• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Artur_Pawlak

Wiedzmin 2 EK CD1 Blad CRC

Pytanie

164 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.05.2011 o 16:07, blackdead3 napisał:

No cóż mam ten sam problem z tym że w połowie przegrywania na kompa bądź dysk zewnętrzny
wywala że nie może pliku przenieść :/ cóż poczekam na brata z lapkiem może wtedy coś
da rade zadziałać


zaktualizowałem sterowniki napędu i poszło bez problemu ^^ ok teraz czekać do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdzie można pobrać ISOx2 EK Wiedźmina 2? Który serwis honoruje klucz ''pudełkowy'' i umożliwia pobranie kopii?

Zrzuciłem dane z 2 DVD na mojego G73. Przy pierwszej próbie instalacji - wywaliło błąd CRC ( ;P ). Przy drugiej, dokończył instalację bez pytania o 2 DVD. Po uruchomieniu poprosiło o klucz... i nie pozwoliło go wpisać. Kolejna próba instalacji zakończyła się spektakularnym FIASKIEM!!!

GRAM.PL / CDProjekt- HALO!!! Pobudka!!! Ruszcie D...ska i zróbcie ''coś'' z tym fantem!!!

Czas ucieka, a w życiu nie uwierzę że będziecie pracowali nad tym problemem w weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Błąd CRC przy instalacji z dysku twardego (jeśli dobrze rozumiem, że skopiowałeś zawartość płyt na dysk twardy)? Jeśli tak to ewentualne uszkodzenie nośnika nie wchodzi w grę. Jeśli skopiowałeś obie płyty do jednego katalogu, to instalator mógł nie prosić o płytę - wszystkie potrzebne pliki znalazł w pierwotnej lokalizacji.
I co masz dokładnie na myśli pisząc, że "nie pozwoliło go wpisać"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja skopiowałem całą zawartość, każdą płytę do innego folderu, gra instalowała sie 3 godziny, a na sam koniec w ogule nie poprosiła o Dysk 2, chociaż był w innym folderze, nie było tez komunikatu o zakończeniu instalacji, po postu po załadowaniu paska instalator zgasł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2011 o 19:53, Solostran napisał:

Błąd CRC przy instalacji z dysku twardego (jeśli dobrze rozumiem, że skopiowałeś zawartość
płyt na dysk twardy)? Jeśli tak to ewentualne uszkodzenie nośnika nie wchodzi w grę.
Jeśli skopiowałeś obie płyty do jednego katalogu, to instalator mógł nie prosić o płytę
- wszystkie potrzebne pliki znalazł w pierwotnej lokalizacji.
I co masz dokładnie na myśli pisząc, że "nie pozwoliło go wpisać"?


Płyty skopiowałem do osobnych subfolderów oznaczonych odpowiednio DVD1 i 2 w folderze głównym ''Wiedźmin 2''.
Błąd CRC wystąpił podczas instalacji (rozpakowania archiwum ''data2.cab'' ) w +/- tym samym momencie jak podczas instalacji z płyty.
Po wyświetleniu okna z prośbą o podanie klucza - ''klawiatura odmawia posłuszeństwa'' (mogę pisać w dowolnym, innym oknie, pliku itd itp. Taki wiedźmiński psikus czy co?! A może piątek 13 i zemsta koleżki w masce od hokeja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szczęśliwie zainstalowało się bez problemu. Przez te wasze posty było to bardzo długie i stresujące 20 minut.

??
To, że po wpisaniu klucza rejestracyjnego nic się nie dzieje (powrót do pulpitu) jest normalne i związane z tym, że mamy piątek nie poniedziałek?
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na stronie CD-Projekt napisali, że na tych specjalnych pokazach będzie można kupić Wiedźmińskie t-shirty. Moje pytanie, czy poza tymi pokazami będzie możliwość nabycia tych koszulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie wiem czy ktoś już to pisał ale:
http://www.dobreprogramy.pl/Unstoppable-Copier,Program,Windows,13084.html
przy użyciu tego programu skopiujcie wszystko co jest na pierwszej płycie na dysk twardy i instalujcie;) też miałem błąd CRC, nie mogłem normalnie skopiować zawartości płyty, a przy użyciu tego programu udało mi się i mam już grę zainstalowaną! czekam na poniedziałek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2011 o 21:32, kipil napisał:

nie wiem czy ktoś już to pisał ale:
http://www.dobreprogramy.pl/Unstoppable-Copier,Program,Windows,13084.html
przy użyciu tego programu skopiujcie wszystko co jest na pierwszej płycie na dysk twardy
i instalujcie;) też miałem błąd CRC, nie mogłem normalnie skopiować zawartości płyty,
a przy użyciu tego programu udało mi się i mam już grę zainstalowaną! czekam na poniedziałek!


Dzięki Brachu za poradę,... niestety mnie sprzedano BUBLA!!! Dzięki CD"oszust"Projekt / Gram"jak ukradnę".pl! :(

20110513223454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2011 o 22:35, Mangler666 napisał:

Dzięki Brachu za poradę,... niestety mnie sprzedano BUBLA!!! Dzięki CD"oszust"Projekt
/ Gram"jak ukradnę".pl! :(


A co ma gram.pl do tego, że płyta nie została dobrze wytłoczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2011 o 21:05, Solostran napisał:

Jak pisałem wcześniej, jeśli przy instalacji z dysku twardego również jest błąd CRC to
wina na 99,9% nie leży po stronie płyty/napędu. Możesz sprawdzić czy w trybie czystego
bootowania przejdzie bez błędów? Link do instrukcji: http://www.cdprojekt.pl/support/tutorial/3027/Czyste_bootowanie.


System Windows 7 Home Premium x64 odpalony na wbudowanym koncie Administratora z totalnie niczym innym i ... zapraszam na screena!!!
Wybacz brutalną szczerość, ale przy tej odpowiedzi na tą poradę dla oddanego fana tej produkcji, nasuwa się zaczerpnięta inskrypcja na sihillu Geralta : ''NA POCHYBEL SKU******OM''!!!

B-U-B-E-L!!!

Odnosząc się do porady na screenie: Po ciężką cholerę?! Przecież nie mają pojęcia jak pomóc albo mają w D**IE klienta! Przecież już zapłacił!!!

*W jednym miejscu zwracam honor: Nie data2.cab tylko pack0.dzip

20110513224524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2011 o 22:41, Piotrbov napisał:

> Dzięki Brachu za poradę,... niestety mnie sprzedano BUBLA!!! Dzięki CD"oszust"Projekt

> / Gram"jak ukradnę".pl! :(

A co ma gram.pl do tego, że płyta nie została dobrze wytłoczona?


Pretensję mam do dystrybutora i inkasenta moich pieniędzy!
Nie wiem kto to ścierwo tłoczył, więc mój gniew i frustrację mam zamiar ''wylewać'' na dostawcę!
Moje prawo Klienta i Nabywcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponownie zadam pytanie:

Po zarejestrowaniu MOJEGO klucza tej wspaniałej gry na którym serwisie będę miał możliwość pobrania jej elektronicznej ''możliwej do zainstalowania i działającej'' wersji?
W nosie mam jej polską wersję (choć, trochę szkoda, ale... ) - interesują mnie tylko DLC-ki z EK (za które zapłaciłem)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

O godzinie 17:00 skoczyłem do kumpla, do godziny 18:30 udało nam sie ustalić ze skopiowanie gry na jego supernowy komputer i nagranie na PenDrive 16Gb jest po prostu niemożliwe, wyskakiwały różne błędy kopiowania.

ALE o godz 19:00 zabrałem sie za różne rzeczy ktore pomogą mi zainstalować grę,
Solostran chyba wcześniej doradzał instalacje nowszego oprogramowania Czytnika DVD, + zmianę czegoś tam w systemie, jakichś linijek w których były 2 możliwości, i na koniec instalację w trybie czystego bootowania.

Wykonałem te wszystkie 3 rzeczy, uruchomiłem komputer tak jak pisało i ponownie czekałem *$%@&$ 3 godziny bo tyle instalowała się gra :<
Po tych 3 godzinach wyskoczył mi paseczek w który trzeba wpisać kod aktywacyjny :D

Chcę się zapytać Panów i Pań, czy ten Paseczek proszący o Podanie Kodu oznacza że gra pomyślnie się zainstalowała po 20+ godzinach męki i starań??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.05.2011 o 23:58, HidekiRyuuga napisał:

O godzinie 17:00 skoczyłem do kumpla, do godziny 18:30 udało nam sie ustalić ze skopiowanie
gry na jego supernowy komputer i nagranie na PenDrive 16Gb jest po prostu niemożliwe,
wyskakiwały różne błędy kopiowania.

ALE o godz 19:00 zabrałem sie za różne rzeczy ktore pomogą mi zainstalować grę,
Solostran chyba wcześniej doradzał instalacje nowszego oprogramowania Czytnika
DVD, + zmianę czegoś tam w systemie, jakichś linijek w których były 2 możliwości, i na
koniec instalację w trybie czystego bootowania.

Wykonałem te wszystkie 3 rzeczy, uruchomiłem komputer tak jak pisało i ponownie czekałem
*$%@&$ 3 godziny bo tyle instalowała się gra :<
Po tych 3 godzinach wyskoczył mi paseczek w który trzeba wpisać kod aktywacyjny :D

Chcę się zapytać Panów i Pań, czy ten Paseczek proszący o Podanie Kodu oznacza że gra
pomyślnie się zainstalowała po 20+ godzinach męki i starań??? :D


Tak nato wyglada i 16 bedziesz mógł się cieszyć Wieśkiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I pójdą ci biedni ludzie na nocne premiery, wrócą do domu i do rana będą instalować grę XD o ile zdążą przed pracą;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować