Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Ja dostałem Wieśka dzisiaj o 16 :) Jedyne co mnie zdenerwowało to to, że ta głowa nie była zawinięta w żaden papier, czy folię i od czarnego opakowania pobrudziła się w kilku miejscach!!! Nie wiem teraz, czy to można jakoś zmyć, żeby plamy nie wyszły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 20:38, Radieth napisał:

Ja dostałem Wieśka dzisiaj o 16 :) Jedyne co mnie zdenerwowało to to, że ta głowa nie
była zawinięta w żaden papier, czy folię i od czarnego opakowania pobrudziła się w kilku
miejscach!!! Nie wiem teraz, czy to można jakoś zmyć, żeby plamy nie wyszły!!!


Nie myj! Weź sobie papier ścierny o najdrobniejszym ziarnie i delikatnie przejedź. Spróbuj najpierw na jakimś mniej widocznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 19:26, HidekiRyuuga napisał:

Ja już otrzymałem swoją EK Wiedźmina 2 numer 1280, Posążek Głowy Geralta super ale w
trakcje transportu oderwał się maleńki kawałek nosa .... no cóż :P trochę ciekawie to
wygląda.
Kostki do gry są bomba, nie będę nic Spoilerował o ich wyglądzie, karty dosyć zwykłe
ale podobają mi się, Artbook prezentuje się wspaniale, nawet lepiej niz w przypadku EK1.

Próbowałem Instalować grę (Która znajduję sie na 2 słownie:"dwóch" płytach DVD) ale po
włożeniu drugiej płyty i odczekaniu 2-3 minut pojawił mi się komunikat o braku jakiegoś
pliku i prośba o kontakt z producentem, trochę się boję że może to być jakiś problem
z płytą lub grą, ale mam nadzieję ze to może brakujące składniki patcha który będzie
wypuszczony 16 maja o godz 00:01.
(Ktoś tam u góry pisał że udało mu się zainstalować grę i wyskoczył interfejs startowy)
Chyba że spełnią się moje najgorsze koszmary ... i wtedy mam uszkodzoną płytę z Wiedźminem
.... będzie płacz i zgrzytanie zębami.


Właśnie podczas instalacji mi się zacięło, a razem z grą cały system. Płyta fizycznie nie jest uszkodzona, to chyba umiem poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 20:52, SerwusX napisał:

Właśnie podczas instalacji mi się zacięło, a razem z grą cały system. Płyta fizycznie
nie jest uszkodzona, to chyba umiem poznać...



Mi tez coś w tym stylu, błąd przy instalacji, płyta w stanie idealnym widać na oko, nie wiem co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich którym nie wyszła instalacja, próbowaliście w ogóle przetrzeć płytkę(nawet jak czysta) i zainstalować jeszcze raz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok :< cytaty odchodzą w nieznane, a co do płytki nie przecierałem, teraz instaluje drugi raz, przetrę drugą płytę przed instalacją, ale bardzo sie boje ze cos jest nie tak, gracze ktorzy wypowiadali sie wyzej mówili ze instalacja sie powiodła.
Najbardziej sie boje bo mam EK, gdyby cos było nie tak to większy problem niz dla gracza który kupił zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:11, HidekiRyuuga napisał:

ciach

Komuś pomogło skopiowanie wszystkiego na dysk i zainstalowanie z niego, może spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:14, IneedWoW napisał:

A Wiedzmin 2 juz hula po sieci.... :]

Już od dobrych kilku dni. Ale co z tego i tak się nie da uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tyle tysięcy zamówień to jak ze 20-30 osób odwoła swoje zamówienie to całkiem prawdopodobne a ty już czujesz spisek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak poza katastrofalnymi tematami zepsutej płyty, powie mi ktoś o co biega z tą kopertą i dodatkową malutką monetą w środku ?
Moze to ma jakiś związek z fabułą w TW2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 21:29, HidekiRyuuga napisał:

o co biega z tą kopertą
i dodatkową malutką monetą w środku ?


To jest moneta, która wchodzi w skład edycji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super EK miałem dużo radochy rozpakowywać ją. Jedyna mała wada to trochę obdrapana i zarysowana głowa Geralta reszta jest porządku szczególnie podoba mi się art book genialnie wykonany. Gra zainstalowana bez żadnych problemów teraz nie pozostaje nic innego jak czekać do 16 Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koperta z małą monetą i listem są w pudełku z soundtrackiem.
i tak całkiem btw. jest już crack i patch day 0. jednak zaraz zniknę z Wiedźminem2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem Wieśka, po instalacji wyskakuje okienko z konfiguracją mojego kompa i mam PC HIGH :) Moje pytanie, czy po zainstalowaniu można wejść do menu, czy to dopiero 16 maja? Bo wyskakuje okienko "Wprowadź klucz aktywacyjny" i żaden z kodów z instrukcji nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować