Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3 w sprzedaży od 8 listopada?

23 postów w tym temacie

Jeśli kupię to na gwiazdkę. Ale i tak coś czuję (wręcz wiem), że i tak od kilku miesięcy będę grałw BF3 i nie będzie mi się chciało przestać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI dostanę nowe, lepsze COD4 lub 2 z potencjałem e-sportowym- to kupię na 100% i zrobię upgrade kompa jeśli będzie to konieczne. ( choć coś mi mówi że tego typu produkt otrzymam od Respwan Enteriament, wraz z logo EA na okładce :) )
JEŚLI natomiast dostanę papkę a''la CODMW2 lub BO ( co jest wielce prawdopodobne ) to seria CoD umrze dla mnie na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko w roli przypomnienia, jakby ktoś się zapomniał - TAK ! W tym roku otrzymamy CpD''a
MW 3 ( albo z jakimś innym przydomkiem - jednak będzie to MW ) : wskazuje na to typowa i przewidywalna akcja marketingowców.

Chcą nahype''ować gawiedź " czy to już ?! Czy to to ?! " aby wyskoczyć z potwierdzeniem i wywołać podniecenie u najwytrwalszych fanów. Sory, ale po takich zapowiedziach co innego niż MW 3 to by było rozczarowanie.

Niestety, ale serwisy o grach, to serwisy o grach - wszelki hype muszą skopiować i rozpowszechnić, ponieważ jest to w interesie branży . . . m.in of course . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 19:16, Rzulek napisał:

I tak BF3 zmiecie tego odgrzewanego kotleta : )


Na pewno. Znowu będzie 5 mln egzemplarzy Battlefielda i 20 milionów CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 19:17, Darkstar181 napisał:

Miesiąc po premierze B3 ? Uu, to chyba coś kiepsko pójdzie, wtedy to wszyscy będą już
na serwerach produkcji EA :)



Battlefield wychodzi również w listopadzie. A co do zainteresowania grą...cóż, jeszcze chyba parę lat minie, zanim co poniektórzy zrozumieją, że lepsza jakość nie równa się wyższej sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... zagrać może zagram żeby odbimbać... ale tak naprawdę to jestem całym sercem za BF''em i chcę żeby coś uszczknął dla CoD''a... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem dlaczego Acti jest takie pewne siebie. As w rękawie czy może są święcie przekonani, że jednak g ó w n o w ładnym opakowaniu sprzeda się lepiej niż niby (na razie prezentujący się nie lepiej) super BF3? W asa w rękawie nie wierzę, bo w rok nie da się wytrzasnąć super silnika razem z całą grą do tego...więc zostaje opcja, że jednak szit sprzeda się po prostu lepiej, bo przylecą nolajfy z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Acti nie jest głupie.Powtórzenie sukcesu poprzednich MW i BO wydaje się dość nieprawdopodobne,ale jestem pewien że i przy tej odsłonie będziemy zaskoczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w tym roku ma wyjść MW3 ? Myślałem że będzie to inna część ;p Cóż lepiej być nie mogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Acti wie kto jest konkurencją i co ma do pokazania, więc myślę samo Activision nie próżnowało. Myślę że dostaniemy 2 genialne produkty i trzeba będzie się zastanowić co jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 19:55, Henrar napisał:

> I tak BF3 zmiecie tego odgrzewanego kotleta : )

Na pewno. Znowu będzie 5 mln egzemplarzy Battlefielda i 20 milionów CoDa.



Fanboy''e i tak kupią, nawet jakby w środku nie było płyty i musieliby ją dokupić w formie DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 19:55, Henrar napisał:

Na pewno. Znowu będzie 5 mln egzemplarzy Battlefielda i 20 milionów CoDa.



BF3 - 5mln 0tys 1
CoD - 19mln 999tys 999

Wciągu najbliższych kilku(nastu) lat nie kupię tego shitu

Spoiler

Lepiej późno niz wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować