Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect – najbardziej poszukiwany gadżet na wakacje – ruszyła promocja w sklepie gram.pl!

11 postów w tym temacie

gram.pl

Planujesz kupić Kinecta ale wciąż zwlekasz, czekając aż nadarzy się fajna okazja? No i nadarzyła się. Zamów Kinect w sklepie gram.pl i wrzuć do koszyka jeden z produktów (z kategorii gra, oprogramowanie lub akcesoria) w niższej cenie!

Przeczytaj cały tekst "Kinect – najbardziej poszukiwany gadżet na wakacje – ruszyła promocja w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak, bo przecież każdy chce siedzieć w wakacje w domu i podskakiwać przed TV/monitorem ;). Ja osobiście o niczym innym nie marzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wakacje to ruszyć tyłki na rower, pograć w piłkę, a nie gnić przed monitorem/telewizorem ;]

Moja kuzynka dostała na komunię Xbox''a 360 i Kinecta. Oto jej odpowiedź kiedy zapytałem się co to "iksboks": "iksbox to taka gra gdzie możesz zrobić sobie awatara i możesz grać w takie fajne...coś...że machasz przed telewizorem."

I od razu widać jak wygląda gaming(nie mówię o wszystkich) w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, kupiłem Kinecta na Boże Narodzenie i ... zagrywałem się przez pierwsze dwa miesiące a potem nuuuuda, od lutego go nie włączałem. W perspektywie czasu, teraz znalazłbym dużo lepsze przeznaczenie dla tych wydanych 700 PLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 17:52, wojcio102 napisał:

W wakacje to ruszyć tyłki na rower, pograć w piłkę, a nie gnić przed monitorem/telewizorem
;]

Moja kuzynka dostała na komunię Xbox''a 360 i Kinecta. Oto jej odpowiedź kiedy zapytałem
się co to "iksboks": "iksbox to taka gra gdzie możesz zrobić sobie awatara i możesz grać
w takie fajne...coś...że machasz przed telewizorem."

I od razu widać jak wygląda gaming(nie mówię o wszystkich) w Polsce...


jesli wg Ciebie wykladnia gamingu w Polsce sa 9 letnie dziewczynki to nie mam wiecej pytan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle to opisałem. Miałem na myśli to, że na Komunię św. dzieci, które w większości umieją ledwo co mówić, dostają takie bajery jak konsole, a później widać to po średniej wieku w tzw. multiplayerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować