Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński layout na gram.pl - jak go wyłączyć i dlaczego nie warto tego robić jeśli jest się fanem gry?

113 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2011 o 14:05, Vojtas napisał:

A czego się spodziewałeś po serwisie, który jako jedyny w Polsce sprzedaje kolekcjonerkę
W2? Że zadowolą się skromnym banerkiem na górze każdej strony? Poza tym to największa
premiera w Polsce od 2007 roku. Nie chcesz hype''u, omijaj jego źródła - innej rady
po prostu nie ma.


najlepiej jak będę chodził w zatyczkach do uszu, nie będę czytać gazet, korzystał z Internetu, nie wychodził na ulicę (samochody oklejone logiem Wiedźmina 2). nie wiem jak w telewizji (dzięki bogu za jej brak). genialna rada, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 14:14, staniuk napisał:

najlepiej jak będę chodził w zatyczkach do uszu, nie będę czytać gazet, korzystał z Internetu,
nie wychodził na ulicę (samochody oklejone logiem Wiedźmina 2). nie wiem jak w telewizji
(dzięki bogu za jej brak). genialna rada, nie ma co.


Uniknąć całkowicie hype''u się nie da, ale zminimalizować jego efekty - jak najbardziej. To tylko moje zdanie, nikt nie musi go podzielać. :) Czekam na W2, ale boję się spoilerów. Od kilku ładnych tygodni nie oglądam żadnych screenshotów ani filmów z W2, nie czytam zapowiedzi, porzuciłem też dedykowany wątek na Gram.pl, a kilka miesięcy temu oficjalne forum gry. I to przynosi dobre efekty. Nie idealne, ale dobre. Nic sensowniejszego zrobić nie można, bo narzekania niczego nie zmienią. Równie dobrze można marudzić na brzydką pogodę. Można zmoknąć, ale od czego parasol. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 09:55, Pajonk78 napisał:

Dzięki za tę opcję i uwierzcie, że oprócz mnie pewnie i kilka innych osób ma już dość
tego świńskiego marketingu związanego z Wieśmakiem 2. Layout out!


Lubię to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu dawać całego newsa jeśli wystarczyłoby jakaś notka, bardziej rzucający się w oczy odnośnik na głównej, etc.
Pewnie i tak ten kto zdecyduje się porzucić widźminowy layout staje się z miejsca zaprzysiężonym wrogiem gramu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, jak mi się tapetki nie podobają, a chodzi mi o wygląd forumowych tabelek? ;> Serio rozważcie możliwość zostawienia na stałe takiego wyglądu strony, a nawet i stworzenie takiej skórki forum ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie ciekawsza sytuacja ,lay z Wieśka się u mnie nie ustawił a obok Loga nie mam żadnego przycisku ,sprawdzałem na Operze i Chrome . A nuż by mi się spodobał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dzięki Wam za to - wywaliłem go od razu, bo, mimo, że jest dopracowany w najdrobniejszych detalach, to jednak trochę męczy przy codziennym przeglądaniu strony głównej. Tradycyjny styl jest prostszy, bardziej przejrzysty i czytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie layoutów, to w ogóle przydało by się poprawić nieco ten istniejący, bo się rozjeżdża (np. atm w Chromium na Kubuntu button sklep wyjeżdża mi pod standardowy zakres menu - w wersji wiedźmińskiej, a do niższej linii tegoż w wersji standardowej). W sekcji bestsellery ceny chowają się pod guzikiem kup teraz, bo "Nasza cena:" wyjeżdża na 2 linie. Coś by się pewnie jeszcze znalazło.
A przy okazji można by i rozważyć (imo niezbędny) nowy silnik dla gramsajtów - obecny jest po prostu poniżej jakiejkolwiek krytyki pod względem usability - dodawanie wpisów w wyskakującym edytorze, którego jakość też jest z resztą wątpliwa, za szybko wygasające sesje (zgaduje tylko, że pewnie to jest problemem w przypadku długotrwałej edycji wpisu i późniejszego odrzucania jakichkolwiek zmian po wysłaniu), a przypuszczam, że jakby się w to zagłębić, to by się i więcej znalazło.
Co do samego laya - zamiana layoutu zawsze dobra, raz na jakiś czas. Ile można patrzeć na to samo. Ale proszę, błagam i zaklinam Was na wszystko - nie umieszczajcie linków w sidebarach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny całkiem ten nowy lay, ale tak hype''owana premiera Wiedźmina 2 zaczyna mnie cholernie irytować. Chcę recenzji, chcę gry, chcę masy gadżetów, ale nie serii 100 tekstów o tym, jaki to W2 jest osom. Bo wiem to sam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze. Wiedźmiński layout jest co prawda ładny, ale za to mało wygodny i niezbyt czytelny. Pomijam już fakt że, za przeproszeniem, zaczynam już rzygać tą grą, mimo że na nią czekam, a jedynkę uważam za jednego z najlepszych erpegów ostatnich lat ;) Po prostu trochę już za dużo tego hype''u. Aż mi się przypomina Modern Warfare 2 i to co się działo przed jego premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mam dość tego marketingu. Gdzie się nie odwrócę Wiedźmin to Wiedźmin tamto. Brawo, będzie fajna gra, do tego polska gra, ale ludzie co za dużo to nie zdrowo. Dlatego cieszę się, iż jest możliwość zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 09:55, Pajonk78 napisał:

Dzięki za tę opcję i uwierzcie, że oprócz mnie pewnie i kilka innych osób ma już dość
tego świńskiego marketingu związanego z Wieśmakiem 2. Layout out!


Czemu "świńskiego"?
Co chwilę ktos pieje nad tym jak dobrze jest w stanach gdzie nawet przystanki obklejone sa homefrontem a z platkow sniadaniowych wyskakuje master chief a gdy tylko w Polsce ktos zacznie reklamowac gry na dużą skalę to już coś nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba bardziej Wiedźmiński layout, ale to nie dlatego że jest na nim Wiedźmin i teoretycznie jest w "stylu wiedźmińskim" tylko dlatego że oczy się nie męczą. Za każdym razem jak klikam na głównej (wiedźmińskiej) i przekierowuje mnie do danego artykułu, to oczy mi nagle pękają jak wywala mi biało - czerwono - niebieską stronę. Ciemniejsze kolory są lepsze! Pomyślcie o tym żeby można było taki layout zostawić, albo chociaż mieć możliwość jakiegoś wyboru w przyszłości i to nie tylko na głównej, tylko na pod stronach również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się "wiedźmiński" layout podoba i przyłączam się do prośby aby pozostała możliwość jego pozostawienia po okresie promocji Wiedźmina 2 zamiast zwykłego "gramowego"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować