Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robimy unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2

216 postów w tym temacie

Należałoby dodać, że Artbook zawiera spoilery i lepiej nie czytać opisów przed grą, bo można się za dużo dowiedzieć. Ja bardzo szybko ograniczyłem się do czytania tylko obrazków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:35, Thermalcake napisał:

Oczywiście ilość jadu w komentarzach standardowa jak na polskie warunki.

A w jakich warunkach gracze jarają się źle wykonanymi egzemplarzami gry, za którą zapłacili naprawdę ciężkie pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:32, Wojman napisał:

Nie sadze, zeby ktos specjalnie uszkadzal glowe po to, zeby dostac nowa.

Dlaczego od razu specjalnie? "O, jaka fajna głowa, postawię sobie na biurku! Tylko przesunę to i tamto, zrobi się akurat trochę miejsca na krawędzi... Uuuups"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:30, Vojtas napisał:

"Robimy unboxing". Jezu. A wystarczyło po prostu napisać "odpakowujemy".


Ale tak jest bardziej "na czasie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie tylko zamiast tej wątpliwej jakości figurki wolałbym np. t-shirt taki jaki dostają w Stanach. Razi mnie również tak jak kilku innych użytkowników ten "unboxing", przecież Polacy nie gęsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem na forach, że już wszystkie egzemplarze z edycji kolekcjonerskiej zostały zamówiuone i tylko Ci którzy sa zapisani na liscie rezerwowej na poczatku dostana te egzemplarze, którycyh nie odbiora Ci z głównej kolejki... :/ prośba do Was Cd-Projekt Red Studio - ZRÓBCIE ICH WIĘCEJ!!!! NIE CHCE MIEĆ PIRATA A CHCĘ EDYCJE KOLEKCJONERSKĄ!!! niestety niektórzy nie maja kasy na podorędziu i musza ją zbierać (jak to w moim przypadku...) prosze zróbcie więcej edycji kolekcjonerskich! <prosi>
pozdrawiam Cały CD_PROJEKT oraz Red Studio i oczywiście fanów Wiedźmina :)
lykan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:32, Angar0 napisał:

To też jeden z felerów premierówek Wieśmaka. Płytka do wymiany ?

plyta dziala ale nie na tym kompie co trzeba :) na moim drugim kompie to raczej nie bedzie dzialac :] jesli skopiowanie zawartosci plyt nic nie da to skopiuje zainstalowana ger i zobaczymy co z tego bedzie jak nic to bedzie lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 00:44, Lykenos napisał:

czytałem na forach, że już wszystkie egzemplarze z edycji kolekcjonerskiej zostały zamówiuone
i tylko Ci którzy sa zapisani na liscie rezerwowej na poczatku dostana te egzemplarze,
którycyh nie odbiora Ci z głównej kolejki... :/ prośba do Was Cd-Projekt Red Studio -


Dnia 13.05.2011 o 00:44, Lykenos napisał:

ZRÓBCIE ICH WIĘCEJ!!!! NIE CHCE MIEĆ PIRATA A CHCĘ EDYCJE KOLEKCJONERSKĄ!!! niestety
niektórzy nie maja kasy na podorędziu i musza ją zbierać (jak to w moim przypadku...)
prosze zróbcie więcej edycji kolekcjonerskich!


Nie będzie więcej kolekcjonerek, ale uderzaj do Działu Obsługi Klienta gram.pl
dok@gram.pl
Na pewno ktoś zrezygnuje/nie odbierze. A jak nie, to zawsze zostaje Allegro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Zejdźmy na ziemię z tym wszystkim. Odpakowywanie było i tyle. Ja osobiście nie jestem aż takim fanem Wiedźmina 2, żeby wydawać 250 zł na EK + poradnik. Ja swoją wersję Wiedźmina kupie we wtorek w sklepie, albo jak kto woli w hipermarkecie i zapłacę za nią 80 zł. Może to zabrzmi brutalnie, ale tak samo jak wszyscy będę w nią grał i będę miał w kieszeni 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba ten gościu gustu nie ma ;/ Ta głowa NIE JEST ładna ;/

Żeby nie było tak źle od dawien dawna w zasadzie od wieków nie widziałem tak bogatego wydania podstawowej edycji gry jeszcze za 100zł, a nie 120-130. Gdzie ostatnio kupiłem jakąkolwiek gre to była własnie w tej cenie to była co najwyżej ulotka, którą mozna sie co najwyżej...i 5stronicowy poradnik dodawany chyba tylko po to by poinformować o ostrzeżeniu epilepsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Dziwne, że nie trafiłem na to info wcześniej. Chodzi mi o producenta kostek. A może, znając moją przeciętną zdolność zapamiętywania nie odbiegającą znacznie od zdolności naćpanej dżdżownicy, po prostu zapomniałem :D.
Tak czy siak, bardzo się cieszę tą kolekcjonerką i faktem, że głowa Geralta jest cała, a i błędów CRC nie ma choć instalowałem na Win 7. Jedyne do czego mogę się przyczepić to błędy w druku na papercraftowych figurkach - niektóre cyferki były źle oznaczone, a że moje zdolności manualne nie stoją na zbyt wysokim poziomie po wykładzie trwającym do 19, to wprawiło mnie to w chwilową konsternację i niemożność ich złożenia. Jednak po kilku chwilach kontemplacji udało mi się dojść do rozwiązania i złożyć wszystkie. Szczególnie Draug wygląda zajeżyście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 02:15, kill69 napisał:

No chyba ten gościu gustu nie ma ;/ Ta głowa NIE JEST ładna ;/

Ja głowę widziałem już z bliska i bardzo mi się ów gadżet podoba
a co do reszty postu - zgadzam się,większość obecnych premier to tylko cieniutkie,plastikowe pudełko na DVD i instrukcja lub jej brak
tym większy respekt dla CDP RED - szkoda tylko,że instrukcja i poradnik są czarno białe,w jedynce przynajmniej klienci sklepu gram.pl dostali te elementy w kolorze ( w tym i ja ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt, czy inne papercrafty są w wersji digital na płytkach ? pewno gdzieś/kiedyś było takie info, lecz albo mnie ominęło lub zapomniałem. Tyczy się to także tych elite papercraftów z EK - będe je mial na płytce z normalnej edycji ?:P Czy będe musiał kombinowac :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze nie dostałem, kolekcjonerki wczoraj dotarły do tzw. punktu odbioru gracza - ale nie moja <chlip>
moja ma być podobno dzisiaj - to sobie chociaż ten kickboxing obejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty mogłyby być trochę lepszej jakości, ponieważ przy większej intensywności grania dosyć szybko mogą się rozlecieć. ARTBOOK pierwsza klasa - jak i ten z ''jedynki'' zresztą :) Kości bardzo mi się podobają! Zawiedziony nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja dokładnie widzę przyczynę uszkodzenia i jest taka, że będzie ją miało raczej więcej niż 10% osób. Bok głowy, w miejscu kawałek nad uchem opierał się o artbook. Ja w tym miejscu mam aż dziurę w okładce art booka i przetarcie powłoki tej części głowy wraz z zabarwieniem tego miejsca na pomarańczowo. A od strony twarzy do art booka było nieco luzu + to wyściełane tworzywo w którym leżała głowa było na tyle elastyczne by pozwalać głowie obijać się w transporcie o okładkę. Efektem tam mam właśnie (na brwi i policzku) wykruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować