Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Jeśli wpadła Wam w ręce najnowsza informacja prasowa CDP-u pewnie wiecie, że wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 zostały już zamówione, nie oznacza to jednak, że nie można jej u nas kupić. Dlaczego?

Przeczytaj cały tekst "Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupię EK Wiedźmina 2 jak wyjdzie na xBoxa :) na razie będę siedział w koncie i płakał że kupiłem sobie PC bez karty graficznej :) gra zapowiada się niezwykle przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie... Przyjemne to może być drapanie za uchem.

Dziś właśnie rozpakowałem EK, nacieszyłem oko tym i tamtym... Pozostaje mi słuchać OST i czekać do 16... Cztery cholerne dni z pudełkiem na biurku. CDProjekt zna się na torturach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"sami przyznajcie, to praktycznie niemożliwe, bo któż oparłby się pokusie otwarcia takiego małego skarbu jakim jest EK Wiedźmina 2? "

Noż do jasnej...czy Wy NAPRAWDĘ nie możecie dać jednego, jedynego choćby newsa odnośnie W2 bez wtryniania tam na siłę nachalnej reklamy W2? To naprawdę przestaje być normalne, przestaje być nawet irytujące - to się staje żałosne...

Natomiast co do dzisiejszego wieczora - cóż, okaże się w praktyce, ile tak na prawdę zeszło tych EK.

EDIT: Widzę, że rezygnacje idą jednak całkiem sprawnie. Przy EK na stronie sklepu widnieje już "towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jest ze niektórzy już maja EK i powysyłali im wczoraj a mój egzemplarz ciągle jest przygotowywany do wysyłki? Ma to jakiś związek z tym pierwszym tysiącem sztuk bo ja się na to załapałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:28, Cybertrash napisał:

Przyjemnie... Przyjemne to może być drapanie za uchem.

Dziś właśnie rozpakowałem EK, nacieszyłem oko tym i tamtym... Pozostaje mi słuchać OST
i czekać do 16... Cztery cholerne dni z pudełkiem na biurku. CDProjekt zna się na torturach...


Poskładaj sobie figurki kartonowe, dobry ubaw.
No i pochwal się co miałeś za losowego potwora. Ja mam Zgnilca ;].

PS. Ciekawe czy ludzie je powystawiają na allegro. Można by je jak pokemony ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw, czy teraz dodadzą licznik, ile jeszcze zostało. Czy też "pochwalą się", ile im NIE zeszło, czy to już zostawią dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:56, Tenebrael napisał:

A ja jestem ciekaw, czy teraz dodadzą licznik, ile jeszcze zostało. Czy też "pochwalą
się", ile im NIE zeszło, czy to już zostawią dla siebie :P


licznik nie jest potrzebny, zobaczymy przez ile miesiecy EK bedzie dostepna w sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wysłane wczoraj, ale nie dostałem jeszcze powiadomienia od sferisu o możliwości odbioru :< Ktoś odbierał już gdzieś w sferisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolejny Białostoczanin czeka na przesyłkę pocieszę cię, Total war szedł do mnie 3 dni.... A jak zapytałem czy dzisiaj do nich dojdzie to cytuję "mam się z gram.pl skontaktować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę tym, którzy mają już swoje kolekcjonerki. Moja jest w doręczeniu od 06:38 a kurier jeszcze nie znalazł moich drzwi. A jak się posąg prezentuje? Dobrze wykonany czy zalatuje tandetą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:52, Ruzyk napisał:

jak to jest ze niektórzy już maja EK i powysyłali im wczoraj a mój egzemplarz ciągle
jest przygotowywany do wysyłki? Ma to jakiś związek z tym pierwszym tysiącem sztuk bo
ja się na to załapałem..


Nie wiem, mam to samo. Egzemplarz nr 400, wysłana dzisiaj, dojdzie najpewniej jutro. Spokojnie i tak będziesz miał cały weekend na "penetrowanie" zawartości. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:11, Dzudas napisał:

Widzę, że kolejny Białostoczanin czeka na przesyłkę pocieszę cię, Total war szedł do
mnie 3 dni.... A jak zapytałem czy dzisiaj do nich dojdzie to cytuję "mam się z gram.pl
skontaktować....


ja zawsze brałem kurierem to nie było problemów teraz wybrałem sferis i jak dziś u nich bylem to kazali mi czekać na wiadomość sms z informacją ze już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:21, stoperex napisał:

> Widzę, że kolejny Białostoczanin czeka na przesyłkę pocieszę cię, Total war szedł
do
> mnie 3 dni.... A jak zapytałem czy dzisiaj do nich dojdzie to cytuję "mam się z
gram.pl
> skontaktować....

ja zawsze brałem kurierem to nie było problemów teraz wybrałem sferis i jak dziś u nich
bylem to kazali mi czekać na wiadomość sms z informacją ze już jest

Taak musisz czekać na maila albo smsa u nich niestety ale zwykle przesyłki rozdawane są koło 18.00, ale raz o 15 dostałem. To chyba nie ma zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować