Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: wyciekły loga Modern Warfare 3 i Call of Duty Elite

19 postów w tym temacie

Raczej fake. Nie sądzę, że skrót MW3 będzie aż tak rozpoznawalny jak Modern Warfare. Activision o tym wie i nie zdecyduje się na taki krok.
BTW. Przy premierze MW2 towarzyszyły rozmowy na temat zerwania Modern Warfare z serią Call of Duty. Do ostatniego momentu nie wiadomo było czy CoD pojawi się na okładce czy nie. No i pokazało się ale zobaczcie jakie jest małe. Więc nie zdziwiłbym się gdyby MW3 nie było już CoDem. Chociaż po odejściu założycieli Infinity Ward wszystko jest możliwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fake czy nie, aż się zdziwiłem, że pudełko z pecetowej wersji. Wszakże Modern Warfare to seria, która na wszystkich możliwych prezentacjach jest pokazywana na X360, a na końcu każdego trailera logo konsoli M$. MW2 dostał u mnie kredyt zaufania po świetnym CoD 4 i z jednej strony mocno je nadszarpnął (brak dedyków, konsolowe wyszukiwanie graczy, max TYLKO 18 osób na serwie), ale z drugiej strony to nieźle rozwinięta koncepcja modernizacji klas no i oczywiście dynamiczne mecze. I choć już dawno nie grałem (od stycznie kiedy to nabyłem BC2 + Vietnam) to liczę, że MW3 połączy plusy mojego osobistego króla sieciówek (CoD 4) oraz MW2 pod względem perków i gadżetów. Nie wiem tylko jak sprawdzi się zniszczalne otoczenie, o ile to nie jest zwykła plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chcemy dostarczyć nowe przeżycia, których nasi gracze do tej pory nie spotkali. Nie chcemy pobierać nowych opłat czy odbierać żadnej z rzeczy, które obecnie składają się na wartość gry[...]Jesteśmy dumni z naszej społeczności i możecie być pewni, że zobaczycie wiele nowych usług i możliwości, które dostarczymy za darmo wszystkim naszym klientom."
Wybaczcie, że cytuje tekst z polygamii, ale są to słowa Koticka na temat "pracy" Beachhead Studios. Gdzie tu jest mowa o Call of Duty Online? Czy autor newsa nie dokonał lekkiej nadinterpretacji? Dla mnie to bardziej wygląda na jakąś platformę społecznościową niż kolejną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 21:44, Michal_1232 napisał:

"Chcemy dostarczyć nowe przeżycia, których nasi gracze do tej pory nie spotkali. Nie
chcemy pobierać nowych opłat czy odbierać żadnej z rzeczy, które obecnie składają się
na wartość gry[...]Jesteśmy dumni z naszej społeczności i możecie być pewni, że zobaczycie
wiele nowych usług i możliwości, które dostarczymy za darmo wszystkim naszym klientom."
Wybaczcie, że cytuje tekst z polygamii, ale są to słowa Koticka na temat "pracy" Beachhead
Studios. Gdzie tu jest mowa o Call of Duty Online? Czy autor newsa nie dokonał lekkiej
nadinterpretacji? Dla mnie to bardziej wygląda na jakąś platformę społecznościową niż
kolejną grę.


Nigdzie nie napisałem, że Call of Duty Online będzie grą. Poza tym sam tytuł tego projektu jest czysto hipotetyczny, nigdzie w wypowiedziach nie znajdziemy tej nazwy. Została ona stworzona na potrzeby prasy i przewija się często w doniesieniach zachodnich portali na temat planów Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, przyznaję, że źle zrozumiałem tekst. :] Tak czy inaczej stosowanie nazwy CoD Online dalej kojarzy mi się jednoznacznie z grą i w gruncie rzeczy może to być mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logotypy i box art są co raz uboższe i "blade". Gdzie podziały się te czasy kiedy artyści tworzyli istne dzieła sztuki. To biało czarne pudełko prosię się o fanowską przeróbkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:47, NintendoPassion napisał:

Logotypy i box art są co raz uboższe i "blade". Gdzie podziały się te czasy kiedy artyści
tworzyli istne dzieła sztuki. To biało czarne pudełko prosię się o fanowską przeróbkę...

Jeżeli mam być szczery to ono właśnie wygląda jak fanowska przeróbką. Znaczy, taka nieco amatorska, na pewno nie jako profesjonalne pudełko. Sorry, ale mi to ciągle wygląda na fake. Coś chyba graficy mało się postarali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:06, Darkstar181 napisał:

> Logotypy i box art są co raz uboższe i "blade". Gdzie podziały się te czasy kiedy
artyści
> tworzyli istne dzieła sztuki. To biało czarne pudełko prosię się o fanowską przeróbkę...

Jeżeli mam być szczery to ono właśnie wygląda jak fanowska przeróbką. Znaczy, taka nieco
amatorska, na pewno nie jako profesjonalne pudełko. Sorry, ale mi to ciągle wygląda na
fake. Coś chyba graficy mało się postarali.


Zdarza się, że producenci wysyłają do dystrybutorów wczesne grafiki w celowo pogorszonej jakości. To prawda, w tym przypadku bardzo mało się postarali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kontynuując serię należałoby zostać przy dawnej marce Modern Warfare. MW owszem kojarzy się z marką, ale nie jest już tak bardzo rozpoznawalny. A samo opracowanie graficzne może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować