Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve rozważa wprowadzenie usługi Steam dla urządzeń moblinych

33 postów w tym temacie

Nie wiem jak miałby wygląda Steam na Androida. Ale skoro już rozpatrują możliwość wprowadzenie go na użądzenia mobilne, to kto wie czy niedługo nie zobaczymy kooperacji w Portal 2 między PS3, a urządzeniem z systemem Android ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 17:56, Galder_Grasfiord napisał:

Wprowadzili Steama na PS3 to zhakowali konsolę, wprowadzą na mobile, to też dobiorą się
do nich.


Sam to wymyśliłeś? Czy to kolejna teoria spiskowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 17:56, Galder_Grasfiord napisał:

Wprowadzili Steama na PS3 to zhakowali konsolę, wprowadzą na mobile, to też dobiorą się
do nich.

Ta, podobno Al-Kaida jest tym zainteresowana.

Serio, jeśli dostawałbym 5 zeta za każdą bezdennie głupią teorię spiskową, to by mnie było stać na PS3. O ironio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POPIERAM.

Wiele "indyków" ze Steama powinno bez problemu ruszyć na słabszym sprzęcie, a idea "kup grę raz, graj wszędzie" jaką prezentuje Valve jest nieporównywalnie lepsza od idei "kupuj tą samą grę wiele razy" jaką prezentuje np. Sony (kup na PS1, potem na PS3 przez PSN, następnie na Xperie Play, a w przyszłości na NGP).

Valve i Steam to jedne z najlepszych rzeczy jakie spotkały PCtowych graczy od czasu wprowadzenia sterowania klawiaturą i myszką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem te teorie spiskowe ale akcesoria i gry z XBOX też na nowym nie działają. Na wii też nie pograsz sobie w co zechcesz...

Zresztą po co komu taka kompatybilność? ;o Kto przy zdrowych zmysłach chciałby na ekranie Full HD grać w naszych czasach w grę 800x600? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 20:23, Lailonn napisał:

Rozumiem te teorie spiskowe ale akcesoria i gry z XBOX też na nowym nie działają. Na
wii też nie pograsz sobie w co zechcesz...

Zresztą po co komu taka kompatybilność? ;o Kto przy zdrowych zmysłach chciałby na ekranie
Full HD grać w naszych czasach w grę 800x600? ;o

Napisałem "np." Sony, a trzeba Ci wiedzieć, że nie mam w zwyczaju pisać słów, które nie mają jakiegoś znaczenia, resztę pozostawiam twojej domyślności bo jednak staram się wierzyć w ludzki intelekt (taki ze mnie optymista ;)).

Jeżeli o tą twoją "teorię spiskową" chodzi, to mogę jedynie zaproponować wyszukanie znaczenia tegoż zwrotu w Internecie i stosowanie go tam gdzie to ma sens, bo tutaj nie ma najmniejszego. Nikt tu niczego nie ukrywa, nie ma żadnego ukrytego celu itd. Wszystko jest jasno wyłożone przez same korporacje.

Jeżeli pytasz o kompatybilność, to odpowiedź jest bardzo prosta i prozaiczna - oszczędność miejsca i czasu. Nie każdy chce się bawić w podpinanie co chwila innej konsoli i trzymanie całego "inwentarza" pod TV, ewentualnie noszenia ze sobą kilku konsol przenośnych jednego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie muszą od razu gier wypuszczać, mogą na razie zrobić platformę umożliwiającą dostęp do profilu, sklep, grupy itp., dopiero później wziąć się za elektroniczną rozrywkę w wersji mini.
Btw, Portal sterowany za pomocą telefonicznego akcelerometru - to jest to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 17:05, Jeffero napisał:

Obecnie na Bade jest więcej porządnych gier w
3D niż na Androida ;p .

Serio? Jakie? ;p

I to nie złośliwość, po prostu jestem ciekaw, bo sam mam Samsunga, ale jakoś graniem na nim się nie interesowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam jak nastolatki bawią się w Miodka ;D Podając nazwę danej firmy skupiłeś się mimo wszystko na niej i żadne ''np.'' tego nie zmieni. news nie miał nic wspólnego z Sony, więc pojawienie się tej firmy w wypowiedzi dodatkowo podkreśla JEJ "winę".

Teoria spiskowa jak najbardziej ma miejsce w Twoim umyśle. uważasz, że chcą byś kupował wielokrotnie tę samą grę. Nie przychodzi Ci do głowy, że po prostu "poszli dalej", beż żadnego podtekstu. Arcanum było świetne, Fallout również i setki innych gier ale czasy się zmieniają i o ile dana gra nie zostanie zremasterowana(za co się płaci, bo ktoś ZNOWU nad nią pracował) pora zostawić ją w archiwum.

Gry mają być jak najładniejsze i nowoczesne i tego nie podważy nikt. Jeśli brak wstecznej kompatybilności dla producentów oznacza mniejsze koszty czy mniejszą awaryjność to niech tak będzie. Wierz mi, że 90% posiadaczy konsol nie zgodzi się na płacenie więcej za sprzęt tylko dlatego,że 10% malkontentów biadoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda klawiatury na takich jak ty, zwyczajnie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i odnieść się do tego co napisałem, a w związku z tym szkoda mojego czasu na rzucanie grochem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować