Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robimy unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2

216 postów w tym temacie

Intymna czynność swoją drogą, ale czemu nie napisaliście o tym że wielu ludzi którzy otrzymali dzisiaj EK ma problem z rozwaloną figurką głowy Geralta? Problem nie jest raczej jednostkowy skoro informacja o tym pojawia się w innych serwisach.
Cyracie się czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:49, Akallabeth napisał:

Intymna czynność swoją drogą, ale czemu nie napisaliście o tym że wielu ludzi którzy
otrzymali dzisiaj EK ma problem z rozwaloną figurką głowy Geralta? Problem nie jest raczej
jednostkowy skoro informacja o tym pojawia się w innych serwisach.
Cyracie się czy co?

Gdzie tak jest napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:53, napierniczak napisał:

Gdzie tak jest napisane?

Dla przykładu www.grasz.org - w międzyczasie news został uzupełniony o zgłoszone przypadki artbooka wydrukowanego do góry nogami bądź błędów CRC na płycie.
Zdaję sobie sprawę, że gram.pl nie wydaje tej gry tylko ją sprzedaje, ale chociażby z miana hype''u, jaki regularnie i do urzygania robi ma obowiązek informować graczy o tym, jak wywiązało się ze swojego zadania CDP. W końcu to 230zł wydane przez każdego z graczy.
Sam swoją EK otrzymam prawdopodobnie jutro i naprawdę obawiam się, czy nie będzie z nią podobnych jajec. To by podkopało cały mój szacunek do CDP - który zje*ał sprawę totalnie już przy wysyłce EK pierwszej części Wiedźmina - pierwsze egzemplarze szły do empików, a ci, którzy zamawiali je na gram.pl dostawali je w częściach. Nevertheless, zadośćuczynienie było tłuste (100 PLN do wykorzystania w sklepie gram.pl).
Ciekawe jak to będzie w ciągu paru najbliższych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fenomenalne wydanie, ale ma zastrzeżenia ogólnie do wszystkich poradników, co to za przyjemność z gry jak wiemy co się zaraz stanie, wiem biznes, ale ja nie korzystam z poradników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A jak Wam podoba się Edycja Kolekcjonerska? Co sądzicie o głowie, kartach, kościach i artbooku? A może zainwestowaliście też w lepszy poradnik? Czekamy na opinie!"

Wszystko wygląda ok, oczywiście o ile nie będzie rozwalone. Kupiłem grę dodatkowo z "lepszym poradnikiem". Paczka już w drodze więc chcąc nie chcąc uczciwie za nią zapłacę i to będzie moje pożegnanie z waszym sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy w biurze gram.pl jest ołtarzyk Wiedźmaka do którego przy wejściu trzeba się modlić.

W takim tempie niedługo 50% artykułów w serwisie będzie na temat tej gry..

A koło nosa to mi hype jedynie przeleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie film fajny, ale mam dwa zastrzeżenia:
1) Nie piszcie pod koniec doby, że to prawdopodobnie pierwszy unboxing, bo na youtubie jest już ich trochę
2) Jak głowa jest "solidnym kawałem materiału", skoro gros osób uskarżało się na stan, w jakim ją otrzymali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kości przypominają mi te, które tworzy Q-workshop. Pod względem wagi, materiału i sposobu wykonania - barwione i tłoczone wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje, że ktoś w którymś z wątków żartował sobie, że jeszcze tylko relacji z otwierania pudełka brakuje? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:04, Kodi127 napisał:

Kości przypominają mi te, które tworzy Q-workshop. Pod względem wagi, materiału i sposobu
wykonania - barwione i tłoczone wzory.


Bo to są kości stworzone przez Q-workshop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:49, Akallabeth napisał:

Intymna czynność swoją drogą, ale czemu nie napisaliście o tym że wielu ludzi którzy
otrzymali dzisiaj EK ma problem z rozwaloną figurką głowy Geralta? Problem nie jest raczej
jednostkowy skoro informacja o tym pojawia się w innych serwisach.


EK ma naklad 10 000 egzemplarzy. Zawsze trzeba zalozyc, ze cos w jakiejs czesci nakladu moze sie uszkodzic, w tym przypadku zalozmy, ze przy 10 procentach cos jest nie tak co daje 1000 sztuk. Ci co maja glowe w idealnym stanie nie beda przeciez narzekac na forach bo i po co. A ci co maja problem to wiadomo, ze od razu bija na alarm. Jesli komus trafil sie uszkodzony egzemplarz (niewazne czy glowy czy innego elementu EK) niech zrobi zdjecie i podesle je do Dzialu Obslugi Klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:51, Lailonn napisał:

I to ma być materiał na newsa? :o Najlepsze, że wielu wierzy w niezależność gram.pl :D


Bo gram.pl jest w 100% niezalezne od CDP chocby z tej przyczyny, ze 100% udzialow w gram.pl ma firma Action SA. I tak rozpakowanie jednej z najbardziej oczekiwanych kolekcjonerek nie tylko tegorocznych premier jest materialem na newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować