Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

a mojej nie było dziś :(. Poszedłem nawet do punktu, na podłodze stosiki kolekcjonerek (mam nadzieje, że piasek z podłogi nie wkomponuje się w pudełko....), ale mojej niet :(. 5 sztuk ponoć nie doszło w tym moja :(.
366 numerek, pierwszy tysiąc niby miał być najpierw wysłany i nagle się okazuje że nie :(. Jutro może będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już działający crack, jestem zawiedziony tym, że piraci teraz sobie pograją, a my, "sczęśliwcy", którzy będą mogli odpalić grę dzień przed premierą, zagrają wtedy, gdy piraci będą kończyć grę :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:29, Fasty napisał:

Na tyle tysięcy zamówień to jak ze 20-30 osób odwoła swoje zamówienie to całkiem prawdopodobne
a ty już czujesz spisek?


Myślę, że do puli wróci przynajmniej 200 sztuk. Kiedy zamawiałem swoją kolekcjonerkę wpół do ósmej, miałem numer losowy z zakresu 1000-9999. Teraz mam 838.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie darowalem tego Drauga, po wielu probach. Nie nadaje sie do tego, pozostalych figurek chyba teraz nie odpakuje nawet, zeby sie z nimi zmierzyc, to nie na moja cierpliwosc ;)

A EK bardzo ladna, ciekawsza chyba niz ta jedynki. Razem tez sie fajnie prezentuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja już też wymiękam... niby cały jest złożony, ale iż wypiłem mnóstwo piwa na wenę, nie mogę dojść do tego jak przymocować mu nogi i jak ma to stać :) a pozostałe figurki na dzisiaj zostawiam w spokoju... nie mam już mocy... i piwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także zdecydowałem się na odbiór osobisty, bałem się po prostu, że kurier mnie nie zastanie. Teraz siedzę jak na szpilkach bo niby zamówienie jest wysłane, ale odebrać go dzisiaj nie mogłem.

Teraz widzę ten post i trochę się boję. W końcu jeszcze nie miałem okazji zapłacić za EK Wieśka, skoro żadnego smsa czy maila nie dostałem. Mam tylko nadzieję, że to nie oznacza iż ktoś mi zwędzi moją kolekcjonerkę sprzed nosa, w końcu grę mam zamiar kupić.

No coż, pozostaje być dobrej myśli. Już wiem, że jutro co pięć minut będę sprawdzał czy mogę w końcu odebrać moje EK czy nie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą spartaczyli sprawę z głową geralta przecierz mogli ją owinoąc w folię bąbelkową i 2 problemy rozwiązane nikt by nie psioczył że zagra dopiero 16 tylko siedział w pozycji embrionalnej w kącie pokoju i pykał raz zarazem folie bąbelkową, a może folię przeznaczoną na te głowy wypykali gdzieś na zebraniu w studiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zamawiałem grę, strona podała, że numer miałem z zakresu 1001-10000. Pamiętam, że zamówiłem chwilkę za późno żeby się załapać na ten tysiąc "liczony". Domyślam się więc, że mój numer wynosił około 1000 ale raczej nie więcej niż 1500. Teraz okazuje się, że moja gra ma numer 301 (fajna liczba, swoją drogą ;)) Więc zakładając, że miałem numer, dajmy na to 1001 to 700 osób (!!!) przede mną musiało zrezygnować. Szok. Byłem pewien, że będzie o wiele mniej rezygnacji, a tu się okazuje że tylko wśród pierwszego tysiąca 700 osób zrezygnowało. Może gdzieś w moich wywodach są błędy, ale jednak wszystko na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie po prostu od dłuższego czasu (zacząłem o 16:00) nie idzie gry zainstalować różnorodne błędy, zatrzymania instalacji itp. po prostu nie mogę Wieśka zainstalować ;( ogromny problem, będę próbował aż do poniedziałku, jeśli w poniedziałek nie podziała to chyba będę musiał oddać do reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:06, artistic111 napisał:

mam pytanko? złożył już ktoś Drauga? Do czego slużą te dwie jakby beczki i jak to ma
stać?

Te beczki to jakby jego nogawki, chyba ;] bo tylko tam pasowały. W każdym bądź razie namęczyłem się przy Drougu i i tak ledwo stoi ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie chwilę. Pierwszy 1000 jest ściśle przypisywany. Tak? Każdy spośród tysiąca ma w statusie zamówienia swój numer, do którego zdążył się już przyzwyczaić i go pokochać. Tak?

Więc jeżeli ktoś z numerem 340 zrezygnuje z kolekcjonerki to Redzi nagle nie starają się powyłapywać już wysłanych kopii, żeby "naprawić" porządek w miejscach 340-1000, tylko po prostu pierwszy z kolejki (losowy?) klient dostaje box #340.

Teoretycznie jak ktoś miałby ogromny fart to może dostać i #1.

A kolekcjonarka rządzi, pobiła te Blizzarda na głowę. Wiedźmińską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:47, Joasia15 napisał:

Mi dzisiaj rano kurier dostarczył grę więc nie wiem czemu innym osobom nie dostarczono.


Bo reszta zamówień EK była wysyłana dzisiaj? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:48, Isildur napisał:

> Mi dzisiaj rano kurier dostarczył grę więc nie wiem czemu innym osobom nie dostarczono.


Bo reszta zamówień EK była wysyłana dzisiaj? ;]

Może te za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:52, Joasia15 napisał:

Może te za pobraniem.


Tego nie wiem, ale możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 22:44, Shaell napisał:

Teoretycznie jak ktoś miałby ogromny fart to może dostać i #1.


Praktycznie niemożliwe, bo Redzi na pewno zostawili sobie "cenne" numery, jak np. #1, #9999, czy nawet #666 ;)
Potem wiadomo, jakiś konkurs itp., a taki numer na pewno jeszcze bardziej zachęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować