Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Ja raz zamawiałem przez sferis i SMS dostałem następnego dnia od statusu wysłania do tak koło 10, ale odbierałem w Warszawie.

A tak na marginesie, trochę śmieszne jest ten tydzień wcześniej (choć mogli dać 2/3 dni zamiast jednego) i czekanie na przesyłkę. Trzeba zrozumieć zamówień dużo, a oni nie mają takiego w wydawaniu własnej produkcji, dobrze ze wyrobili się na czas.
A marudzić to wy jeszcze będziecie mieli czas po odpaleniu, szczególnie jak nie będzie tak dopracowany jak na początku jedynka z czego słyszałem (ja zakupiłem rozszerzoną edycje od razu), na jednym z serwisów zagranicznym różnica między tymi wydaniami sięgała 20% (~65% potem ~85%).

Ale co zrobić, marudzenie na wszystko to nasz sport narodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:24, KrisN1 napisał:

Jak są opakowane EK wysyłane do Sferisa? Bo do tej pory odbierane gry dostawałem tam
luzem, wyjęte z szuflady. Ze względu na to, że EK ma unikatowy nr i jest przypisana do
konkretnego zamówienia powinna być już odpowiednio zapakowana? Moje zamówienie zostało
wysłane wczoraj ale jeszcze sms od Sferisa nie dostałem. Czy zamówienia dodatkowo z oficjalnym
poradnikiem są realizowane z opóźnieniem?

Nie sądzę, że z opóźnieniem, bo ja zamówiłem bez poradnika, a informacji o możliwym odbiorze również nie dostałem...

Co do pakowania to nie mam pojęcia.

Do wszystkich którzy odbierali paczkę osobiście, czy oprócz sms'a dostaliście też maila z informacją o tym, że paczka jest gotowa do odbioru? Czy tylko sam sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:24, KrisN1 napisał:

Jak są opakowane EK wysyłane do Sferisa? Bo do tej pory odbierane gry dostawałem tam
luzem, wyjęte z szuflady. Ze względu na to, że EK ma unikatowy nr i jest przypisana do
konkretnego zamówienia powinna być już odpowiednio zapakowana? Moje zamówienie zostało
wysłane wczoraj ale jeszcze sms od Sferisa nie dostałem. Czy zamówienia dodatkowo z oficjalnym
poradnikiem są realizowane z opóźnieniem?


Wydaje mi się, że zamówienia z poradnikiem są realizowane normalnie. Ja właśnie czekam na kuriera (mam zamówiony również poradnik) a z tego co powiedzieli mi w obsłudze klienta, powinien być najpóźniej o 20:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam odbiór w Sferisie i również informacji, o możliwości odbioru nie dostałem... Mam dziwne wrażenie, że grę to dopiero jutro będziemy mogli odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:30, sdaniel napisał:

Również mam odbiór w Sferisie i również informacji, o możliwości odbioru nie dostałem...
Mam dziwne wrażenie, że grę to dopiero jutro będziemy mogli odebrać.

To już raczej pewne, mój salon zamykają o 18.



Ponawiam jeszcze raz pytanie:

Do wszystkich którzy odbierali paczkę osobiście w punkcie odbioru, czy oprócz sms''a dostaliście też maila z informacją o tym, że paczka jest gotowa do odbioru? Czy tylko sam sms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:33, JediPrzemo napisał:

I mail i sms, opakowanie polega na zafoliowaniu pudełka


Głupie pytanie... jednocześnie dostałeś czy jedna informacja miała laga? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:37, Vojtas napisał:

Litości ludzie, zachowujcie się normalnie. :/ Jeśli nie dostaliście paczki, to dostaniecie
najpóźniej jutro. Było mówione od samego początku, że wysyłka nastąpi 12 maja. Byłem
zaskoczony, że rozpoczęto ją już wczoraj.


Dokładnie to.


Jestem pozytywnie zaskoczony jak bezproblemowo i sprawnie przebiega wysyłka tej części Wiedźmina.
Obawiałem się czegoś takiego jak przy "jedynce" a tu takie pozytywne zaskoczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:43, JediPrzemo napisał:

1,5 godziny laga na maila, ale na onecie zawsze jest opóźnienie

Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:45, DainII napisał:

A ja już mam Wiedźmina 2, instaluje się i niedługo zniknę na długo z tego świata :D


Dopiero w poniedziałek kolego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:45, DainII napisał:

A ja już mam Wiedźmina 2, instaluje się i niedługo zniknę na długo z tego świata :D

Z tym znikaniem to sobie poczekasz kolego do nocy z niedzieli na poniedziałek :D bo wtedy będzie można aktywować grę, nie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:55, SamaelvonHell napisał:

Poskładaj sobie figurki kartonowe, dobry ubaw.
No i pochwal się co miałeś za losowego potwora. Ja mam Zgnilca ;].


Ja mam Drauga i głowę Triss. Akurat draug mi się wydawał fajny jak na szybko przeglądałem bestiariusz. Zgnilec też niezły. Nie rozumiem za to narzekań na głowę Geralta. Albo są trochę przesadzone, albo miałem szczęście, bo mój egzemplarz jest w Bardzo dobrym stanie. Dopiero jak po przeczytaniu kilku komentarzy zacząłem się uważnie przyglądać to zauważyłem 2 malutkie odpryski, ale i tak są w takim miejscu, że nikt ich nie zauważy (chyba, że będzie obszukiwał całą figurkę ze wszystkich stron, z bliska i konkretnie ich szukając). Szkoda tylko, że z samą grą muszę poczekać do wakacji, bo teraz nie mam czasu.
P.S. Kości do są jakieś dziwne, albo mam farta, na 3 rundki 2 pary, kareta i kareta z ręki :). W każdym razie nie ulega wątpliwości, że są bardzo ładnie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mówcie, że jakaś aktywacja przez internet? nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Zniszczyliście mi marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już swoje EK wiedźmina 2 dostałem i rozpakowałem teraz czekam na kody dlc po zaksięgowaniu wpłaty przez Gram.pl i będzie się można cieszyć w pełni wiedźminem tak a propo figurek mam Triss i Drauga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:51, DainII napisał:

No nie mówcie, że jakaś aktywacja przez internet? nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Zniszczyliście mi marzenia.


A Ty ile miesięcy przespałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ;s Ja jestem ze starej epoki, mam płytkę to mam grę. Instaluję i gram.
A nie jakieś aktywacje ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować