Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke daje czadu nawet gdy ma kilka centymetrów wzrostu - zobacz nowy klip z Duke Nukem Forever!

14 postów w tym temacie

heh dobre :P i faktycznie nie bylo tokiej gry co by miala takie rozwiazanie...przynajmniej nie znam/nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ten fragment miniDuka będzie długi bo zabawa na pułkach w kuchni wygląda smakowicie. Zobaczymy ile niespodzianek nas czeka, może DNF będzie miał najbardziej innowacyjny gameplay w pierwszej połowie 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być naprawdę dobra gra. Swoją drogą niezły ten samochodzik, skoro mozna nim sterować z kabiny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo wygląda to lepiej niz poprzednie filmiki z tej seri, dwie rzeczy jednak dalej bolą. Brak celowania, tylko chamski zoom ktory sprawia ze prawie nie widać broni, istna "rewelacja". Druga rzecz to animacja nogi duka, jezu co on protezą rozgniata te robale czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Osti
"czy jest jakaś inna strzelanka, w której można tego doświadczyć?"

Eee czy poza oryginalnym Duke''m masz też na myśli także Forever? Bo jeśli tak to wstrzymaj się proszę z zachwalaniem tej gry póki nie ukazała się na półkach/serwerach bo jeszcze zapeszysz :P
Co do gry widać, że Duke będzie zmniejszony tylko w tym jednym levelu, potem można będzie jedynie zmniejszać wrogów. Szkoda, ale dobre i to. Zakładając oczywiście, że gra się ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za bzdury, ta bronia nie mozna zmniejszyc duke''a, zeby to zrobic trzeba wejsc na zmniejszajacy obiekt na ziemi, wiec odpada zmiana rozmiaru gdzie sie chce, mozna bedzie sie zmniejszyc tylko tam gdzie przewidzieli to tworcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem kilku powyższych słów krytyki. Tak, zmniejszanie będzie stanowiło prawdopodobnie główny element ukazanego na trailerze poziomu, ale wcale nie oznacza to, że nie będzie innych okazji do skorzystania z tego rozwiązania. Przecież już w DN3D trzeba było kombinować przy niektórych łamigłówkach lub sekretach, aby dać się zmniejszyć celem przemknięcia małym tunelem itp. Warto także przypomnieć, że w DN3D mogliśmy zmniejszyć sami siebie strzelając... w lustro.

Filmik świetny. Co prawda zrezygnowałem ostatnio z pre-orderu edycji kolekcjonerskiej (w dodatku stosunkowo taniej - 210zł z wysyłką) dla ograniczenia wydatków, ale teraz się zastanawiam, czy mimo wszystko nie przyjdzie mi zakupić tej gry po premierze, nawet w edycji standardowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po "starym" nowym Mortalu będzie to dla mnie najlepszy tytuł tego roku :D No chybaże Diablo III wupuszczą na gwiazdkę ale to bardzo wątpliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Che che cheeeeee xD Myślałem, że ten dzień nigdy nie nadejdzie, a jednak - wreszcie zobaczyłem coś, co przekonało mnie, że nowy Duke będzie grą wartą uwagi. Oczywiście - panienkom, giwerom i potworom niczego nie brakuje, jednak, jak na dzisiejsze czasy, to już trochę mało. Tą grę (moim zdaniem) warto będzie kupić tylko wtedy, jeśli będzie pełna właśnie takich "jajów" i urozmaiceń. Bo sam klimat Duke''a może robi swoje, ale (jak dla mnie) nie wystarcza, żeby wyrzucić stówę na kilka (-naście) godzin prostej sieczki. A grafika, jak miejscami zgrzytała, tak dalej sobie zgrzyta w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować