Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

U mnie wczoraj wysłane do Sferis. Dzisiaj dzwonię kiedy mogę odebrać - odpowiedzieli mi że nie wiedzą bo dużo przesyłek mają. To kto ma k..wa wiedzieć? Cholera, ostatni raz skorzystałem z tej opcji, następnym razem wszystko kurierem do domu biorę. I czekam, wciąż czekam... Dobrze że nie da się jej uruchomić przed poniedziałkiem, bo byłbym dużo bardziej zły o tą dostawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:24, jhusdhui napisał:

U mnie wczoraj wysłane do Sferis. Dzisiaj dzwonię kiedy mogę odebrać - odpowiedzieli
mi że nie wiedzą bo dużo przesyłek mają. To kto ma k..wa wiedzieć? Cholera, ostatni raz
skorzystałem z tej opcji, następnym razem wszystko kurierem do domu biorę. I czekam,
wciąż czekam... Dobrze że nie da się jej uruchomić przed poniedziałkiem, bo byłbym dużo
bardziej zły o tą dostawę ;)

Zadzwoń do gram.pl oni ci, a przez ciebie nam powiedzą co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To: "Uwaga! Edycja Kolekcjonerska gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dostępna w Polsce tylko sklepie w gram.pl ! " Jest jawne KŁAMSTWO! W media markt też są lub będą za chwilę. Po za tym mieliście najpierw wysyłać egzemplarze z pierwszego tysiąca, a ja mając poniżej tego tysiąca jeszcze nie dostałem kiedy numery wyższe już zostały dostarczone. Czuję się oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:34, mat295 napisał:

Jestem tylko ciekaw co będzie jak nie będzie mnie akurat w domu.


a to ktoś inny nie może za ciebie odebrać przesyłki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:28, Vivek1 napisał:

To: "Uwaga! Edycja Kolekcjonerska gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów dostępna w Polsce tylko
sklepie w gram.pl ! " Jest jawne KŁAMSTWO! W media markt też są lub będą za chwilę. Po
za tym mieliście najpierw wysyłać egzemplarze z pierwszego tysiąca, a ja mając poniżej
tego tysiąca jeszcze nie dostałem kiedy numery wyższe już zostały dostarczone. Czuję
się oszukany.


Nieprawda: i jedno i drugie. MM może mieć swoją edycję specjalną jak Empik, ale nie Kolekcjonerską. Po drugie kto Ci powiedział, że najpierw będą wysyłane te poniżej tysięcznego numeru? Nie mogłeś od nas tego usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:43, Vivek1 napisał:

Jednym z newsów tak było podane dość dawno.

Potwierdzam, nie będę teraz bawił się w kreta, ale było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:45, Pryka napisał:

> Jednym z newsów tak było podane dość dawno.
>
Potwierdzam, nie będę teraz bawił się w kreta, ale było.


Nigdy w żadnym newsie nie było powiedziane, że numery do 1000 zostaną wysłane jako pierwsze. Poza tym sama Akne niedawno o tym pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:47, Dzudas napisał:

Dlaczego do jasnej cholery moje zamówienie wysłano dopiero dzisiaj jak mam 188 egzemplarz
gry?

ja mam 709 i 710 i nadal nie wysłano, więc ciesz się, że w ogóle Ci wysłali.

Kolejny raz gram.pl przeliczyło się ze swoimi możliwościami i dało nam obietnice bez pokrycia co zostało już brutalnie udowodnione nie raz. Wszystkie kolekcjonerki, które do tej pory zamówiłem to zawsze się jakieś hece dzieją przy wysyłce... no ile można pakować i przygotowywać paczkę do wysłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:50, Ambr0ktn napisał:

> > Jednym z newsów tak było podane dość dawno.
> >
> Potwierdzam, nie będę teraz bawił się w kreta, ale było.

Nigdy w żadnym newsie nie było powiedziane, że numery do 1000 zostaną wysłane jako pierwsze.
Poza tym sama Akne niedawno o tym pisała.


Kiedyś była wrzawa na temat tego, że gram.pl napisał w newsie, że kolekcjonerzy będą mogli uruchomić grę po odbiorze od razu. Też się wypierali, a potem ktoś dał screena z newsa i cisza, i wszyscy zamilkli nagle(a screen był dany, bo news był już odpowiednio edytowany) :) więc wiesz, było było. Wiem swoje nie muszę nikomu nic udowadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam już rozumy pozjadało, że aż tak daliście się nakręcić na głowę z marmuru? Doprawdy nie rozumiem po co przepłacać dla głowy z pseudomarmuru...Raz kupiłem edycje kolekcjonerską był to gothic 3. Artbook przejrzałem ze 2 razy. EK stoi zapomniana gdzieś w rodzinnym domu. No tak pozostaje jeszcze kurtka niebieskich pasów...Cóż za cud techniki! Sorry wolę wydać 100zł za GRĘ a nie ponad drugie tyle za zbędne dodatki(jeszcze próbują wmówić mi, że to jest fajne). Co do samego systemu DLC to komentowałem to już na różnych forach zwykły sposób na wyciągniecie kasy od graczy. Czemu nie mogę zapłacić 100zł za pełen produkt jak to było niegdyś? Tym bardziej, że gry te od powiedzmy tych z początku wieku są dużo słabsze fabularnie(dawniej gracza trzeba było zachęcać fabułą a nie oprawą audio-wizualną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:52, Pryka napisał:

> > > Jednym z newsów tak było podane dość dawno.
> > >
> > Potwierdzam, nie będę teraz bawił się w kreta, ale było.
>
> Nigdy w żadnym newsie nie było powiedziane, że numery do 1000 zostaną wysłane jako
pierwsze.
> Poza tym sama Akne niedawno o tym pisała.

Kiedyś była wrzawa na temat tego, że gram.pl napisał w newsie, że kolekcjonerzy będą
mogli uruchomić grę po odbiorze od razu. Też się wypierali, a potem ktoś dał screena
z newsa i cisza, i wszyscy zamilkli nagle :) więc wiesz, było było. Wiem swoje nie muszę
nikomu nic udowadniać.


Z tego co wiem to nadanie paczki od 1-1000 jest o wiele bardziej czasochłonne, gdyż muszą być nadawane osobno (konkretny egzemplarz jest przypisany dla konkretnej osoby). Czego nie ma w przypadku wyższych nr po prostu numerki lecą przypadkowo. Pewnie dlatego docierają szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama nazwa wskazuje,że jest to dla KOLEKCJONERÓW, też to dużo razy powtarzałem. Nikt cię nei zmusza do kupowania drogiego wydania,możesz kupić tylko grę, i tak pomożesz twórcom. A jeżeli chodzi o DLC - mam podobne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:54, stoperex napisał:

> A ja juz mam swój egzemplarz :)

to pochwal się jakiego potwora dostałeś


Drauga, ale jeszcze nie składałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować