• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Artur_Pawlak

Wiedzmin 2 EK CD1 Blad CRC

Pytanie

164 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

blackdead3 dzieki za informacje :D zaczekam jeszcze dla pewności na informację jakiegoś Pana z CD Projektu albo z gram.pl :D dla pewności :)

Po 20+ godzinach mordęgi od wczoraj z instalacją che być pewny ze wszystko jest ok i nie ma żadnych folderów do kopiowania albo coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A właśnie pytanie, z Gram.pl pobiera sie te kody z pod EK w Zamówieniu, te całe Kody DLC itp bedą dopiero do pobrania w tym Folderze tekstowym dopiero w Poniedziałek tak ?? te DLC to będą do pobrania razem z CD Keyem do Wiedźmina dopiero w Poniedziałek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie. Ja te kody już mogę pobrać teraz. Zajrzyj do swojego zamówienia. Obok zamówienia powinno pisać "pobierz swój klucz". I o jaki chodzi CD-Key? Bo ten na aktywację jest u mnie w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Więc tak, mam taki napis "Kliknij aby pobrać kod(y) do tego produktu." kliknąłem i pobrałem pierwszy raz ale pobrało mi sie do złego folderu który potem usunąłem, przez przypadek.
Potem kliknąłem drugi raz i w takim samym pliku o nazwie "key" wyświetla mi się napis "nie znaleziono kodu"
Co to znaczy ?? moze klikam złe pole zeby pobrać te Kody DLC

A na Instrukcji jest kod bonusowy do CD Projekt i klucz rejestracyjny do secuROM.
Ale w dalszym ciągu nie mam pojęcia gdzie są kody DLC na Kurtkę oddziałów Vernona Roche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli grę miałeś za pobraniem to kody DLC pojawią się najprawdopodobniej w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam wszystkich, zainstalowalem juz wieska 2 i mam glupie pytanie, bo na instrukcji sa 2 kody jeden do cd projekt a drugi to secuROM, czyli jak bedzie juz 0.01 16 maja to moim kluczem aktywacyjnym jest ten drugi kod i wlasnie jego wpisuje zeby sciagnac te 50 mb i moc grac w w2 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aha czyli ten kod do rejestracji to pewnie ten co się pobiera z zamówienia na stronie na której sie kupiło gre, mam tylko taki problem ze pewnie kasa im dojdzie na konto rano, wiec pewnie nie pogram w wiedźmina 2 od 00:01 Poniedziałek, tylko pewnie od 12-13:00 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

z zamówienia kod ?? za bardzo nie rozumiem, chodzi ci i jakis kod wyslany przez gram.pl po oplaceniu EK? Moim zdaniem jednak najbardziej prawdopodobny jest kod secuROM, a tak na marginesie to REDzi powinni czarno na bialym w instrukcji napisac ktory to kod aktywacji i gdzie sie znajduje bo wiekszosc ludzi zwariuje po 0.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ten co pobierasz to są DLC. Te z instrukcji to pierwszy prawdopodobnie odblokowuje wieśka żeby można było grać, a drugi rejestruje ci TYLKO grę na stronie CDP. Wiem, bo te kody ściągnąłem i grę zarejestrowałem. Więc pozostał tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

aha, no ja tych kodów do DLC jeszcze nie ściągałem bo przelewy im chyba nie doszły, wiec wiesz ... a ten secuROM może jednak służy jako CD Key do Wieska, przekonamy sie pojutrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2011 o 11:16, HidekiRyuuga napisał:

aha, no ja tych kodów do DLC jeszcze nie ściągałem bo przelewy im chyba nie doszły, wiec
wiesz ... a ten secuROM może jednak służy jako CD Key do Wieska, przekonamy sie pojutrze
;]

Ale swoją drogą to dziwne. Wczoraj po 11 odebrałem grę ze Sferisa w Lublinie i jeszcze tego samego dnia mogłem ściągnąć kody do DLC. Trochę to dziwne. Na zdrowy rozum to właśnie ja powinienem mieć w poniedziałek te kody. Bo przelewy dochodzą szybko. Jeszcze słowo o CRC. JA zainstalowałem grę na stacjonarnym i laptopie bez żadnych niespodzianek i instalacja trwała ok. 30 min. Przynajmniej ja nie mam na co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dziękuje za odpowiedz, a pisząc tematycznie to tez mialem problem z CRC i bylem mocno zdenerwowany, ale zainstalowalem w2 na laptopie bezproblemowo, pozniej zamienilem nosniki podpialem pod stacjonarny nosnik dvd lito on sprzed 3 lat i sie zainstalowalo bezproblemowo, ale jakbym nie mial starego dvd do zamiany to bym musial sie babrac z kopiowanem plikow na dysk, mały minus dla CD projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2011 o 11:24, Karanthir666 napisał:

tego samego dnia mogłem ściągnąć kody do DLC. Trochę to dziwne. Na zdrowy rozum to właśnie
ja powinienem mieć w poniedziałek te kody.


No cóż, ja odebrałem paczkę w Czwartek o godz 18:00 około, przelewy powinny juz dawno dojść, zamiast tego w pliku w którym sie pobiera Kody DLC pisze że kodów brak, jesli kodów nie bedzie do południa w Poniedziałek to zacznę sie ostro martwić.
Po to kupiłem EK zeby mieć te DLC na Kurtkę Oddziałów Roche''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2011 o 17:47, Moro59 napisał:

Te kody pojawią się w moich zamówieniach na gram.pl ?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować