Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 17:49, NemoTheEight napisał:

> Poskładaj sobie figurki kartonowe, dobry ubaw.
> No i pochwal się co miałeś za losowego potwora. Ja mam Zgnilca ;].

Ja mam Drauga i głowę Triss. Akurat draug mi się wydawał fajny jak na szybko przeglądałem
bestiariusz. Zgnilec też niezły. Nie rozumiem za to narzekań na głowę Geralta. Albo
są trochę przesadzone, albo miałem szczęście, bo mój egzemplarz jest w Bardzo dobrym
stanie. Dopiero jak po przeczytaniu kilku komentarzy zacząłem się uważnie przyglądać
to zauważyłem 2 malutkie odpryski, ale i tak są w takim miejscu, że nikt ich nie zauważy
(chyba, że będzie obszukiwał całą figurkę ze wszystkich stron, z bliska i konkretnie
ich szukając). Szkoda tylko, że z samą grą muszę poczekać do wakacji, bo teraz nie mam
czasu.
P.S. Kości do są jakieś dziwne, albo mam farta, na 3 rundki 2 pary, kareta i kareta z
ręki :). W każdym razie nie ulega wątpliwości, że są bardzo ładnie wykonane.

Drobna poprawka. Triss jest w całości. Nie chciało mi się wcześniej otwierać opakowania i spojrzałem tylko ja napis na jedynym widocznym kartoniku. W sumie dobrze, że na głowę padło. Ciekawe co by było jakbym oświadczył, że mam plecy. Na razie "walczę z Draugiem. Za głupi trochę jestem na instrukcję "włóż 4 do 4". Jak ja w ogóle skończyłem liceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:47, BroVaR87 napisał:

Ludzie, pomóżcie. Dzisiaj dostałem swoją kolekcjonerkę i zainstalowałem sobie już grę.
No ale mam mały problem, ponieważ gdy uruchomiam laucher''a, to prosi mnie o wpisanie
klucza aktywacyjnego. Sęk w tym, że nie mogę nic w tym okienku wpisać, mryga mi tylko
ta pionowa kreska i nic więcej. Jak próbuję coś do tego okienka wpisać, to nie mogę tego
zrobić :/. Czy u was też tak się dzieje?


Mam dokładnie to samo, zero reakcji na wpisywanie kodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mi się pewnie dostanie... ale warto kupić kolekcjonerkę. Długo się wahałem ale warto było. Głowa - wygląda duuuużo lepiej niż na fotkach. Moneta też fajny bajer no i artbook. Kredowy papier, i masa ilustracji!!! Miodek!! Kości też bardzo fajne... choć wymienił bym je na kość czy kieł jakiegoś stwora :)

Właśnie odpalam dysk z muzyczką i video.....

Ogólnie świetna robota... minus jedynie za to, że głowa Geralta zarwała mi pudełko i w środku jest dziura!!! No ale na biureczku się prezentuje przyjemnie....

Dodam tylko że nie jestem pracownikiem gram.pl ani CDP...ani Optimusa... ani bratem, kuzynem żadnego z pracowników tych firm i że komentarz mój nie jest sponsorowany (choć jakby co, chętnie przyjmę jakiś kupon zniżkowy :D) a wynika jedynie z radochy jaką dostarczyła mi EK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba jakąś fobie :P Chwalenie kolekcjonerki to nie jest raczej przestępstwo i oskarżenie o pracę w CDP,bo praktycznie każdy na tym forum chwali kolekcjonerkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa - w Sferisie w którym mam odebrać moją kolekcjonerkę (#472, więc creme de la creme teoretycznie) jest cała góra różnych EK - ale nie dostali żadnej numerowanej poniżej 1000. Czyżby te wybrane i specjalne mimo wysyłki już wczoraj szły jakąś specjalną dłuższą dostawą? Bardzo dziwne i chociaż nie jest to ani trochę kłopotliwe to jednak... smutno dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeeeeeeeeest!! Właśnie rozpakowałem! Dużo teko :) Prawie jak na gwiazdkę 10 lat temu kiedy się dostawało klocki i inne zabawki :D Wszystko w stanie idealnym. Nawet głowa Geralta nie uszkodzona, na co skarżyli się niektórzy przedmówcy. Zerknąłem już do Artbook''a i Oficjalnego poradnika ale nie mam zamiaru zagłębiać się w lekturę... Strasznie dużo spoilerów i to w miejscach gdzie się ich nie spodziewałem. A co do figurek to mam z edycji kolekcjonerskiej Drauga a z pudełka z grą wyłowiłem Geralta i Jaskra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numerowany tysiąc będzie dostarczony jutro, CDP tłumaczy to dodatkowym bezpieczeństwem.

A więc GROM przejrzy mi, czy nie obtłukli figurki, zaś piesek poniucha jakość metalu na orena? D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się przy aktywacji zacięło, ale może z innego powodu, potem jeszcze raz spróbuję.
Myślę, że będzie jakaś możliwość autoaktualizacji i pewnie w kilka godzin po uruchomieniu wiedźmina wyjdzie pierwsza łatka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już swój egzemplarz edycji kolekcjonerskiej dostałem...
Super pięknie ale po otwarciu okazało się, że brak temerskiego orena !!! Ale kicz... ciekawe kto go podwędził...
Po prostu żenada... za co ja tyle pieniędzy zapłaciłem? Za wybrakowany towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już otrzymałem swoją EK Wiedźmina 2 numer 1280, Posążek Głowy Geralta super ale w trakcje transportu oderwał się maleńki kawałek nosa .... no cóż :P trochę ciekawie to wygląda.
Kostki do gry są bomba, nie będę nic Spoilerował o ich wyglądzie, karty dosyć zwykłe ale podobają mi się, Artbook prezentuje się wspaniale, nawet lepiej niz w przypadku EK1.

Próbowałem Instalować grę (Która znajduję sie na 2 słownie:"dwóch" płytach DVD) ale po włożeniu drugiej płyty i odczekaniu 2-3 minut pojawił mi się komunikat o braku jakiegoś pliku i prośba o kontakt z producentem, trochę się boję że może to być jakiś problem z płytą lub grą, ale mam nadzieję ze to może brakujące składniki patcha który będzie wypuszczony 16 maja o godz 00:01.
(Ktoś tam u góry pisał że udało mu się zainstalować grę i wyskoczył interfejs startowy)
Chyba że spełnią się moje najgorsze koszmary ... i wtedy mam uszkodzoną płytę z Wiedźminem .... będzie płacz i zgrzytanie zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:25, Fasty napisał:

Ja już swój egzemplarz edycji kolekcjonerskiej dostałem...
Super pięknie ale po otwarciu okazało się, że brak temerskiego orena !!! Ale kicz...
ciekawe kto go podwędził...
Po prostu żenada... za co ja tyle pieniędzy zapłaciłem? Za wybrakowany towar?

Pisz do obsługi klienta, że tego nie dostałeś to powinni Ci go przysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:13, bobobo napisał:

Masz chyba jakąś fobie :P Chwalenie kolekcjonerki to nie jest raczej przestępstwo i oskarżenie
o pracę w CDP,bo praktycznie każdy na tym forum chwali kolekcjonerkę :P

Ot linczu się obawiałem.....

Dodam jeszcze że płytkę z wideo (po szybkich oględzinach) mogli SE darować. Tu nie ma rewelacji, za to muzyka miodna jak w jedynce..... panowie kompozytorzy/dźwiękowcy pełen szacun!!!!!!

Dobra koniec jaranie się z mojej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że natychmiast napisałem maila do obsługi klienta --- nie popuszczę - to kupa kasy i chcę dostać wszystko jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh gdy po wpisaniu kodu gry wciskam enter. Okienko mrugnie szybko i wyłapalem ze pisze cos w stylu "szukanie aktualizacji" czy brak jakiej kolwiek dalszej reakcji jest błedem czy moze po prostu spowodowana tym ze server zostanie dopiero włączony 16 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:30, zglina napisał:

Ehhh gdy po wpisaniu kodu gry wciskam enter. Okienko mrugnie szybko i wyłapalem ze pisze
cos w stylu "szukanie aktualizacji" czy brak jakiej kolwiek dalszej reakcji jest błedem
czy moze po prostu spowodowana tym ze server zostanie dopiero włączony 16 maja.


Spoko. Pisali, że aby zagrać trzeba będzie pobrac specjalną aktualizację z internetu bez której gra się nie uruchomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to pytanie może się wydać trochę żałosne. dokładnie rzecz ujmując nie wiem, w którym miejscu znajduje się klucz aktywacyjny. przeszukałem całe pudełko i nie potrafię go znaleźć. mógłby mi ktośz tym pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:36, Michalos1995 napisał:

to pytanie może się wydać trochę żałosne. dokładnie rzecz ujmując nie wiem, w którym
miejscu znajduje się klucz aktywacyjny. przeszukałem całe pudełko i nie potrafię go znaleźć.
mógłby mi ktośz tym pomóc?


A odwróć instrukcję od gry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:36, Michalos1995 napisał:

to pytanie może się wydać trochę żałosne. dokładnie rzecz ujmując nie wiem, w którym
miejscu znajduje się klucz aktywacyjny. przeszukałem całe pudełko i nie potrafię go znaleźć.
mógłby mi ktośz tym pomóc?

Tył instrukcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info o tym, że wysłali! Nareszcie po dwóch dniach pakowania w końcu wysłali. Coś mi się wydaje, że gram.pl ma za mało pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować