Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński layout na gram.pl - jak go wyłączyć i dlaczego nie warto tego robić jeśli jest się fanem gry?

113 postów w tym temacie

Dzięki za tę opcję i uwierzcie, że oprócz mnie pewnie i kilka innych osób ma już dość tego świńskiego marketingu związanego z Wieśmakiem 2. Layout out!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie mam nic przeciwko temu szablonowi, co więcej to nawet mi się podoba. Ale danie takiej opcji<zmiany tego szablonu strony na standardowy> to dobry krok. Zawsze to mniej ubolewań co niektórych lubujących się w narzekaniu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zgoła inny problem: jak można z powrotem włączyć wiedźmiński layout. Bardzo mi się podobał :)

Może niektórym mniej by to przeszkadzało, gdyby nie spędzali tyle czasu w internecie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mieć odpowiedni przycisk na głównej zaraz obok napisu Gram.PL [dwie strzałki zataczające koło obok PL]
Czyli reasumując - możesz go włączyć identycznie jak żeś go wyłączył =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 10:02, Runners_High napisał:

A ja mam zgoła inny problem: jak można z powrotem włączyć wiedźmiński layout. Bardzo
mi się podobał :)

Może niektórym mniej by to przeszkadzało, gdyby nie spędzali tyle czasu w internecie
:>

Między layoutami skaczesz przechodząc na stronę główną i klepiąc symbol obok loga naszego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketing marketingiem, ale nie znoszę kiedy reklama jest nachalna. Dzięki bogom, że daliście możliwość pozostawienia standardowej skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko tyle, że dopiero dzięki temu artykułowi dowiedziałem się, że jest jakiś nowy skin na gram.pl?
Dlaczego go nie mam i jak ew. można go włączyć (nie wyłączyć)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wcześniej, grafika nowego wystroju jest świetna. Fakt faktem, że to Wiedźmak - a za nim nie przepadam - mimo to kolorystyka jest rewelacyjna, znacznie fajniejsza niż ta tradycyjna. Czy myślicie może nad zmianami i zastosowaniem tych barw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skin fajny, ale przydałoby się, żeby te reklamy przestały być "klikalne". Zdarza mi się tam kliknąć, żeby "odkliknąć" coś innego. Te wielgachne guziory chyba by starczyły.
No ale, jak już mówiłem, sam skin niezły, mógłby zostać na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 10:20, neo_dodger napisał:

A ja powiem tylko tyle, że dopiero dzięki temu artykułowi dowiedziałem się, że jest jakiś
nowy skin na gram.pl?
Dlaczego go nie mam i jak ew. można go włączyć (nie wyłączyć)?

Być może korzystasz z adblocka/noscripta... Przy logu powinna być ikona dwóch strzałek - nią włączasz i wyłączasz layout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Wiedźminem nie przepadam, od tego hypu na Wiedźmina robi mi się niedobrze ale kolorystyka mi się bardzo podoba, mogła by zostać i moglibyście zastosować ją nie tylko do głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiście przypadł do gustu taki layout i taki bym pozostawił jako opcja, po kampanii związanej z wiedzminem drugim :) biała juz mi się znudziła, proponuję ankiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lodówka bezpieczna - layout wyłączony (po uprzednim obejrzeniu go - z szacunku do osoby/osób, która/e go stworzyła/y), bo.. co za dużo, to nie zdrowo :) ;)
co do samego Wieśka, to ''Tydzień z..'' zapowiada się interesująco.
zaś gra za jakiś czas na pewno wyląduje w mej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować