Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostępność Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2 – jaka jest teraz?

309 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 17:51, DainII napisał:

No nie mówcie, że jakaś aktywacja przez internet? nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Zniszczyliście mi marzenia.

Wth? Co za różnica? W sumie jakby się aktywowało po zegarze systemowym to bym już miał dawno ustawione na 20 maja. :)
***
Kurdesz, ja tego dnia idę do szkoły, więc sobie pogram dopiero o 15.00 . :)
Geralt jest w dobrym stanie, trochę tam zeszło bo w końcu był w paczce, a oni tymi paczkami do kosza rzucają w centrali, więc jest dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh no ludzie pocieszcie mnie jakoś. Mówili, że dzisiaj wszystko wyślą i najpóźniej jutro będzie. A w statusie wciąąąż "przygotowywanie do wysyłki". Ahhh... nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:16, Hall0R napisał:

Ehh no ludzie pocieszcie mnie jakoś. Mówili, że dzisiaj wszystko wyślą i najpóźniej jutro
będzie. A w statusie wciąąąż "przygotowywanie do wysyłki". Ahhh... nie mogę się doczekać.


Mam dokładnie taki sam status zamówienia więc nie jesteś sam. Pewnie gra została wysłana jedynie status nie zmieniony, raz tak miałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wczoraj wysłane, ale wiadomości o paczce nadal brak. Ani maila, ani sms''a. Ostatni raz zamawiam coś z dostarczeniem do salonu Sferis. Ostatnio było tak samo jak zamawiałem grę. Teraz biorę już tylko dostarczenie do domu. Choć to trochę niewygodne, bo kurierowi kartą nie zapłacę. Ehh tak źle i tak niedobrze.. ;[
Mam nadzieje, że jutro dojdzie. Jeśli nie dojdzie jutro to już nie będzie musiało. Ostatni dzień kiedy będę mógł odebrać w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po co miałbym brać z odbiorem w jakimś salonie. Kurierem jest chyba 8 złotych drożej, ale nie muszę jeździć. :) I tak pewnie na autobus był wydał te 8 złociszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po co miałbym brać za odbiorem w jakimś salonie. Kurierem jest chyba 8 złotych drożej, ale nie muszę jeździć. :) I tak pewnie na autobus był wydał te 8 złociszy...
Sry za doubla, jest tu moderator, proszę cię, skasuj jedną wiadomość, po prostu myślałem, że nie wskoczy i 2 razy weszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzudas,

U mnie w krakowskim Sferisie zawsze dostawałem sms z możliwością odbioru następnego dnia od wysyłki około 9 rano. Moją EK z numerkiem 159 wysłali 11 maja i jeszcze nie doszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:10, tomi441 napisał:

Czy ktoś odbierał już grę w krakowskim Sferis?
Jak tak to prosiłbym o info bo gra już wczoraj wysłana a dalej żadnej wiadomości niema...


Ja odebrałem. Leży im tam tego pół tony w GK.
Widziałem też człowieka, który chciał swoje EK odebrać, bo myślał, że już jest.
Dostał info, że część przyszła dziś, część przyjdzie jutro. I dopóki nie dostanie smsa, bądź info na e-mail, to nie dostanie i musi cierpliwie czekać.
Oprócz tego panowie ze Sferisa byli zaniepokojeni, bo ponoć system powysyłał sms''y i powiadomienia niektórym przez pomyłkę (bodajże tym, którzy czekają na rzut EK między 1-1000). Boją się linczu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na edycje premium z poradnikiem do 17 ;/
przynajmniej w W1 żeby do 2 części savy zgrać, już kończe 2 akt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej zrezygnowałem, a więc częstujcie się. ;] poczekam sobie aż cały bum minie, później za niższą cenę będzie dostępna - tak jak jej poprzedniczka. Albo jak dorobię się kilku więcej blizn, posiwieje i zapuszczę włosy, a później zrobię sobie kitkę, albo koński ogon! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:28, Sebek20 napisał:

a ja czekam na edycje premium z poradnikiem do 17 ;/
przynajmniej w W1 żeby do 2 części savy zgrać, już kończe 2 akt :D

ja też tak zrobiłem, skończyłem w poniedziałek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:13, SerwusX napisał:

> No nie mówcie, że jakaś aktywacja przez internet? nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

> Zniszczyliście mi marzenia.
Wth? Co za różnica? W sumie jakby się aktywowało po zegarze systemowym to bym już miał
dawno ustawione na 20 maja. :)



Też tego próbowałem i myślałem, że będę sprytny.
taka różnica, że te wszystkie dlc, secu-romy, aktywacje przez internet itd.to straszny szajs i tylko przeszkadza w grze. Gdybym się doczytał tej aktywacji to bym dla zasady sobie Wiedźmina odpuścił. Ściągać cracka do orginału? Paranoja. A pirat gra miesiąc później za free i bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie jedno. Z tego co widzę to sporo osób ma problemy z odpaleniem płytki z Wiedźminem albo z instalacją, jeżeli już płytka odpali. Widziałem już kilka takich komentarzy. Oby tylko nie była to jakaś wpadka na szerszą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomóżcie. Dzisiaj dostałem swoją kolekcjonerkę i zainstalowałem sobie już grę. No ale mam mały problem, ponieważ gdy uruchomiam laucher''a, to prosi mnie o wpisanie klucza aktywacyjnego. Sęk w tym, że nie mogę nic w tym okienku wpisać, mryga mi tylko ta pionowa kreska i nic więcej. Jak próbuję coś do tego okienka wpisać, to nie mogę tego zrobić :/. Czy u was też tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój egzemplarz leży w Sferisie ale nie mogę odebrać bo nie mam kodu z maila (numer telefonu zmieniony więc nici z SMSa). Ciągle czekam i mam nadzieję, ze wreszcie dojdzie ale czarno to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odebrałem swoją edycjekolekcjonerska.Musze powiedziec że jestem zachwycony. Najbardziej podoba mi się Artbook. Świetne wydany, ponad 180 stron w twardej oprawie, przy każdym Arcie podpisy i dodatkowe informacje. Powiem jedno ZACNIE! CDP wielkie plus za to. Główka Geralta też spoko ;), reszat też niczego sobie. Jesteście wielcy, tworzycie najlepsze wydania na ziemi. Teraz tylko oby do 16 maja.. ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie uspokójcie się z tymi postami ze wam nie działa gra to oczywiste ze nie będzie działać do póki nie da jej się zarejestrować a nie da jej się zarejestrować do 16 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 18:55, stoperex napisał:

ludzie uspokójcie się z tymi postami ze wam nie działa gra to oczywiste ze nie będzie
działać do póki nie da jej się zarejestrować a nie da jej się zarejestrować do 16 maja


Wiesz, mowa była, że REJESTRACJA ma być opcjonalna. Więc nie w tym rzecz. Jeśli już, to AKTYWOWAĆ. Ale z tego, co mówił Gop, aktywuje się grę PO instalacji. Więc sama instalacja powinna przejść gładko, bez żadnej aktywacji.

EDIT: Błąd, nie jest to tak wprost powiedziane. Jednak ludziom wywala w różnych momentach, więc raczej nie w tym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować