Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE przybliża zawartość dodatku Battlefield 3: Back to Karkand, jest artwork!

22 postów w tym temacie

Zupełnie się nie spodziewałem, że mapka Wake Island znajdzie się w tym dodatku, moja ulubiona mapka już od czasów starusieńkiego Battlefielda 1942. Mam kolejny powód, żeby zamówić BF3 w pre-orderze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś twórcy robili wszystko, żeby tylko klient był zadowolony, dawali darmowe mapy, bronie, modyfikacje powstawały przy pomocy fanów i wszystko było za darmo...Teraz zapowiadają płatne DLC zanim jeszcze gra ujrzy światło dzienne. Producenci zarabiają grube miliony na tworzeniu gier i jeszcze im mało. Bad idea! :(

Na szczęście to nie DICE, chciałem Was tylko trochę zdezorientować ;) Te trzy wersy czystego narzekania odnoszą się do innych studiów, których działania nie pochwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło będzie znów poskakać na Karkand i polatać nad Wake w nowej wersji :) Będzie się działo. A jakby tak jako bonus do wersji PC dorzucili BF 1943? :P To dopiero byłby czad i całkowite zaskoczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze mowisz. kiedys to by bylo nie do pomyslenia, zeby wydawac MAPY czy cokolwiek innego za dodatkowe pieniadze. dzisiaj to normalka, juz chyba zadna gra nie obejdzie sie bez DLC. smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:18, Malevyn napisał:

dobrze mowisz. kiedys to by bylo nie do pomyslenia, zeby wydawac MAPY czy cokolwiek innego
za dodatkowe pieniadze. dzisiaj to normalka, juz chyba zadna gra nie obejdzie sie bez
DLC. smutne.

Przecież do BF2 były chyba trzy płatne dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli były(nie wiem, nie pamiętam) to i tak w tamtych czasach(czyt. kilka lat temu) występowanie DLC było znaaacznie mniejsze niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linki do wersji PS3 i PC się pozamieniały :P

A już się bałem że 200 zł na PC.

To chyba będzie mój pierwszy BF.

DICE przynajmniej jakoś się kontroluje jeśli chodzi o DLC, no i dodatek Vietnam do BC2 był porządnym dodatkiem, a nie czymś na miarę DLC do najnowszych CoDów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 17:47, wojcio102 napisał:

Kiedyś twórcy robili wszystko, żeby tylko klient był zadowolony, dawali darmowe mapy,
bronie, modyfikacje powstawały przy pomocy fanów i wszystko było za darmo...Teraz zapowiadają
płatne DLC zanim jeszcze gra ujrzy światło dzienne. Producenci zarabiają grube miliony
na tworzeniu gier i jeszcze im mało. Bad idea! :(

Na szczęście to nie DICE, chciałem Was tylko trochę zdezorientować ;) Te trzy wersy czystego
narzekania odnoszą się do innych studiów, których działania nie pochwalam.


Nie myl dochodu z zyskiem. Z gry wydawca ma niecałe 30%, a właściwie to trochę ponad 20 bo różnica to zysk producenta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 13:47, czopor napisał:

Z gry wydawca ma niecałe 30%, a właściwie to trochę ponad
20 bo różnica to zysk producenta ;]


To jest "trochę" bardziej skomplikowane... i na pewno, wielu niezgrarnia wielkich połaci sałaty. Na bank nie elektronicy bo jak pamiętam są podkreską. THQ tez, JoWood wiadomo ;)
Tylko jak sie wchodzi na strone Acti pokazują się... rekordy i wielgachne słupki.

http://investor.activision.com/common/download/download.cfm?companyid=ACTI&fileid=461467&filekey=F432BA16-3D54-4EDB-9269-4F744E33B771&filename=Activision_Blizzard_2010_ARS_Final_PDF.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, gdyby ow dodatek byl na standardzie rownierz dla wersji popremierowych to byloby ich za co chwalic, a tak mamy typowy i powszechnie stosowany "szantaz" ;) - jesli kupisz nasza gre w ciemno (preorder) dostaniesz darmowa mapke. A jesli jestes zbyt przezorny?- zabulisz ;) W tej chwili masa gier od EA (i nie tylko) korzysta z takiego modelu sprzedazy, zadna to nowosc. Mam nadzieje, ze wzorem BC beda jakies darmowe mapy dla pierwszych wlascicieli (choc jednej ewidentnie nie bedzie ;), zamiast jednej pre-orderowej mapki a potem 100% platne mapy dla wszystkich- wole nie chwalic dnia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 17:47, wojcio102 napisał:

Kiedyś twórcy robili wszystko, żeby tylko klient był zadowolony, dawali darmowe mapy,
bronie, modyfikacje powstawały przy pomocy fanów i wszystko było za darmo...Teraz zapowiadają
płatne DLC zanim jeszcze gra ujrzy światło dzienne. Producenci zarabiają grube miliony
na tworzeniu gier i jeszcze im mało. Bad idea! :(

Na szczęście to nie DICE, chciałem Was tylko trochę zdezorientować ;) Te trzy wersy czystego
narzekania odnoszą się do innych studiów, których działania nie pochwalam.


Ktoś tu chyba nie doczytał, że dodatek będzie darmowy TYLKO dla tych którzy zamówili grę przed premierą, a cała reszta będzie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować