Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Właśnie odebrałem swoją EK. I srodze się zawiodłem na CDP. W miejscu gdzie znajduję się głowa jest zarwane dno. Wszystko jest oblepione mieszkiem. Głowa jest w niektórych miejscach czarna i występują małe odpryski, wygląda to brzydko. Nie wiem kto był odpowiedzialny za projektowanie pudełka, ale specjalista to to nie było. Do gramu, żadnych pretensji nie mam. 230 zł to nie jest mało i chciałoby się, aby wszystko było dobrze zrobione. CDP wielki minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja EK wysłana do Wrocławskiego Sferis''a doszła w całości. Głowa w całości (jeden malutki odprysk na kitce). Cała reszta na miejscu idealnie.

Notabene - muszę pochwalić Sferis''a z Wrocławia. EK 1-1000 w innym pomieszczeniu, 1001-9999 w innym. Żadnych pomyłek, wydawane odpowiednio. Moja wzięta losowo ze stosu, wcześniejszych klientów szukał nr w drugim pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal z utęsknieniem wyczekuję swojej EK, która jeszcze nie doszła! Numer 159 a do tego Kraków więc powinno być już wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:39, Michalos1995 napisał:

są tam jedynie klucze do rejestracji na secuROM i thewirtcher.com oraz do rejestracji
CD projekt. zresztą żaden z tych kodów nie powoduje dalszej instalacji gry



no ja też mam problem, nie wiem jakim kodem aktywować grę, a już w nocy 16 maja chciałem sobie wreszcie zagrać w wiedźmina... jakbyś coś wiedział, proszę pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:06, HidekiRyuuga napisał:

Wy sie nie martwcie czy dojdzie, bo dojdzie na pewno, ale lepiej martwić się czy gra
wogule pójdzie u was na komputerze, bo są problemy z płytami chyba ...
Dokładne informacje pod tym linkiem
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=67664&tpage=3


Ten problem, głównie się bierze z tego, że niektóre odtwarzacze DVD nie sa kompatybilne z DVD9. Ja nie miałem najmniejszego problemu z zainstalowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dział obsługi klienta nie kwapi się zbytnio z odpowiedzią... tak im do głowy uderzył piątek?
Dostałem wybrakowany towar i ciężko im odpisać w 2-3 zdaniach czego mogę oczekiwać?
Naprawdę godne pożałowania jest traktowanie klientów przez gram.pl
Zamawiam u was gry od ponad 4 lat i tak ciężko jest odpisać ? Skoro ja znajduję czas aby napisać parę zdań to wy chyba też powinniście tym bardziej, że wam za to płacą a ja tylko czas tracę na pisanie.
Takie olewanie tylko w Polsce jest możliwe. Na zachodzie każdy staje na głowie aby pozyskać klienta - u nas odwrotnie - większość chce się go pozbyć. Ogarnijcie się w końcu panowie i panie. W końcu ja wydaję pieniądze na wasze pensje... gdyby setki graczy nie kupowałyby u was gier wasze stanowiska pracy nie byłyby potrzebne.
Czy odrobina szacunku to takie duże wymaganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś odebrałem z salonu Sferis w Krakowie (Galeria Krakowska) Wiedżmin 2 EK plus poradnik :)

Pełen obaw po tym co ostatnio się dzieje, wróciłem do domu.

Przyszedł czas na rozpakowanie: mój numer EK to 6653.

Wszystko okazało się być w porządku po tym co czytałem w necie i oglądałem co ludzi spotkało po rozpakowaniu...

Pomijam malutkie zatarcia na tylnej okładce artbooku, instrukcja gdzie są obie płyty DVD jest nieco wygięta.

Zainstalowało mi z obu płyt bez problemu, choć na samym końcu po instalacji program Norton Internet Security 2011 zablokował coś... ale w kwarantannie NIS 2011 odblokowałem to coś i chyba przywróciło na swoje miejsce (przynajmniej taki był komunikat).

I tu mam pytanie (wiem, że nie można przed 16 maja aktywować, zarejestrować itd.) bo klikam na Uruchom Wiedżmin 2 i... nic się nie pokazuje! czyli dobrze? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:02, Half-Life22 napisał:

I tu mam pytanie (wiem, że nie można przed 16 maja aktywować, zarejestrować itd.)
bo klikam na Uruchom Wiedżmin 2 i... nic się nie pokazuje! czyli dobrze? czy nie?


tak ma być 16 maja gra pobierze to co ma pobrać i zainstaluje po czym się uruchomi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie:
Dlaczego mi pojawia się (po kliknięciu na ikonę) okno jak na screenie?
Oczywiście po kliknięciu na "Akceptuj" się zamyka i nic się nie dzieje, ale zdziwiłem się, że pojawia się jednak komunikat.

20110513214230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:43, Harrolfo napisał:

To ja mam pytanie:
Dlaczego mi pojawia się (po kliknięciu na ikonę) okno jak na screenie?
Oczywiście po kliknięciu na "Akceptuj" się zamyka i nic się nie dzieje, ale zdziwiłem
się, że pojawia się jednak komunikat.


Mi też się to pojawia, ale pewnie po wpisaniu klucza zamyka się bez informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:38, Fasty napisał:

Widzę, że dział obsługi klienta nie kwapi się zbytnio z odpowiedzią... tak im do głowy
uderzył piątek?
Dostałem wybrakowany towar i ciężko im odpisać w 2-3 zdaniach czego mogę oczekiwać?
Naprawdę godne pożałowania jest traktowanie klientów przez gram.pl
Zamawiam u was gry od ponad 4 lat i tak ciężko jest odpisać ? Skoro ja znajduję czas
aby napisać parę zdań to wy chyba też powinniście tym bardziej, że wam za to płacą a
ja tylko czas tracę na pisanie.
Takie olewanie tylko w Polsce jest możliwe. Na zachodzie każdy staje na głowie aby pozyskać
klienta - u nas odwrotnie - większość chce się go pozbyć. Ogarnijcie się w końcu panowie
i panie. W końcu ja wydaję pieniądze na wasze pensje... gdyby setki graczy nie kupowałyby
u was gier wasze stanowiska pracy nie byłyby potrzebne.
Czy odrobina szacunku to takie duże wymaganie?


A możesz wyjaśnić jaki masz problem ?.Może to by pomogło w rozwiązaniu twojego problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:13, Filip17 napisał:

A możesz wyjaśnić jaki masz problem ?.Może to by pomogło w rozwiązaniu twojego problemu
?

problem jest szeroko opisany, a rozwiazanie banalne - prosty przekaz na stronie sprzedawcy o zaistnialym problemie, dokladnie nie chodzi o to ze winny jest gram, tylko ze poraz kolejny mamy problem z niedorobkami.
wydajac 230 zl na unikalna rzecz oczekujemy najwyzszej jakosci, co zdecydowanie nie ma tu miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:51, Wilkv napisał:

Moja EK wysłana do Wrocławskiego Sferis''a doszła w całości. Głowa w całości (jeden malutki
odprysk na kitce). Cała reszta na miejscu idealnie.

Notabene - muszę pochwalić Sferis''a z Wrocławia. EK 1-1000 w innym pomieszczeniu, 1001-9999
w innym. Żadnych pomyłek, wydawane odpowiednio. Moja wzięta losowo ze stosu, wcześniejszych
klientów szukał nr w drugim pomieszczeniu.


Też tam odbierałem i polecam, nie było możliwości, by ktoś dostał zły numerek, bo od razu się mnie zapytali czy mam wersję z pierwszego tysiąca. No i kody na DLC były w godzinkę po zapłacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:55, Filip17 napisał:

DLC w godzine po zapłacie ? Tzn ?. BO ja swoich znaleźć nie mogę ;P


W zakładce Moje zamówienia masz kody, było o tym z tysiąc pięćset razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 00:01, HidekiRyuuga napisał:

No właśnie skąd sie bierze te kody DLC ?? na Kurtkę oddziałów Vernona Roche ???
Np. jesli zamawiałem z Gram.pl ???


W szczegółach twojego zamówienia ;)

20110514000630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 00:06, Isildur napisał:

W szczegółach twojego zamówienia ;)


Gdybyś dostawał złotówkę za każdy post, gdzie wyjaśniasz dlaczego dopiero 16 maja będzie można zagrać, albo gdzie są kody DLC, to byłbyś teraz milionerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować