Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński layout na gram.pl - jak go wyłączyć i dlaczego nie warto tego robić jeśli jest się fanem gry?

113 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2011 o 15:32, Pralkosuszarka napisał:

Co chwilę ktos pieje nad tym jak dobrze jest w stanach gdzie nawet przystanki obklejone
sa homefrontem a z platkow sniadaniowych wyskakuje master chief a gdy tylko w Polsce
ktos zacznie reklamowac gry na dużą skalę to już coś nie pasuje.


Może to po prostu kwestia przyzwyczajenia. W Polsce kampańje na miarę Wiedźmina to wciąż wyjątek. Na Zachodzie takich akcji w roku jest kilkanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 14:58, pasterzppp napisał:

Też się ekscytuję grą ale ile wam CDP zapłaciło za taką reklamę??

Dyrektor zarządzający oddał sportowy samochód naczelnemu, bo porusza się po mieście już tylko nowym śmigłowcem, naczelny oddał mi w związku z tym swój motocykl, a ja w tej sytuacji podarowałem rower Myszastemu - wszyscy na tym dobrze wyszliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyznam że konkurencja jaką jest gry-online ma do dyspozycji dwie wersje kolorystyczne serwisu a tutaj właściwie tylko ta jedna, która de facto męczy wzrok, podobno kolor zielony jest uspakajający ale tego bym nie widział :) a teraz po pojawieniu się wersji wiedźmińskiej ucieszyła mnie ta ciemniejsza kolorystyka :) praca którą autor/autorzy włożyli w nowy wygląd strony powinna zostać zachowana a nie tylko tymczasowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 16:49, DonZ napisał:

przyznam że konkurencja jaką jest gry-online ma do dyspozycji dwie wersje kolorystyczne
serwisu

Wiesz, ta konkurencja to gruba ryba, Empik przecież, koncern-moloch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najbardziej spamersko brzmiących tytułów jakie widziałem, tak samo sam news :P Co nie zmienia faktu, że nowy layout lubię i mnie miło zaskoczyliście ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba layout ze względu na kolorystykę i dlatego z przycisku nie skorzystam. Jednak cieszę się, że myślicie o każdym, nawet tym, który nie lubi Wiedźmina :)

Jeszcze tylko kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara biało-czerwona kolorystyka porosła już kurzem, jest miło dla oka więc mi nie przeszkadza. Widziałem inne podobne opinie, więc może czas pomyśleć o odświeżeniu graficznej warstwy gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta reklama jest zbyt nachalna, mój brat jest bardzo podekscytowany Wiedźminem 2 ale już mu powiedziałem, nie zamawiaj, poczekaj na recenzje bo znowu się nadziejesz jak z Dragon Age 2. Zbyt duży hype jak na mój gust a narazie nie wiadomo czy warty tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie będzie dla Was specjalną niespodzianką to, że będziemy starali się świętować premierę Wiedźmina 2: Zabójcy Królów z odpowiednim rozmachem.

Nie będzie... Niestety. Choć nie sądziłem, że coś będzie w stanie przebić to, co działo się przed premierą pierwszego Wiedźmina. Jak widać - myliłem się. Obłęd - inne słowo nie przychodzi mi do głowy.

Dobrze, że tyle razy było podkreślane, że gram nie ma absolutnie nic wspólnego z CD Projektem... :/ Inaczej ciężko by było uwierzyć.

Dlatego też dla osób, które wolą tradycyjny wygląd gram.pl (są takie?)

Owszem, są. Ponieważ jest zasadnicza różnica między marketingiem i reklamą, a nachalnością. Proponuję jeszcze zmienić czcionkę na taką, w której każda literka złożona jest z jednego lub więcej małych wiedźminków, ułożonych w różnych pozach. Coś w tym stylu: http://cg.scs.carleton.ca/~luc/flotner.gif I nie zapomnijmy jeszcze o tym, by kursor na stronie automatycznie zmieniał się w wiedźmiński miecz. I instalował na komputerze odwiedzającego wygaszacz ekranu i tapetę z Wiedźminem. Najlepiej takie, których nie da się usunąć.

Ja naprawdę rozumiem, że to polska gra i tak dalej, ale ile można, jak rany?! http://thirdprize.org/4chan/memes/facepalm%201.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafik, oraz Programiści naprawdę nieźle się spisali. :) Nie myślicie przypadkiem na wprowadzeniu stylu "dark" na gram.pl ? :) Mnie w sumie od tych kilku lat biały razi w oczy :) ... Ten naprawdę mi się podoba, może mała przeróbka i umieścicie taki na stałe ? :) - Jest naprawdę ładny, czytelny, przejrzysty, a co najważniejsze estetyczny ! Dobra Robota ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja z niecierpliwoscią czekam na wiedzmina, mimo ze racenzja w CDA spowodowala u mnie mieszane uczucia.

Ps. mi sie nowy layout podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście jestem fanem Rzeźnika z Blaviken, więc z miłą chęcią popatrzę na jego brzydką buźkę - bez obrazy ;) - przez ten tydzień ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się genialnie podoba wygląd tego wszystkiego. Może taki zostać tylko aby tło się zmieniało jeszcze co jakiś czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować