Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Czy ktoś odbierał już grę w krakowskim Sferis?
Jak tak to prosiłbym o info bo gra już wczoraj wysłana a dalej żadnej wiadomości niema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:46, Isildur napisał:

> U mnie czeka juz w sferisie na odbior.
> Czy jak dobrze zrozumialem - i tak sobie nie pogram wczesniej?

Posiadacze EK zagrają 16 maja o godzinie 00:01 :)


Ciekawe, czy serwery wytrzymają, jak ludzie z edycji standardowej (np ja) się rzucą na odblokowanie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:10, tomi441 napisał:

Czy ktoś odbierał już grę w krakowskim Sferis?
Jak tak to prosiłbym o info bo gra już wczoraj wysłana a dalej żadnej wiadomości niema...

Z tym wysłaniem to nie jest tak kolorowo, jeden forumowicz dzwonił do swojego Sferisu, żeby się dowiedzieć, i okazało się, że wysłali dopiero dzisiaj, a na gram.pl ma napisane, że wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem swoją EK i jestem nieco rozczarowany - głowa, mimo że solidna, najwyraźniej już w transporcie do Sferis lekko się obtłukła (odpryski na pół paznokcia w dwóch miejscach). A pod spodem wygląda jak zwykły gips.
Samo pudełko też jest mocno poobijane - choć nie jest wygniecione, to jego materiał powoduje, że wszystkie uderzenia w podróży widać.

Teraz trochę bardziej pozytywnie - kości bardzo ładne (nic dziwnego, robota Q-Workshop), karty trochę mniej (wszystkie asy maja taki sam design, podobnie jokery). W artbooku sporo spoilerów (już na pierwszych stronach), więc na razie za wiele nie przeglądałem. Cieszę się, że jako randomową figurkę z papieru dostałem Nekkera - te ludzkie, z tego co widziałem, były dość nudne.

Na DVD 8 artów, 30 zdjęć ze studia, 20 screenów devdiaries i trailery - nic nowego. Soundtrack ma 23 utwory (1:12 h muzyki). Obie monety w porządku, chociaż szkoda, że odlewane, a nie bite. Pamflet natomiast jest sporym spoilerem i nie radzę się z nim zapoznawać przed rozgrywką.

Mała skarga na koniec - materiał kształtujący przegródki zostawia mnóstwo małych czarnych włosków na wszystkim, czego dotknie - w tym zawartości pudełka (najbardziej widać na głowie - która btw na małe słuchawki nauszne się nadaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:16, Azaghal napisał:

najbardziej widać na głowie - która btw na małe słuchawki nauszne się nadaje).


Albo na perukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w szoku bo dziś o 11:27 dostałem maila że paczkę dziś wysłano (12.05), godzina 15:17 - kurier dzwoni do drzwi! I to nawet uśmiechnięty od ucha do ucha i mówi "Wiedźmin przyszedł!" :] A mieszkam 300 km od stolicy. Sama kolekcjonerka świetna, chociaż przy rozpakowywaniu "jedynki" emocje były większe, i niestety ale wewnętrzna "wyściółka" popękała w miejscu figurki Geralta i tylna okładka Artbooka jest trochę przetarta i są na niej brudne odciski palców (!). Wszystko oczywiście było zafoliowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już EK, zainstalowałem ją ale mi nie działa :/ Na pewno przyczyną jest zablokowanie gry do dnia premiery. Ale chciałem się upewnić czy ktoś też już próbował uruchomić grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:24, RoRumi napisał:

Ja mam już EK, zainstalowałem ją ale mi nie działa :/ Na pewno przyczyną jest zablokowanie
gry do dnia premiery. Ale chciałem się upewnić czy ktoś też już próbował uruchomić grę
?

Ja nie mam jeszcze EK, ale mogę Cię zapewnić, że dlatego nie możesz uruchomić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:24, RoRumi napisał:

Ja mam już EK, zainstalowałem ją ale mi nie działa :/ Na pewno przyczyną jest zablokowanie
gry do dnia premiery. Ale chciałem się upewnić czy ktoś też już próbował uruchomić grę
?

Co ty nie powiesz. :) Pójdzie ci dopiero 16 maja. Spokojnie, nikomu nie zadziała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam już kolekcjonerkę i jestem BARDZO zadowolony. Samo rozpakowanie i pobieżne przejrzenie elementów EK zajęło mi dobre 15 minut. W pudełku jest tyle różnych rzeczy, że myślałem, że nie będzie im końca ;) CDProjekt przeszło samo siebie z tą EK. Według mnie jest nawet lepiej niż w przypadku EK pierwszego Wieśka. Często kupuję kolekcjonerki/limitki (mam około 25) i takiego wypasu jeszcze nie widziałem, szczególnie za takie pieniądze.
Jedynym elementem, do którego mam zastrzeżenia jest głowa Geralta. W 2 miejscach jest lekko obdarta z farby (na szczęście z tyłu, więc nie będzie tego widać), a w jednym przybrudzona czymś czarnym (pewnie od pudełka). Szkoda, bo poza tym jest bardzo fajna i dobrze wykonana. Również plastikowe wnętrze pudełka w miejscu, gdzie była głowa jest popękane i wybrudzone na biało. Aczkolwiek to tylko szczegóły, bo całość i tak wypada wręcz fenomenalnie!

Brawo CDProjekt i dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK jako takie rewelacja, z godzinę bawiłem się czytaniem i wymacaniem tego wszystkiego. Na figurkach poległem - ktoś też miał myśli samobójcze przy składaniu Drauga? Co chwilę jakaś część wyskakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a moją głową ktoś grał w piłkę i farba schodzi w 3 miejscach (brodzie, brwi i z boku głowy). Do tego nie jest kremowa, bo leżała w ładnym czarnym opakowaniu i... miejscami nabrała takiego kolorytu... Przynajmniej z daleka jak się patrzy to nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem swój wymarzony egzemplarz "EK" .. Żałuję tylko że figurka Geralta była z uszkodzonym nosem ;/ no ale cóż - pozostałe przedmioty są ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:10, Vivek1 napisał:

no i dziś znów nie wysłane zamówienie. Dziękuję, już więcej nic nie kupię w gram.pl.

Nie gorączkuj się, na pewno wysłane tylko ktoś statusu zapomniał zmienić.

Ktoś już mówił na forum, że miał taki sam status jak Ty i nagle mu paczka do domu przyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem ek..... Kurier okazał się bardzo miłym człowiekiem, gdyż był już z paczką o 12 ale niestety pieniążków nie miałem w domu i powiedział, że zadzwoni za 1h i się dogadamy.... Wszystko załatwione, po prostu świetny pan mi się trafił xD.... ale jednak zostałem lekko oszukany.....Przejrzałem wszystko i niestety nie otrzymałem mojego KUPCA.... cóż chyba go jużnie zobaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:16, marcino90 napisał:

Otrzymałem ek..... Kurier okazał się bardzo miłym człowiekiem, gdyż był już z paczką
o 12 ale niestety pieniążków nie miałem w domu i powiedział, że zadzwoni za 1h i się
dogadamy.... Wszystko załatwione, po prostu świetny pan mi się trafił xD.... ale jednak
zostałem lekko oszukany.....Przejrzałem wszystko i niestety nie otrzymałem mojego KUPCA....
cóż chyba go jużnie zobaczę...

Kody do DLC pobierasz ze strony gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak są opakowane EK wysyłane do Sferisa? Bo do tej pory odbierane gry dostawałem tam luzem, wyjęte z szuflady. Ze względu na to, że EK ma unikatowy nr i jest przypisana do konkretnego zamówienia powinna być już odpowiednio zapakowana? Moje zamówienie zostało wysłane wczoraj ale jeszcze sms od Sferisa nie dostałem. Czy zamówienia dodatkowo z oficjalnym poradnikiem są realizowane z opóźnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować