Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internetowe bzdury growe na weekend #48 - Portal 2 edyszyn

16 postów w tym temacie

Wszystkie filmiki świetne :D Szkoda, że nie ma tłumaczenia co gada ten kot ze świnką :D Ten Plasma Cutter miażdży :D i końcowa piosenka z Portala również niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Felicia Day :D
Ciekawi mnie tylko czemu akurat ( i DOPIERO ) teraz ocknęliście się i wstawiliście nagranie z PAX 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko ma śmieszyć, a mi się osobiście bardzo podobało szczególnie, że dopiero co przeszedłem nowego Portala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plakat jest świetny, taki w stylu Drew Struzana - ustawiłem go sobie (po drobnych modyfikacjach) jak tapetę :)

A wykonanie "Still Alive" świetne!

Aha - SO MUCH SPACE NEED TO SEE IT ALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAaaAaA! Dość już! Miałem sobie odpuścić póki co Portala! Dobrze wiecie, że potrzebuję kasę na inne, ważniejsze rzeczy! Ale nie! Musicie mnie atakować z każdej strony. "Hej! Spójrz jaki Portal jest zaje*****!". "W Portala nie zagrasz?!". Grrrr. I jeszcze do tego piosenki. Grrrr. Nienawidzę Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze Meliske? Albo inne dobre ziolko na uspokojenie ;) ?

To tylko gra. Poczekasz z miesiac, dwa - gierka nic nie straci ze swej atrakcyjnosci, a do tego bedzie wyraznie tansza. Przynajmniej mam taka nadzieje :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wyolbrzymiam troszkę, ale gra kusi niemiłosiernie, a gram.pl nie pomaga mi w niemyśleniu o niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przesyłka dorogawa jest w sklepie Valve, wpadł mi pomysł by zebrać paru ludzi i zamówić na jeden rachunek. Wyszło by nieporównywalnie taniej, niż kupować oddzielnie. Problemem jest oczywiście wiarygodność kupującego ale zawsze coś się wymyśli. Jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować