Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Ziny Internetowe

175 postów w tym temacie

Nie wiem :).
Temat jest o zinach, jesteśmy w sumie jedynym zinem, żaden z moderatorów nie zwrócił mi uwagi (a ufam, że zaglądają i do tego tematu), więc chyba wszystko jest ok :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firmy/instytucji tak, ale chwała Bogu ziny są niezależne więc sobie mogą do woli się reklamować :P zresztą spamu nie ma, więc czemu nie informować innych userów o tym dobrodziejstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 21:25, lurynowicz napisał:

Firmy/instytucji tak, ale chwała Bogu ziny są niezależne więc sobie mogą do woli się reklamować
:P zresztą spamu nie ma, więc czemu nie informować innych userów o tym dobrodziejstwie?


Hmmm to ja napiszę Ci taką sytuację:
Pewien redaktor jednego z wortali o grach napisał o konkursie prowadzonmy na wortal dla którego pisał i dostał degrada - za reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 21:30, Markus89 napisał:

Hmmm to ja napiszę Ci taką sytuację:
Pewien redaktor jednego z wortali o grach napisał o konkursie prowadzonmy na wortal dla którego
pisał i dostał degrada - za reklamę.


A czy był to temat "Serwisy o grach komputerowych i konkursy przez nie organizowane" :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 11:05, Loon napisał:

A czy był to temat "Serwisy o grach komputerowych i konkursy przez nie organizowane" :)?


Hehe nie :P Był to temat ogólny o jednym z wortali, w którym wypowiadała się redakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 11:12, Markus89 napisał:

Hehe nie :P Był to temat ogólny o jednym z wortali, w którym wypowiadała się redakcja.

Myślę, że admini gram.pl również nie zgodziliby się na temat "Playback.pl", ale tutaj najwyraźniej możemy informować o nowych numerach.

Ach, zeby nie bylo, ze tylko o PB - pojawil sie w koncu nowy numer Reset Forever :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie wiem czy słyszeliście, ale niedługo Reset-Forever i Playback nie będą juz tak osamotnione w swoich podbojach. Otóz pojawić się mają aż dwa nowe ziny o grach, w tym za jednym stoi redakcja, która już kiedyś robiła takowy zin :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:23, lurynowicz napisał:

Dokładnie. To nie jest spam


Spam nie, ale w regulaminie wyraźnie pisze, że zabronione jest reklamowanie czegokolwiek.

2. Co jest zabronione

Łamanie netykiety

Umieszczanie reklam lub ogłoszeń - za takowe chyba traktuje się reklamowanie nowego numeru...

Nie chcę Loon żebyś wziął to do siebie, ale chcę sprawiedliwości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa nowe ziny? No proszę, jak ładnie. Zacznie się robić ciekawie. Wiadomo coś więcej na ten temat? Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakiś rebuild GH pod inną nazwą.

Co do RF:recenzje MoH i F.E.A.R:EP są warte przeczytania jak najbardziej, ale reszta... nie chcę jako teoretyczna "konkurencja" tutaj się wypowiadać negatywnie, bo po pierwsze nie wypada, po drugie nie ma o czym, ale no starocie po prostu, starocie ^^

Ale i tak przejrzałem dość dogłębnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 00:48, bombski napisał:

Dwa nowe ziny? No proszę, jak ładnie. Zacznie się robić ciekawie.

Nie takie nowe, ale za to najpopularniejsze.

Dnia 26.12.2006 o 00:48, bombski napisał:

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakiś rebuild GH pod inną nazwą.

Ke pasa? O co Ci chodzi dokładnie? O jaki konkretnie temat Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jemu chyba chodzilo o reaktywacje GH, ale watpie :). To nie był jeszcze ten etap kultowosci, zeby ktos poza Elpie''m chcial to reaktywowac :P.

BTW - Luk, co z tekstem :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie spotkałem z Zinami gdzie można je dosytać boi chciałby zobaczyć co to jest dokładnie najlepiej jakby były o tematyce gier fabularnych, gfantastyki i informatyki. Prosiłbym o namiary na takie coś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:53, Loon napisał:

BTW - Luk, co z tekstem :)?

Ja byłem gotów stwierdzić, że chcesz mój tekst tylko dlatego, że Ci brakuje zapełniacza w nowym numerze. :P Ja tu już się zabierałem do roboty a patrzę - nowy numer. A tu proszę, jak miło że o mnie pamiętasz. ;) Work in progress, nareszcie jutro będę mógł nieco odetchnąć od szkoły.

wdowiakm -->ziny elektroniczne czy papierowe? Bo to różnica. :) Trochę znajdziesz na mojej zapomnianej topliście: http://ziny.toplista.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:20, lurynowicz napisał:

wdowiakm -->ziny elektroniczne czy papierowe? Bo to różnica. :) Trochę znajdziesz
na mojej zapomnianej topliście: http://ziny.toplista.pl


Mogą być elektronicze ale i papierowe też mogłyby byc ;)
Dzięki za linka zaraz sobie zobaczę ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:20, lurynowicz napisał:

> BTW - Luk, co z tekstem :)?
Ja byłem gotów stwierdzić, że chcesz mój tekst tylko dlatego, że Ci brakuje zapełniacza w nowym
numerze. :P Ja tu już się zabierałem do roboty a patrzę - nowy numer. A tu proszę, jak miło
że o mnie pamiętasz. ;) Work in progress, nareszcie jutro będę mógł nieco odetchnąć od szkoły.

wdowiakm -->ziny elektroniczne czy papierowe? Bo to różnica. :) Trochę znajdziesz
na mojej zapomnianej topliście: http://ziny.toplista.pl


Na tej topliście nie ma najlepszego zinu ;)!

A tak w ogole to ja nie chce Cie na jeden tekst i spadaj, bo ja nie z takich co biora na jedna noc ;-). Do redakcji wdrożyć chciałem na stałe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 23:47, Loon napisał:

A tak w ogole to ja nie chce Cie na jeden tekst i spadaj, bo ja nie z takich co biora na jedna
noc ;-). Do redakcji wdrożyć chciałem na stałe ;).

No ja też preferuję stałe związki, ale te wszystkie kochanki, dla których robiłem... teksty ;) odeszły ode mnie na wieki wieków. :( Taka trauma... Ale Twoja propozycja jest interesująca. ;) Dam znać na priv. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:50, lurynowicz napisał:

;) odeszły ode mnie na wieki wieków. :( Taka trauma... Ale Twoja propozycja jest interesująca.
;) Dam znać na priv. ;)


Oj masz Ty tempo :P.

------------------


Noworoczny numer Playbacku!

Witamy w nowym roku! Przed Wami nowy numer naszego internetowego magazynu. W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was to, co zwykle - czyli mnóstwo interesujących artykułów!

Tematem numeru są tym razem Playbacki 2006 - nasze wyróżnienia najlepszych gier i nie tylko, minionego roku. Zobaczcie, co najbardziej spodobało się naszej redakcji!

Każdy powinien znaleźć coś dla siebie w styczniowym numerze. Jeśli chodzi o gry - są recenzje ostatnich hitów - Rainbow Six Vegas, Neverwinter Nights 2, Medieval II (megarecenzja, najdłuższa w historii Playbacku), a także Sam & Max: Situation Comedy (wszystko wskazuje na to, że jesteśmy pierwsi, jeśli chodzi o recenzję tej gry!). Ponadto oczywiście porcja gorących zapowiedzi.

Poza tym - obszerna publicystyka (polecamy tekst o klanie Delta, naszym nowym partnerze), teksty o konsolach next-gen, recenzje filmów, książek oraz płyt muzycznych (w tym nowego albumu zespołu The Car Is On Fire, który zachwycił redakcyjnych fanów tego gatunku muzyki). Jak zwykle zapewniamy dobrą lekturę!


http://www.playback.pl/numer13/start.html

20070119222840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 22:28, Loon napisał:

Oj masz Ty tempo :P.

Nałóka się kłania. ;> Przewalam z historii wszystkie możliwe działy, poza tym nie mam ochoty za bardzo na pisanie przy temperaturze ciała 38 st. C... Zresztą właśnie dostałem e-mail od Duke''a Mihashiego, że z Histmagiem są problemy i redakcja nie wyklucza zamknięcia magazynu. Kolejny silny gracz na polskiej zinowej scenie chyli się ku upadkowi. :( Co prawda krzyżyk nie został jeszcze postawiony, ale jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować