Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef studia Gearbox oficjalnie potwierdza nową część serii Brothers in Arms

21 postów w tym temacie

Ja się bardzo cieszę. Była to seria do której często wracałem, wiadomo że nie może konkurować z BF i CoD ale kampania dla 1 gracza moim zdaniem była bardo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowina, w zasadzie kilka dni po premierze Hells Highway Randy w jednym z wywiadu praktycznie potwierdził kolejną część gry która ma mieć miejsce w Ardenach podczas ostatniej ofensywy niemieckiej. A to już było parę latek temu. Nie mówiąc o bardzo sugestywnym outrze z gry.

Trochę dziwi fakt że do tej pory nie wyszedł żaden zwiastun, ani screeny. Prawdopodobnie DNF ich całkowicie pochłonął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po skonczeniu Diuka powinni wlasnie za obcych sie zabrac. Brothers in Arms i Borderlands to przyjemne gry, ale jakos specjalnie na nie nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BiA to moim zdaniem naprawdę rewelacyjna, ale też niestety mocno niedoceniona seria. Na nową odsłonę czekam z niecierpliwością już od momentu ukończenia Hell''s Highway, kto widział outro ten wie o co chodzi :) Trzymam kciuki za Gearbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech najpierw skończą to co zaczęli, wydadzą na spokojnie... a potem dają informacje że coś nowego jest w produkcji.

Czekać czekam, bo BIA jest jedną z moich ulubionych produkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę dodam, że poprzednia część nie posiada żadnych patchy. Mam nadzieje, że w tej części będzie dubbing bo w 1 i 3 był z czego w 3 bardzo dobry (Cenaga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pierwsze części BiA mi średnio do gusty przypadły, to Hell''s Highway to jedna z niewielu gier której mógł bym wystawić ocenę 10/10. Świetny gameplay, świetny scenariusz, bdb brafika. IMHO najlepsza gra o wojnie, a nie o wesołym strzelaniu do smiesznych przeciwników w turbanach/czapkach z totenkopf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:31, Ekonochrist napisał:

Do znudzenia będę powtarzał. Dajcie Nam w końcu Aliens:Colonial Marine a nie Djuki i
inne pierdoły.


Podejrzewam, że Gearbox postanowił zrobić z Aliens: Colonial Marines to samo, co wcześniej 3D Realms zrobił z DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:52, Henrar napisał:

Podejrzewam, że Gearbox postanowił zrobić z Aliens: Colonial Marines to samo, co wcześniej
3D Realms zrobił z DNF.


Oby nie, bo czekam na grę z prawdziwego zdarzenia osadzoną w tym uniwersum. Nie znoszę cross-overów. Z ciekawostek - licencję na zrobienie gry z serii dostało też studio Creative Assembly... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ardeny czekają na swoich bohaterów. Już nie mogę się doczekać obrony oblężonego Bastogne, biegu przez pola Foy i natarcia na Noville (kto czytał/oglądał Kompanię Braci wie o co chodzi). To będzie ukoronowanie tej pięknej serii gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ardeny czekają na swoich bohaterów. Już nie mogę się doczekać obrony oblężonego Bastogne, biegu przez pola Foy i natarcia na Noville (kto czytał/oglądał Kompanię Braci wie o co chodzi). To będzie ukoronowanie tej pięknej serii gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że pierwsza część jest najlepszym FPS-em, którego akcja ma miejsce podczas II WŚ (wiem, powtarzam się), druga przyszła do mnie wczoraj pocztą, a trzecia czeka na przejście "dwójki", taki news cholernie mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Zapewne dostaniemy ją w przyszłym roku, ale warto czekać, bo poprzednie części trzymały wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie przenosili Brothers in Arms do teraźniejszości/przyszłości, jakaś seria gier w realiach II Wojny Światowej musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zapowiedzieli coś o II wojnie światowej! Żeby jeszcze multi jakiś przyzwoity był i działał z polską wersją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować