Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe podforum Multiplayer - zaproszenia do gry w sieci

22 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2011 o 15:43, Ozi_GT napisał:

To na gramie jest forum?
Wchodzę tu od dawna i nawet nie wiedziałem.


To lepiej pozno nic wcale :D
Bardzo fajne ze jest takie miejsce, moze znajda sie chetni nie tylko do FPS ale tez strategii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pomysł niezły tylko najczęściej z polakami to gra się tragicznie. Chociaż myślę że forumowicze gramu to jednak nie są jakieś dzieci i nie wyzywają się wzajemnie. Nie wypominając już o zgraniu zespołu gdzie najczęściej takiego czegoś niema na polskich serwerach. Ale chyba nie będzie tak źle i w takiego Brotherhood-a bym pograł bo jak wyszukuje grę to nic mi nie znajduje i od czasu premiery to może z godzinę tylko pograłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ekipa od MW2 podczas gry trzymała poziom więc reszta gramowiczów raczej także potrafi się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, chociaż faktycznie tak jak wspomniał Dante znacznie lepiej gra się z zagranicznymi graczami, którzy mają chyba mimo wszystko więcej kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 15:59, Dante_Syn_Spardy napisał:

No pomysł niezły tylko najczęściej z polakami to gra się tragicznie.


A ja sobie cenie granie z polakami i uzytkownikami tego forum, szczegolnie w StarCraft II. Z niektorymi niemal codziennie jakas partyjke rozgrywam i jest po prostu fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiem, że nie w temacie, ale musicie zobaczyć pewne kazanie księdza ;D
[Wybacz, ale nic nie musimy, od takich rzeczy są Kwasy - M - H]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw mógłby ktoś w sklepie gram pl napisać na stronie z dungeon siege 3 że premiera jest 11.06.2011? została oficjalnie dziś przyspieszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 19:22, Wojman napisał:

A ja sobie cenie granie z polakami i uzytkownikami tego forum, szczegolnie w StarCraft
II. Z niektorymi niemal codziennie jakas partyjke rozgrywam i jest po prostu fajnie.

To dobrze że istnieją tacy gracze co nie psują zabawy i da się grać na przyzwoitym poziomie zabawy. W CS to gram tylko z polskimi graczami i w sumie od dłuższego czasu w jeden sieci. W CoD-ach też da się grać, tylko tyle że bluzgi lecą ostro. Najgorzej to mi w Bad Company 2 się gra. Zero zgrania, wszystko robią na złość i jeszcze wyzywają.
Trzeba trafić na odpowiednich ludzi i mam nadzieję że do niektórych gier będzie fajna ekipa właśnie z tego forum. Ogólnie społeczność gram-u uważam za jednych z lepszych w sieci. Jest to jakoś wszystko na poziomie, co nie zmienia faktu że się trafią kwiatki :P Ale to jak wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 18:34, Darkstar181 napisał:

Dobry pomysł, chociaż faktycznie tak jak wspomniał Dante znacznie lepiej gra się z zagranicznymi
graczami, którzy mają chyba mimo wszystko więcej kultury osobistej.


Nie posypujmy się popiołem. Wielu z nas jest też fajnymi graczami. Chamstwo zdarza się wszędzie. Życzę Tobie i innym jak najmniej spotkań z pseudo-graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał pograć w CoD4 to na zaproszeniowym podforum jest właściwy temat ;)

Co do przydatności takiego podforum, to raczej jest przydatne, lepiej by takie tematy były zebrane w grupie w jednej kategorii niż porozrzucane po całym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny + dla gram-u :) Mogli byście jakoś jeszcze zachęca do wspólnej gry robić od czasu do czasu jakieś turnieje w grach czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować