Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft ponownie w sprzedaży!

49 postów w tym temacie

Slucham sobie muzyki z WoW... jest niesamowita. Od razu chce sie ponownie wejsc do Ogrimmar, by uslyszec te bebny...
Jak wyjdzie dodatek to znowu sobie z miesiac pogram.
Mam nadzieje, ze cane bedzie normalna, a nie tyle co WoW, no i ze bedzie darmowy miesiac w cenie dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc,level cap powinni zwiększyć do minimum 80-100 bo 10 leveli to dla niektórych góra 2 tygodnie zabawy.Co do ras,to nie jestem zbytnio optymistycznie nastawiony że jakieś dodadzą...ale przecież coś przełomowego musi się znaleść w tym dodatku bo w końcu z jakiegoś powodu go wypuszczają,of course nie liczę korzyści finansowych bo na to Blizz póki co nie musi narzekać =P
Osobiście wolałbym nowe klasy postaci i ten zwiększony cap, ale też coś "nowego" by się przydało,żeby rozrywka stała się jeszcza lepsza...i żebym miał dobry powód by powrócić do WoW''a ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie zwiększą lvl-i to co tam jest napisane to fake jak cholera.. To zrobił jeden koleś!! 100 lvl?? Czy ty zdajesz sobie sprawe z tego co mówisz?? Przecież to załamie cały system gry.. Wszystko w miastach.. Bohaterowie i nagrody teraz sie okazą słabe bo do 100 lvl?? Nie każdy gra w WoW-a by lvl-ować! 70 lvl to już niezła bujda! Chyba w WoW-a nie grałeś skoro twoerdzisz żę powinni zrobić od 80-100 lvl!! To będzie niesamowita przepaść! Znam wiele osób co mimo grania od np 2 miesięcy nie zdobyli jeszcze 60 lvl! Ja mam 60 lvl i jakoś mi sie to nie nudzi! Jest wiele powodów dlaczego nie zrobią 100lvl.. mam zacząć wymieniać?? Jeslii już to stworzą hero clas (choć nie wiadomoc co to będzie) .. Opanujcie sie by komentować takie newsy jak dał ashar! Blizz NIC ABSOLUTNE NIC nie pokazał co będzie w dodatku! Dopiero gdy oficialnie Blizz sie wypowie możemy spekulować i rozmawiać na temat dodatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie... A kiedyś Blizzard obawiał się o wyniki sprzedaży WoW-a w krajach takich jak Polska i były dyskusje czy WoW będzie w ogóle dostępny w naszym kraju. Blizzard sporo by stracił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 15:42, Havoc666 napisał:

Co do rasy Alliance to bedzie jak w screenie .... Panda Race :D


Screen był podrobiony jakbyś tego jeszcze nie zauważył. Po za tym Panderanie po 1) zaraz, zaraz - gdzie w całym Warcrafcie była cała rasa PAnderan??? 2) prędzej już po stronie hordy, jeśli w ogóle znasz choc trochę fabuły Warcrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc WoW jest 1)fajny 2)rozbudowany 3)ciekawy 4)dłuuuuuuugi ale nadal nie rozumiem jak można płacić za granie. Chyba że ktoś gra na nielegalnym serwerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ludzie znow narzekają na cene... tylko polak tak potrafi... :p ja pogralem pól roku i mi wystarczy musze zając się teraz innymi sprawami, ale napewno wróce w wakacje do tej gry ^^
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Stwora-może nie zauważyłeś ale ten topic zamienił się w przepowiadanie co będzie zawierał dodatek.To była moja i tylko moja opinia,a Azshar dał mi tylko wątek do rozmyślań,za który mu dziekuję i za który go nienawidze bo ciąglę myslę o BlizzConie przez to;)
Grałem w WoW''a,osiągnąłem lvl 60 i to raczej bez zbędnych problemów,zrobiłem większość możliwych questów i miałem z tego zajedużo radochy,ale zasługa w tym była dość duża gildii które mi pomogły,w końcu team work jest najważniejszy^^ Stworze,to co napisałem to są moje pobożne życzenia,a Blizz gdyby je wprowadził to na pewno by jakoś wszystko uporządkował żeby wszystko grało.Oczywiście masz rację,że to by nieźle zachwiało całym systemem,ale im więcej leveli,tym więcej nowej broni i ekwipunku,a tym samym więcej questów(wprawdzie na dodatkowe 40 lvl musieliby stworzyć nowy kontynent,ale to szczegół)...
W każdym razie podtrzymuję wcześniejsze słowa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu nowej parti WoW... moze bedzie druga wersja pudełka (ta z orkiem) ^^ ... Wiem, ze moze to i glupie, ale naprawde wolałbym własnie je :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

abstrahując od tego, czy to podróbka, czy nie - nie wyobrażam sobie za bardzo sojuszu takich Blood Elves z Undeadami, nawet jeśli są to ci od Sylvanas. Nie zmeinia to faktu, że gdyby ta rasa się pojawiła to wróciłbym do gry w WOWa.. i to po stronie hordy własnie. I jeszcze Atmospherical effects... Te nocne bitwy w świetle piorunów.. w obłokach deszczu i mgłu.. ehh.. coś pieknego (daje się ponosić wyobraźni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~52zl/miesiac, ~13zl/tydzien, dwa piwa.
U mnie mechanizm decyzji był taki -- mogę poświęcić dwa piwa
tygodniowo na grę. Jedni mają TV kablową, inni mają WoW. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 08:14, QNeX napisał:

~52zl/miesiac, ~13zl/tydzien, dwa piwa.
U mnie mechanizm decyzji był taki -- mogę poświęcić dwa piwa
tygodniowo na grę.
Jedni mają TV kablową, inni mają WoW. :)

5 tanich win :P. na dzień to wychodzi Niecałe 2zł. To wole zamiast drożdżówki sobie pograć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować