoro na zdjęciu (które notabane ląduje
na mojej tapecie :)

Spoiler

ma już siwy zarost...


Też się nad tym zastanawiam bo z tego co się nie mylę to ma około

Spoiler

50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:32, Snake08 napisał:

Super, zaplanowali trzy części, ładnie podzielili pomiędzy nie scenariusz, po czym w
trakcie postanowili wcisnąć jeszcze dwa dodatkowe odcinki, robiąc z tego modę na sukces.
Boję się, że fabuła na tym ucierpi.

Jak na razie nie ucierpiała. Każda kolejna gra jest zresztą jak dotąd lepsza od poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włoch mówiący po angielsku walczący w Konstantynopolu. To dopiero będzie mieszanka! Mimo wszystko z dwojga złego wolałem kontynuacje przygód Ezio niż powrót Altaira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ezio i problemy wieku emertytalnego. Prawie jak Solid Snake! Przecież te dwie serie wymieniają się... niewiem jak to nazwać, chodzi mi on np. strój Raidena i kartonowe pudełko przy pierwszym spotkaniu Leonadrada w AC:B i np skoki wiary i siano w MGS:PW, więc na pewno będą jakieś odniesienia/porównania między tymi starszymi panami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:28, Lucas_the_Great napisał:

A na samym końcu?
EDIT: Dodałem że 2011, aby nie było wątpliwości jaki listopad :)


Hmm.. zanim napisałem komentarz, news kończył się na zdaniu "Alexandre Amancio, dyrektor kreatywny Ubisoft Montreal, jasno daje do zrozumienia, że pierwszych pokazów gry możemy spodziewać się już niedługo.".
No ale już nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:39, barth89 napisał:

Czyli wersja na PC tradycyjnie w lutym lub marcu 2012? :P A dowiemy się o tym w październiku
:)

Ojtam, ojtam. W serię AC i tak przyjemniej się gra na konsoli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC 1 był najgorszy ale najbardziej mi się podobał, dwójka była lepsza ale podobała mi się mniej, brotherhood ponoć był najlepszy ale miałem już dosyć Ezia i podobał mi się najmniej. Ktoś też tak miał? Tej serii przydałoby się coś nowego, bo wszystko co jarało mnie w pierwszej części, zdążyło się wypalić w dwóch pozostałych. Tutaj dają jeszcze raz Ezia, który już w brotherhoodzie był starym dziadem. Większe nadzieje pokładam w AC 3, bo w revelations nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:41, Jeggred napisał:

Hmm.. zanim napisałem komentarz, news kończył się na zdaniu "Alexandre Amancio, dyrektor
kreatywny Ubisoft Montreal, jasno daje do zrozumienia, że pierwszych pokazów gry możemy
spodziewać się już niedługo.".
No ale już nieważne.

Pewnie akurat wyświetliło Ci się, gdy podmieniałem ostatnie zdanie. Mea culpa w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubiłem biegać jako Ezio tylko mnie martwi to że kolo trochę stary już jest, jak on ma zamiar się tak szybko i fajnie wspinać jak osiemnastolatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że póki każdy kolejny AC jest lepszy od poprzedniego albo przynajmniej będzie na tym samym poziomie, to mogą sobie z tego robić Modę na sukces. Póki co świetnie im to idzie, mają masę pomysłów, które chcą wykorzystać i z niecierpliwością czekam na tę jak i kolejne części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować