• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Artur_Pawlak

Wiedzmin 2 EK CD1 Blad CRC

Pytanie

164 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Po przeczytaniu wszystkich komentarzy zastanawiam się czy anulować edycję standardową.Martwię się co będzie przy instalowaniu gry.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spoko, mi się zainstalowało. Przeczuiłem na kompa u kumpla, a potem przez pamięć przenośną do siebie na dysk. Wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem jest inny. Mam wystarczającą ilość wolnego miejsca na dysku (ok. 20 GB), jednak wyskakuje komunikat, że instalacja zostaje przerwana z powodu braku miejsca. Kopiowanie zawartości na dysk również nie daje rezultatu. O co chodzi? Poniżej zrzuty ekranu.

20110515110909

20110515110913

20110515110916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@UP
Radziłbym tobie pousuwać jakieś "śmieci", zwolnić te kilka GB i spróbować. Niektóre gry do prawidłowego działania wymagają troche więcej miejsca na HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To nic nie daje. Zwiększyłem wolne miejsce do 30 GB i ten sam problem. Sprawdzałem też płyty, czy nie ma błędów i wszystko gra:

Info
- date: 2011-05-15
- process: Check
- source: E:\
- source volume label: TW2_PL_Disc1

Basic statistics
- time elapsed: 00:16:55
- overall transfer [kB/s]: 8 063
- folders processed: 1
- files processed: 11
- source bytes read: 7,81 GB (8 388 598 785 bytes)
- source average transfer [kB/s]: 8 144 (6X)
- source clean transfer [kB/s]: 8 145 (6X)

Errors
- errors: 0
- warnings: 0
- other: 1


Info
- date: 2011-05-15
- process: Check
- source: E:\
- source volume label: TW2_PL_Disc2

Basic statistics
- time elapsed: 00:13:50
- overall transfer [kB/s]: 6 684
- folders processed: 2
- files processed: 159
- source bytes read: 5,29 GB (5 683 319 613 bytes)
- source average transfer [kB/s]: 7 272 (5X)
- source clean transfer [kB/s]: 7 281 (5X)

Errors
- errors: 0
- warnings: 0
- other: 1

Nadal nie wiem w czym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.05.2011 o 12:47, Miodek83 napisał:

To nic nie daje. Zwiększyłem wolne miejsce do 30 GB i ten sam problem. Sprawdzałem też
płyty, czy nie ma błędów i wszystko gra:


Jaki masz system i jaki masz system plikow na tych partycjach fat32(bo ma limit do 4gb, a data2.cab to ponoc 7gb i nie wejdzie na dysk) czy ntfs? A na systemowej(zwykle c:), gdy instalowałeś grę bylo duzo miejsca?
Spróbuj skopiować coś z innej płyty (innej niż z wiedzmina2) lub przeskanuj te partycje C i D scandiskiem / chkdsk /

Parę stron temu podano http://www.dobreprogramy.pl/Unstoppable-Copier,Program,Windows,13084.html
Moze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przeskanujcie 1wszy DVD programem Nero Speed Test (darmowy). U mnie napęd BR w g73jh nie poradzil sobie z ta plyta, ale juz "zwykly" roczny napęd DVD-DL w stacjonarce ja odczytal - zrobilem w DT obraz i przenioslem na lapaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Sarinew

Mam Windows XP z SP3. Na partycji systemowej C: gry nie instalowałem, ponieważ zwyczajnie jest ona za mała (10 GB tylko na system, sterowniki i podstawowe oprogramowanie). O ile na C: system plików jest jako NTFS, o tyle na partycji D: był FAT32. Przekonwertowałem na NTFS i wszystko ładnie, bez najmniejszych problemów, zainstalowało się (całość instalacji trwała ok. 40 minut) Na końcu instalator prosi o podanie klucza aktywacyjnego (zrzut ekranu). Wpisuję "Klucz rejestracyjny secuROM online i www.thewitcher.com" z ostatniej strony instrukcji i nic się nie dzieje. Czy to właściwy klucz czy w tym miejscu trzeba wpisać ten do pobrania ze strony swojego zamówienia, o którym było kilka postów wcześniej? Dzięki serdeczne Sarinew za pomoc z problemem braku miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi też występował problem CRC podczas instalacji, więc chciałem przekopiować pliki z dvd1 na dysk. Niestety plik data2.cab nie chciał się skopiować i wywalało błąd. Na szczęście udało się go skopiować programem Unstoppable Copier 5.2 :-) Gra z dysku się zainstalowała, tylko trzeba było jeszcze zainstalować Microsoft Visual C++ 2010 (plik vcredist_x86.exe) z dvd2 (ponieważ wywalało brak mfc100u.dll).
Mam nadzieje, że komuś to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>Na końcu instalator prosi o podanie klucza aktywacyjnego (zrzut

Dnia 15.05.2011 o 17:15, Miodek83 napisał:

ekranu). Wpisuję "Klucz rejestracyjny secuROM online i www.thewitcher.com" z ostatniej
strony instrukcji i nic się nie dzieje.


Tak ma być, pewnie wpisujesz dobry klucz (ten z instrukcji) ale ponieważ serwery akceptujące są jeszcze wyłączone nic się nie dzieje.
http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5638/data_premiery
Po prostu czekaj na północ.

Klucz do pobrania ze strony swojego zamówienia czyli klucz do dlc wpisuje się gdzie indziej.
http://www.pl.thewitcher.com/dodatki/ opis jak dodac DLC, ale tez dopiero po pólnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Sarinew

W międzyczasie wyszukałem w innym temacie tutaj na forum informacje o kluczu (wiem wiem, powinienem to zrobić przed zadaniem pytania). Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, męczyłem się z błędem CRC od rana, zastosowałem wszystkie metody pomocy technicznej cd project, użyłem też tego programu do kopiowania unstoppable coś tam, bez powodzenia. Pojechałem sprawdzić u kumpla na 5 letnim kompie czy zaskoczy, zainstalowało się bez problemu. Wróciłem do domu, w pewnej chwili przypomniałem sobie że mam płytke CD LASER LENS CLEANER do czyszczenia lasera w napędzie, odpaliłem, komunikat że już się wyczyściło, wkładam W2, instalacja dochodzi do tego krytycznego momentu gdzie napęd przestawał pracować i wyskakiwał błąd, a tu chodzi ładnie dalej, czysto, bez zgrzytów, po 30 min miałem juz okno do aktywacji. Nie wiem czy komuś to pomoże ale taka była moja sytuacja. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam otóż mam inny problem z aktywacją przyjoł mi secuROM i już pobrał te kilka mb i teraz gdy daje aktualizuj to pisze mi ze niema mego seriala w bazie danych byłem na stronie securom i tam daje wszystko i nic też pisze że niema mego seriala w bazie danych co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować