Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Nadchodzi zapowiedź Call of Duty Online

23 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Zachodnie portale branżowe spekulują na temat konferencji zapowiedzianej wczoraj przez Activision. Pojawiają się opinie, że dowiemy się dzięki niej pierwszych szczegółów na temat trzymanego w głębokiej tajemnicy Call of Duty Online.

Przeczytaj cały tekst "Plotka: Nadchodzi zapowiedź Call of Duty Online" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Avtivision - więcej elementów będzie płatnych niż darmowych. Pewnie 2 do 3h darmowej gry na multi - chcesz więcej - zapłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gry z systemem mikropłatności to jeszcze większe zło niż abonament. Już wolę dać te 75zł za 2 miesiące gry w WoW''a i mieć pełny dostęp do gry niż co chwile dokupywać jakieś pierdółki dal swojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony wybitnie nie trawię gier z mikro płatnościami. Z drugiej... League Of Legends jest chlubnym wyjątkiem. Każdą postać można odblokować bez płacenia, tak samo z runami. Jedyne za co "trzeba" płacić to skórki postaci, które są całkowicie zbędne do ubicia wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W idei CODa - dostaniesz żołnierza do sterowania, ale sprzęt i naboje kopic musisz za $$.
Przelicznik 1:1 - full realizm.
Wojna nigdy nie była tak prawdziwa jak teraz !

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Activision, czyli niczego więcej, prócz mało ambitnego skoku na kasę nie ma co oczekiwać. Albo po prostu przestraszyli się Battlefield 3, i chcą zmienić (w teorii, bo w praktyce pewnie nie zmieni się NIC) otoczkę rozgrywki, by nie być alternatywą dla BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... pewnie do tej gry będzie peeeełnoooooo dodatkowych rzeczy do kupienia, od materiału z którego są zrobione skarpetki wojaka do możliwości ogolenia brody, bo mu urośnie jak w prawdziwym życiu... XD

Jakoś na CoDO nie czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czekam za tym. Na 100% będzie wyglądać jak WarRock czy co innego z 3x większymi mikropłatnościami i 0 rzeczy z CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 20:13, Pietro87 napisał:

W idei CODa - dostaniesz żołnierza do sterowania, ale sprzęt i naboje kopic musisz za
$$.
Przelicznik 1:1 - full realizm.
Wojna nigdy nie była tak prawdziwa jak teraz !

=)


Zgadzam się z Tobą w 100% ;) nigdy nie płaciłeś za granie jak teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, komentarz o przeliczniku 1:1 broń i amunicja mnie zniszczył! :D

Btw. Tak sobie teraz pomyślałem, że chętnie zobaczyłbym MMO o zombie. Ale coś takiego mega realistycznego. Oczywiście do granic rozsądku, żeby nie było. Ale żeby do dyspozycji graczy została oddana jakaś wielka metropolia i mniej zabudowane okolice. Porozrzucane, desperacko broniące się, obozy tych, którzy przetrwali. Wypady grupek po zapasy do pobliskich sklepów, czy mieszkań itp. itd.
A nocami ciężkie ataki zombiaków na obozy tak, że gracze będą na prawdę musieli się postarać, żeby nie dać się zniszczyć.
Jak gracze wygrają - fajnie, a jak nie to jedni jakoś się wymkną i uciekną, być może uda im się dotrzeć do innych obozów aby pomóc w obronie, a inni zginą i np. staną się zombiakami do końca nocy. Po kilku dniach zbierania zapasów i pracy graczy obóz znów staje na nogi... i jazda dalej!

Cholera, jak ja bym chciał kiedyś zobaczyć taką grę! Stworzoną przez jakieś dobre studio, które nie dałoby rady tego spartaczyć nawet, jakby chciało to zepsuć celowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 19:59, Gorack napisał:

Jak dla mnie gry z systemem mikropłatności to jeszcze większe zło niż abonament. Już
wolę dać te 75zł za 2 miesiące gry w WoW''a i mieć pełny dostęp do gry niż co chwile
dokupywać jakieś pierdółki dal swojej postaci.


Akurat WoW to kiepski przykład, niby płacisz te ~75 zł na 2 miesiące gry, ale wcale nie masz pełnego dostępu do wszystkich rzeczy, wiele usług (zmiana serwera, frakcji, rasy, wyglądu, imienia postaci itd) jak i przedmiotów (mini-pety i mounty) są płatne i to słono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie gram w wowa [zagrałem 3 miesiące z kumplem w czasach dodatku burning crusade, nie spodobało mi się, nie moje klimaty, chociaż sam świat Warcrafta lubiłem i lubię do dziś dnia], aczkolwiek nie ma to porównania - w WoWie masz dodatkowo płatne tylko jakieś nieistotne gówienka.

Ale rdzeń gry pozostaje nie tknięty - nie ma w item shopie ubber ekwipunku, nie ma niezbędnych do craftingu elementów [jak w 95% innych gier z mikropłatnościami], są co najwyżej małe bzdety, które samej rozgrywki nie zawalają.
A gry z MP maja tak zubożoną treść lub tak powykręcane drop rates na pewne rzeczy sprzedawane w shopie, że nie posmarujesz to nie pojedziesz, a wtedy cały balans gry idzie się dupczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, będzie tak - za darmo masz tylko nóż :D "Chcesz M4A1 ? To tylko 3 proste kroki ! Zapłać, wpisz kod, ciesz się pełnym realizmem ! Wojna jeszcze nigdy nie była tak kosztowna !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 21:25, Snake08 napisał:

Haha, komentarz o przeliczniku 1:1 broń i amunicja mnie zniszczył! :D

Btw. Tak sobie teraz pomyślałem, że chętnie zobaczyłbym MMO o zombie. Ale coś takiego
mega realistycznego. Oczywiście do granic rozsądku, żeby nie było. Ale żeby do dyspozycji
graczy została oddana jakaś wielka metropolia i mniej zabudowane okolice. Porozrzucane,
desperacko broniące się, obozy tych, którzy przetrwali. Wypady grupek po zapasy do pobliskich
sklepów, czy mieszkań itp. itd.
A nocami ciężkie ataki zombiaków na obozy tak, że gracze będą na prawdę musieli się postarać,
żeby nie dać się zniszczyć.
Jak gracze wygrają - fajnie, a jak nie to jedni jakoś się wymkną i uciekną, być może
uda im się dotrzeć do innych obozów aby pomóc w obronie, a inni zginą i np. staną się
zombiakami do końca nocy. Po kilku dniach zbierania zapasów i pracy graczy obóz znów
staje na nogi... i jazda dalej!

Cholera, jak ja bym chciał kiedyś zobaczyć taką grę! Stworzoną przez jakieś dobre studio,
które nie dałoby rady tego spartaczyć nawet, jakby chciało to zepsuć celowo :D

No to jest świetny pomysł na grę :) przydałoby się coś nowego w świecie MMO. Zobaczymy jak wyjdzie z Dead Island, bo to w gruncie rzeczy taka dobra podkładka pod ewentualne przyszłe MMO (otwarty świat w stylu GTA itd.). Kto wie - jak gra będzie udana i odniesie komercyjny sukces, to może takie MMO powstanie w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 01:07, Blasting_Power napisał:

> Haha, komentarz o przeliczniku 1:1 broń i amunicja mnie zniszczył! :D
>
> Btw. Tak sobie teraz pomyślałem, że chętnie zobaczyłbym MMO o zombie. Ale coś takiego

> mega realistycznego. Oczywiście do granic rozsądku, żeby nie było. Ale żeby do dyspozycji

> graczy została oddana jakaś wielka metropolia i mniej zabudowane okolice. Porozrzucane,

> desperacko broniące się, obozy tych, którzy przetrwali. Wypady grupek po zapasy
do pobliskich
> sklepów, czy mieszkań itp. itd.
> A nocami ciężkie ataki zombiaków na obozy tak, że gracze będą na prawdę musieli
się postarać,
> żeby nie dać się zniszczyć.
> Jak gracze wygrają - fajnie, a jak nie to jedni jakoś się wymkną i uciekną, być
może
> uda im się dotrzeć do innych obozów aby pomóc w obronie, a inni zginą i np. staną
się
> zombiakami do końca nocy. Po kilku dniach zbierania zapasów i pracy graczy obóz
znów
> staje na nogi... i jazda dalej!
>
> Cholera, jak ja bym chciał kiedyś zobaczyć taką grę! Stworzoną przez jakieś dobre
studio,
> które nie dałoby rady tego spartaczyć nawet, jakby chciało to zepsuć celowo :D
No to jest świetny pomysł na grę :) przydałoby się coś nowego w świecie MMO. Zobaczymy
jak wyjdzie z Dead Island, bo to w gruncie rzeczy taka dobra podkładka pod ewentualne
przyszłe MMO (otwarty świat w stylu GTA itd.). Kto wie - jak gra będzie udana i odniesie
komercyjny sukces, to może takie MMO powstanie w Polsce ;)

Jak chcesz coś nowego w tym stylu to zainteresuj się The Secret World :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować