Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 23:17, Feflar napisał:

@2x Jakoś źle się czuje jak mnie cytujesz. Człowiek kupuje u was tyle lat i jeszcze potraficie
mu takie świństwo wykręcić.


Ale proszę nie łączyć sklepu z forum, na forum panują pewne zasady i powinieneś wiedzieć, że jestem wrażliwy na wszelkiego rodzaju wulgaryzmy. Skontaktuj się ze mną poprzez gg jestem na niewidocznym, numer w podpisie.

W sumie nie powinienem ale, co tam byś nie mówił, że ja nie człowiek, tutaj nie odpisuj ;]

A wracając do tematu, obawiam się trochę dostawy mojej kolekcjonerki ja mam takie szczęście, że zawsze jest coś nie tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:34, HidekiRyuuga napisał:

Ja też mam tego "utopco-podobnego" stwora na N :P

Nekker.
Żeby tylko przyszła przed 14, żebym mógł spokojnie pomacać pudełko i wyjść do pracy. Chyba bym nie wytrzymał jakbym miał tam siedzieć kilka godzin wiedząc, że gra na mnie czeka w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:39, Feflar napisał:

> Ja też mam tego "utopco-podobnego" stwora na N :P
Nekker.

To dołączam do grona szcześliwych posiadaczy tegoż stworka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Isildur
(Gwiźdze i pokazuje czerwoną kartkę) Heh, bezwzględny jak zawsze XD
Czasem jak sędzia Anna Maria... ale to tak na marginesie ;-)

To w Tesko też Wiedźmina sprzedają czy ściemniacie? ;-)

Mam kilka pytań dla tych szczęśliwców którzy już dostali grę:
- Czy przy instalce jest opcja zainstalowania angielskiego dubbingu czy trzeba go ściągnąć po zarejestrowaniu gry?
- Jak duże są te figurki z papieru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Nekker :D taki mały garbaty dzidek co biegał po polach w trailerach :D
Dosyć to mało urodziwe, cóż wolałbym piękną Triss w kwadratowej wersji niż tego cherlaka :<

Co do tych papierowych figurek nawet tego nie tykałem, nigdy nie miałem talentu do składania takiego badziewia :D a co do głowy Geralta ma odprysk na czubku nosa o wielkości około 2-3mm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:43, HidekiRyuuga napisał:

o Nekker :D taki mały garbaty dzidek co biegał po polach w trailerach :D
Dosyć to mało urodziwe, cóż wolałbym piękną Triss w kwadratowej wersji niż tego cherlaka
:<

Co do tych papierowych figurek nawet tego nie tykałem, nigdy nie miałem talentu do składania
takiego badziewia :D a co do głowy Geralta ma odprysk na czubku nosa o wielkości około
2-3mm :(


No właśnie ja też po dokumentnym spieprzeniu złożenia jednej figurki (do wywalenia), tego stwora na D,, stwierdziłem, że reszty się na razie nie tykam. Może kiedyś, jak wrócę pod wpływem alkoholu, to mnie tknie. Na trzeźwo nie ruszam. A co do głowy - u mnie, o dziwo, doszła bez szwanku (a obawiałem się właśnie odprysków i takich innych historii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:42, Sanders-sama napisał:

- Czy przy instalce jest opcja zainstalowania angielskiego dubbingu czy trzeba go ściągnąć
po zarejestrowaniu gry?
- Jak duże są te figurki z papieru?


Tak jest możliwość instalacji również angielskiego dubbingu, a co do potworów to brzydale są dosyć spore :P na pewno nie można powiedzieć ze są to małe zabawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:43, HidekiRyuuga napisał:

o Nekker :D taki mały garbaty dzidek co biegał po polach w trailerach :D
Dosyć to mało urodziwe, cóż wolałbym piękną Triss w kwadratowej wersji niż tego cherlaka
:<

Co do tych papierowych figurek nawet tego nie tykałem, nigdy nie miałem talentu do składania
takiego badziewia :D a co do głowy Geralta ma odprysk na czubku nosa o wielkości około
2-3mm :(

Ja już złożyłam figurki. Moja facjata Geralta niestety też ma mały odprysk;/ ale cóż....Teraz tylko przemęczyć się do 16 i będzie cacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 13:38, Tenebrael napisał:

"sami przyznajcie, to praktycznie niemożliwe, bo któż oparłby się pokusie otwarcia takiego
małego skarbu jakim jest EK Wiedźmina 2? "

Noż do jasnej...czy Wy NAPRAWDĘ nie możecie dać jednego, jedynego choćby newsa odnośnie
W2 bez wtryniania tam na siłę nachalnej reklamy W2? To naprawdę przestaje być normalne,
przestaje być nawet irytujące - to się staje żałosne...


Nie przeginaj, przecież to tylko prywatne odczucie, sam bym tak napisał, a po takim poście powtórzłbym to jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info ze Sferisa, że Wiesław już czeka na mnie! Gram.pl wywiązał się profesjonalnie! Mam nadzieję, że przesyłka będzie w dobrym stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam na swoją EK. Będzie ładnie wygłądało koło EK Wiedźmina 1 :)

Szkoda tylko, że nie udało sie takiego samego nr ustrzelić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dzwoniłem do swojego punktu odbioru i oczywiście mają 25 paczek i czekają jeszcze na 10 w tym oczywiście na moją... Czas się niemiłosiernie dłuży ale mam nadzieję iż pomimo tego że dziś piątek 13 moja EK będzie nieuszkodzona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 14:17, Sanders-sama napisał:

Hehe
Wasze jęki odnośnie wad Ek spowodowały że na stronie CDA pojawił się osobny news na ten
temat XD


I dobrze - bo problem jest. Kij z dodatkami, ale niektóre płytki wywalają błędy. Prawdziwą skalę problemu zobaczymy, gdy wyjdzie EP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować