• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Artur_Pawlak

Wiedzmin 2 EK CD1 Blad CRC

Pytanie

164 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.05.2011 o 12:35, Artur_Pawlak napisał:

Jak w temacie.
Przed chwila dostalem instaluje i jest blad crc


Na początek spróbuj skopiować zawartość płyty na kompa i z kompa odpal instalkę. Jeśli wyskoczy jakiś błąd podczas kopiowania to albo twój napęd jest problematyczny albo twój egzemplarz gry jest bebe.

I koniecznie sprawdź na innych kompach czy jest podobny problem, tak wykluczysz uszkodzenie czy usterkę fabryczną płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.05.2011 o 13:51, Alkohochlik napisał:

Na takie problemy dobrze jest zmniejszyć prędkość odczytu napędu. :)

a jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten sam problem, mieli plyte mieli i blad, no nic ide probowac dalej, jak nie urok to sraczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.05.2011 o 16:15, cart napisał:

Ten sam problem, mieli plyte mieli i blad, no nic ide probowac dalej, jak nie urok to
sraczka...

dokladnie w miejscu gdzie wytloczone sa dane z data 2 naped nie moze sie przebic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może i all elementy Ek dostałem razem na czas, ale chyba będę musiał zassać piracki obraz aby to odpalic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja próbuje na Laptopie, jak na lapku pójdzie to oznacza ze mój komp jest bebe. Jeśli tez sie nie da spr jak CrazyGambler, przetrzeć płytke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.05.2011 o 18:28, cart napisał:

lepiej nie trzyj bo sobie porysujesz, http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5641/bledy_CRC
, mnie z tego nic nie pomogło :/


Sprawdź (jeśli możesz) płytę na innym komputerze (np. u kolegi/koleżanki).
Jeśli problem również wystąpi, to sugeruję zareklamować produkt, gdyż najprawdopodobniej płyta jest wadliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wina jest jednak po środku, reanimowałem laptopa sony Vaio (mimo 6 lat na karku dobry hardware - mocny laser) na felernym pliku mielił przez godzinę ale w końcu przepchnął. Wstępny wniosek taki że wytłoczenie nie lubi wszystkich napędów, na stacjonarnym mam Lite on-a czyli niska półka , jest to jednak 1 taki problem na tym sprzęcie, byłoby dobrze jakby all osoby z tym felerem podawały producenta swojego czytnika. Jeżeli ktoś ma możliwość podpięcia innego napędu lub zgrania plików z 1 DVD i przeniesienia ich na docelową platformę dla gry to zalecam taki zabieg. Płyta jest możliwa do odczytu wiec wszelkie reklamacje zapewne odpadają, aczkolwiek w tłoczni się nie postarali bo przez 2 lata multum gier bezproblemowo przeleciało przez mojego lite o-nka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam jednak pytanie, czy mogę na żywca wyrwać pliki z innego hdd i wrzucić je na docelowy? ( czy drm nie będzie się plumtał o rejestr czy cuś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jako "wyrwanie" plików rozumiesz przeniesienie już zainstalowanej gry? To nie, taki zabieg stanowczo odradzam i nie ze względu na zabezpieczenie - w czasie instalacji są też tworzone wpisy w rejestrze potrzebne do działania gry.
Można natomiast skopiować na innym komputerze zawartość obu płyt (same pliki zapisane w folderach albo np. obraz ISO płyt DVD), a następnie przenieść je na swój komputer i wykorzystać do instalacji. Po zakończeniu instalacji, jak ruszy już cały system związany z grą i dociągniesz pliki potrzebne do aktywacji/uruchomienia, dokonasz aktywacji na swoim komputerze i będziesz mógł cieszyć się "Wiedźminem 2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam czytnik Blu-Ray Lite-ON iHES208 i gdy dowiedziałem się, że są jakieś problemy z instalką od razu sprawdziłem swój egzemplarz. Wprawdzie długo mielił 1. płytę, długo się instalowało, ale wszystko poszło bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tank God za dodatkowy sprzęt, po godzinach kopiowania i przenoszenia w końcu pojawia się pole na podanie klucza aktywacyjnego;P wcześniej jeszcze wyskoczył problem z msvcr100dll ale na 2 DVD jest mała paczka z tymże właśnie. To do poniedziałku:) oby z kluczem nie było akcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować