Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Revelations - garść szczegółów z magazynu Game Informer

83 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2011 o 16:39, NemoTheEight napisał:

Desmond kieruje Ezio kierującym Altairem? Pogmatwane to.

Desmond nie kieruje Ezio tylko śledzi jego wspomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 16:40, Wesou2 napisał:

Czy w języku polskim istnieje takie słowo jak kustomizacja?

nie wymagaj za wiele od Mastermind''a, taki z niego master, ze nie mogl wpasc na jakikolwiek odpowiednik w jezyku polskim jak np. konfiguracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 11:59, m1kel1 napisał:

hak z linką ? coś w stylu Rico z Just Cause 2 :P

I będzie można przyczepiać się do helikopterów! Hell yeah!

A 50 lat to w sumie nie tak dużo, ale z drugiej strony, to były inne czasy, ludzie żyli dużo krócej przecież. Ale Ezio to Ezio, kogo obchodzi realizm.

A jak 50 lat to dla kogoś starość, to trochę współczuję. Serio współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie, że jakichś paru głupków przyczepiło się na początku do wieku, a teraz wszyscy ich naśladują? :O Nie no, 50 lat to już wiek, w którym tylko się na katafalku położyć i czekać na śmierć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiacie się tylko nad hasaniem po dachach w wieku 50 lat, a zauważcie, że Ezio musi jeszcze doczekać się potomka (nie wiem czemu nikt o tym nie wspomina, w II nie graliście że nie wiecie jak Animus działa?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rocky Balboa w wieku 60 lat o mało nie pokonał Mistrza Świata w boksie. Rambo w wieku 60 lat, rozwalił całą armię w Birmie. To czemu niby Ezio ma nie skakać po dachach w wieku lat 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 18:36, Rhobar napisał:

zastanawiacie się tylko nad hasaniem po dachach w wieku 50 lat, a zauważcie, że Ezio
musi jeszcze doczekać się potomka (nie wiem czemu nikt o tym nie wspomina, w II nie graliście
że nie wiecie jak Animus działa?)


w II to on w celibacie nie żył, może już się doczekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 18:56, MithrandirII napisał:

w II to on w celibacie nie żył, może już się doczekał


widać, że nie grałeś w dwójkę:P

Spoiler

po poczęciu dziecka przestaje być możliwe dalsze śledzenie losów przodka, co widać w scenie z dwójki, kiedy Desmond widzi Altaira goniącego Marie, bez siedzenia w Animusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 19:03, Rhobar napisał:

widać, że nie grałeś w dwójkę:P

Spoiler

po poczęciu dziecka przestaje być możliwe dalsze śledzenie losów przodka, co widać
w scenie z dwójki, kiedy Desmond widzi Altaira goniącego Marie, bez siedzenia w Animusie



nie rozumiem co ma jedno do drugiego?
i pierwszy raz słyszę taką teorię
to co przywołałeś świadczy o skutkach ubocznych korzystania z Animusa przez Desmonda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie to hak z linka tylko ostrze z hakiem a liny beda w calym miescie rozwieszone miedzy budynkami co ulatwi przemieszczanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 19:11, MithrandirII napisał:

nie rozumiem co ma jedno do drugiego?
i pierwszy raz słyszę taką teorię
to co przywołałeś świadczy o skutkach ubocznych korzystania z Animusa przez Desmonda


to ma do tego, że spłodzenie kolejnego przodka Desmonda oznacza koniec gry Eziem (bo niby skąd miałby wtedy mieć jego dalszą "pamięć genetyczną"?), co widać w dwójce na przykładzie Altaira we wspomnianej scenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczepianie o budynki, nie przekonuje mnie to.Jeszcze trzeba 2 i 3 rozegrac, najpierw kupic. Tylko ten DRM mnie osuwa od tej serii, kupić i mieć jakieś problemy.
Kwestia podejścia Ubi, czy ten uciążliwy DRM czy dadzą sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 19:32, karolekx23x napisał:

Zaczepianie o budynki, nie przekonuje mnie to.Jeszcze trzeba 2 i 3 rozegrac, najpierw
kupic. Tylko ten DRM mnie osuwa od tej serii, kupić i mieć jakieś problemy.
Kwestia podejścia Ubi, czy ten uciążliwy DRM czy dadzą sobie spokój.


miałem to samo, nawet dostałem degrada na forum, jak stwierdziłem że z tego powodu ściągnę pirata.
na szczęście się SPORO złagodzili DRM i nawet przy uruchomieniu nie jest net wymagany, można zalogować się offline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 19:32, karolekx23x napisał:

Zaczepianie o budynki, nie przekonuje mnie to.Jeszcze trzeba 2 i 3 rozegrac, najpierw
kupic. Tylko ten DRM mnie osuwa od tej serii, kupić i mieć jakieś problemy.
Kwestia podejścia Ubi, czy ten uciążliwy DRM czy dadzą sobie spokój.


Trzeciej części jeszcze nie było ;)
od dwójki seria jest coraz lepsza i jeśli nadal tak będzie to mogą robić ich tyle,ile tylko chcą
DRM od Ubi tez mi nie przeszkadza,nie miałem z nim żadnego problemu a komfort gry duży bo nie trzeba mieć płyty w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować