Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sekrety Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 - Temerski Oren

53 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2011 o 23:30, Vojtas napisał:


Tak jest, Panie Expercie. Na rozkaz, Panie Expercie.

Ewidentnie nie masz nic konkretnego do powiedzenia nie? Więc mówisz z głowy czyli z niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 23:47, Headbangerr napisał:

Hej, moneta wykonana jest ze stopu mosiądzu i waży ponad 10 gram (nie mylić z gram.pl
;).


Łatwo można odróżnić - 10 gramów. ;)

Dnia 06.05.2011 o 23:47, Headbangerr napisał:

Wow. Jak do każdej części Wiedźmina będą dorzucać jednego Orena, to po zakupie Wiedźmina
101 będzie można już sensownie pograć w kości na temerską kasę ;) A tak serio - nie mam
nic przeciwko. Fajny bajerek, dla kolekcjonerów z pewnością frajda nie z tej ziemi.


Szkoda, że zamiast kości i worka na nie nie dodano skórzanej sakiewki. A monetę się pochwali (lub nie), gdy dojdzie. Wydaje mi się, że fajnym pomysłem byłoby zrobienie dodatkowo kilku zabawnych fałszywek "z epoki". :) Kto widział fałszywki powstałe za czasów Jana Kazimierza (boratynki aka "gębacze") ten wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, faktycznie. Pardonsik za OT.

Pozycję naczelnego tłumacza wiedźmińskiego trzeba na kogoś zwalić, bo na oficjalnym forum już kilku jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 09:28, NintendoPassion napisał:

Po premierze będą pisać. Spokojna Twoja rozczochrana :)


Fajnie, że dodają starych znajomych. Jak mi trochę hype spadł po ostatnim 10 min gameplay''u, to te obrazki spowodowały jego boost :D Ale jak tu grać, gdy sesja zaraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 10:07, Sir_Kielbasa napisał:

jestem Sir Kiełbasa i mam brodę do pasa


Prosiłbym nie dopisywać mi słów, których nie napisałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba specjalnie nie chcą nam zdradzać wszystkich szczegółów dla niespodzianki. Wszystkiego się dowiemy jak "puszeczka pandory" do nas dojdzie. A i wiadomość dla tych dwóch panów, co się tam kłócą. Jak chcecie spamować, to wymieńcie się numerami gg i tam się powyzywajcie. To nie jest miejsce do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować