Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Revelations - potwierdzenie pisowni tytułu i kolejna garść informacji

36 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Assassin's Creed Revelations a nie Assassin's Creed: Revelations - ostatecznie potwierdziliśmy u źródła pisownię tytułu gry. Przy okazji chcemy Wam przekazać jeszcze co nieco informacji wykopanych w ostatnim numerze pisma Game Informer.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed Revelations - potwierdzenie pisowni tytułu i kolejna garść informacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli najprawdopodobniej gra Desmondem ograniczy się do rozwiązywania zagadek w jego umyśle i tyle. A na coś więcej przyjdzie poczekać do 3.

No i więcej postaci historycznych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 15:46, Sanders-sama napisał:

Czyli najprawdopodobniej gra Desmondem ograniczy się do rozwiązywania zagadek w jego
umyśle i tyle. A na coś więcej przyjdzie poczekać do 3.

Przypomnę o wspomnianym przeze mnie wcześniej osobnym trybie polegającym na manipulacji wspomnieniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 15:47, Lucas_the_Great napisał:

Przypomnę o wspomnianym przeze mnie wcześniej osobnym trybie polegającym na manipulacji
wspomnieniami...


Ok, ale jak mam rozumieć tą manipulację wspomnieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 15:49, Sanders-sama napisał:

Ok, ale jak mam rozumieć tą manipulację wspomnieniami?

Cytuję siebie, bo więcej nie wiem: "Ciekawie zapowiada się też nowy tryb rozgrywki, oparty o używanie Animusa w celu manipulowania strukturą wspomnień Desmonda. Ma on nam pozwolić nie tylko lepsze zrozumienie przeszłości, ale i dać swoisty wgląd w przyszłość."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta część ma skończyć wątek o Altairze? Gra ma być o Ezio, więc zakończenie wątku o Altairze będzie polegało na tym, że pewnie Ezio znajdzie jakąś księgę gdzie będzie wszystko opisane, może wskoczymy w buty Altaira na kilka minut , tak jak w drugiej części AC i koniec... Skoro Ezio otrzymał aż dwie częśc,i to Altair, który zdecydowanie bardziej podoba mi się jako asasyn, powinien dostać chociaż jedną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nadto wykorzystują postać Ezio. Jego rola w tym teatrze już się skończyła. Równie dobrze mogli wprowadzić syna Ezio. Choć pewnie to wykorzystają to tego opisywanego domknięcia wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zapowiada się, że z Desmondem szybko stanie się to co z Obiektem 16 - po prostu mu odbije szajba, zaraz po tym jak włamie się do Animusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie ten tytuł bez dwukropka jest bardziej logiczny ;)

No i mam nadzieję, że w wersji PL tytuł nie zostanie zlokalizowany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 16:23, barth89 napisał:

No i mam nadzieję, że w wersji PL tytuł nie zostanie zlokalizowany xD

Ubi to nie Sony więc można się spodziewać że raczej nie zostanie. Na szczęście ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdą nową ciekawostką lub informacją na temat nowego AC staje się co raz bardziej niecierpliwy... Oby to się nie skończyło na targach E3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była bardzo ładnie zlokalizowana, ale to nie temat o tym - sam osobiście i tak gram ze ścieżką dźwiękową pasującą najbardziej do tej epoki i postaci :]
Tytuł zapowiada się naprawdę świetnie. Nic tylko czekać na dalsze informacje, a zwłaszcza te odnośnie premiery na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Nexus to jakiś modny nocny klubik?
-Nie, to centrum kontroli nad wszechświatem!
[Cytat z Szymka Czarodzieja.]

Ale poważnie - zapowiada się miodnie, obyśmy tylko mogli potem użyć tego artefaktu w kilku misjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Assassin''s Creed Revelations to nie Assassin’s Creed 3." sweet (; Będzie więcej AC! Kocham tą serie, na prawde genialny pomysł zrobienie tego. Mam nadzieje że silnik będzie inny bo ta sama grafika 4 raz to zacznie zniechęcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialne to jest to, jak ta seria wciąż pozostaje trylogią, choć robią coś, co jest sequelem, z tym, że producenci twierdzą, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[...] Mam nadzieje że silnik będzie inny bo ta sama grafika 4 raz to zacznie zniechęcać."

Nie przesadzaj. Akurat strona graficzna AC jest bardzo klimatyczna i jedyne co mogłoby się zmienić to mimika twarzy. Co do reszty efektów, jak dla mnie są wyśmienite. Gra jak widać broni się właśnie nie tylko świetną grafiką, ale przede wszystkim porywającą i wciągającą fabułą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 16:55, Kaldaka napisał:

Nie przesadzaj. Akurat strona graficzna AC jest bardzo klimatyczna

Z bliska wygląda wszystko świetnie, ale już np. w Rzymie budynki na odległym planie tylko tak sobie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować