Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

są tam jedynie klucze do rejestracji na secuROM i thewirtcher.com oraz do rejestracji CD projekt. zresztą żaden z tych kodów nie powoduje dalszej instalacji gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją EK odebrałem godzinę temu, ale za choinkę nie umiem złożyć tekturowej figurki(tak wiem, numer odpowiada numerowi "dziurki). Ma ktoś może jakiś poradnik czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:39, Michalos1995 napisał:

są tam jedynie klucze do rejestracji na secuROM i thewirtcher.com oraz do rejestracji
CD projekt. zresztą żaden z tych kodów nie powoduje dalszej instalacji gry


Ja właśnie instaluję grę... dam ci znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:41, Fasty napisał:

> są tam jedynie klucze do rejestracji na secuROM i thewirtcher.com oraz do rejestracji

> CD projekt. zresztą żaden z tych kodów nie powoduje dalszej instalacji gry

Ja właśnie instaluję grę... dam ci znać co i jak :)


dzięki, będę czekał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:39, Michalos1995 napisał:

są tam jedynie klucze do rejestracji na secuROM i thewirtcher.com oraz do rejestracji
CD projekt. zresztą żaden z tych kodów nie powoduje dalszej instalacji gry


Gra jest już zainstalowana. Teraz musisz wpisać ten pierwszy kod do secuROM, ale przyjmie go dopiero szesnastego maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, zmienili mi datę wysłania EH z wczoraj na dziś. Wy tu macie niezły b**** siostry.
Nie będzie jutro, trudno. Kupię zwykłą edycję w Empiku albo w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie instaluję EK. Bardzo wooolno się instaluje, nie wiem czy to wina mojej DVDRW czy płyty;/ Instaluję już jakieś 20 min i pierwszej płyty nie mogę skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 19:53, artistic111 napisał:

Gra jest już zainstalowana. Teraz musisz wpisać ten pierwszy kod do secuROM, ale przyjmie
go dopiero szesnastego maja.


Ahh, dzięki, bo już zaczynałem lekko panikować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Śmiech na sali... Przy EK jedynki też mi nie oszczędzono problemów... Teraz to już szczyt... I jeszcze to zbywanie mnie na infolinii... Ostatni raz zamówiłem cokolwiek w tej ''pożal-się-Boże'' ''firmie''. Tyle było gadania, że ''podołają''. Nie zabierać się mi następnym razem za takie przedsięwzięcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:58, Cirian napisał:

Powiem tak. Śmiech na sali... Przy EK jedynki też mi nie oszczędzono problemów... Teraz
to już szczyt... I jeszcze to zbywanie mnie na infolinii... Ostatni raz zamówiłem cokolwiek
w tej ''pożal-się-Boże'' ''firmie''. Tyle było gadania, że ''podołają''. Nie zabierać
się mi następnym razem za takie przedsięwzięcie!


A w czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:58, Cirian napisał:

Powiem tak. Śmiech na sali... Przy EK jedynki też mi nie oszczędzono problemów... Teraz
to już szczyt... I jeszcze to zbywanie mnie na infolinii... Ostatni raz zamówiłem cokolwiek
w tej ''pożal-się-Boże'' ''firmie''. Tyle było gadania, że ''podołają''. Nie zabierać
się mi następnym razem za takie przedsięwzięcie!


O tej godzinie nikt nie odbierze telefonu. Paczki z EK wyszły dzisiaj, mój status zamówienia już został zmieniony, jeśli Twój nadal jest, że "przygotowanie..." to nie bój się, zostanie to zmienione dzisiaj bądź w nocy. Paczki na 99,9 % zostały w dniu dzisiejszym wysłane :)

Tutaj Akne wyjaśniła wszystko, czytaj punkt drugi: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=7502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:54, Basior81 napisał:

Własnie instaluję EK. Bardzo wooolno się instaluje, nie wiem czy to wina mojej DVDRW
czy płyty;/ Instaluję już jakieś 20 min i pierwszej płyty nie mogę skończyć.

Kliknij na okno instalacji, powinno Ci wyskoczyć, że prosi o drugą płytę. Mnie też nie pokazywało się, że chce zmiany i czekałem kilka minut bez ruchu na pasku więc postanowiłem kliknąć okno, żeby zobaczyć, czy się nie zawiesiło i dopiero wtedy instalator poinformował, że trzeba zmienić płytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale czy miał ktoś ten problem co ja ?? że po włożeniu drugiej płyty wyskoczył błąd, który uniemożliwiał zainstalowanie gry i system pokazał wiadomość żeby się skontaktować z producentem ???
Zaczynam się bardzo bać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie to wszystko... przelew pocztowy wyslalem w poniedzialek rano a moje zamowienie nadal ma status OCZEKUJACEGO NA WPLATE. Mam nadzieje ze nie bedzie takiego czegos ze ja zaplace a ktos inny zamowi mojego Wiedzmaka...
Znajac moje szczescie to dostane walka i w wiedzmina zagram pozniej niz moj sasiad ktory go zassa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:29, IneedWoW napisał:

Nie podoba mi sie to wszystko... przelew pocztowy wyslalem w poniedzialek rano a moje
zamowienie nadal ma status OCZEKUJACEGO NA WPLATE. Mam nadzieje ze nie bedzie takiego
czegos ze ja zaplace a ktos inny zamowi mojego Wiedzmaka...
Znajac moje szczescie to dostane walka i w wiedzmina zagram pozniej niz moj sasiad ktory
go zassa


Przelew wysłany przez pocztę potrafi iść 14 dni, więc na twoim miejscu to bym zamawiał sobie kolejny egzemplarz edycji kolekcjonerskiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować