Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robimy unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2

216 postów w tym temacie

Właśnie wróciłem z EK z punktu odbiorczego. No i nastała ta piękna chwila wypakowywania pudełka zbiorczego i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Już samo otwieranie pudła zbiorczego jest lepsze niż w jedynce, tzn. pudełko leży, a nie stoi na boku jak poprzednio i nic się z hukiem nie wysypuje. Artbook rzeczywiście robi wrażenie! Pięknie wydana gruba i ciężka książka! Temerski oren i głowa Geralta to wprawdze bajery, ale bardzo ładne i cieszą oko. Moneta jest bardzo ładnie i precyzyjnie wybita, a nie jest to jaskiś tani odlew. Głowa Geralta robi wrażenie ciosanego, surowego kamienia i jest dość ciężka. Czytając posty poprzedników, do mnie dotarła w całości. No i bardzo ładnie zrobione wiedźmińskie kości i karty do gry. Taka dodatkowa rozrywka obok gry komputerowej. Wycinanki i nalepki to już bajer absolutny jak dla mnie, ale niech sobie będą. No, a teraz włączam płytę ze ścieżką dźwiękową! Odezwę się, gdy posłucham muzyki! Do usłyszenia! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy klikam w "pobierz kody do tego produktu" w ściągniętym notatniku pisze "nie znaleziono kodu".Ktoś ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:13, Wojman napisał:

Ale to nie jest ani reklama, ani artykul sponsorowany. Ci co zamieszczaja tego typu filmiki
na YT tez reklamuja gre czy sa sponsorowani?


Dotychczas było od groma takich nagrań do wielu gier i nie było ani jednego newsa na ten temat tutaj.
Dziwnym trafem dzisiaj nagle jest.

Cud?

Poprzednie gry, które nie były rozpakowywane, nie były godne dania newsa?
Jak mam traktować ten news, jak nie kolejnym robieniem maślanych oczu do Wieśmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:22, Phenom napisał:

> Ale to nie jest ani reklama, ani artykul sponsorowany. Ci co zamieszczaja tego typu
filmiki
> na YT tez reklamuja gre czy sa sponsorowani?

A co to niby jest? Jakby ktokolwiek założył temat z rozpakowaniem np. EK S.T.A.L.K.E.R.-a
to, czy któryś z moderatorów pozwoliłby na istnienie takiego tematu? W ogóle zastanawiam
się, czemu moderatorzy tak uporczywie odpierają ataki ze strony userów, gdy Ci mają jakiekolwiek
pretensje w sprawie Wiedźmina...


Bo moderatorzy nie biorą kasy z powietrza. Płaci im pan prezes. Pan prezes natomiast chce żeby był szum medialny i ogólne zainteresowanie gra. W związku z czym zwiększa się ilość sprzedawanych sztuk gry. Przecież gram.pl nie dostaje za sprzedanie jednej sztuki 2 złote. To jest biznes a nie PAH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:22, Phenom napisał:

> Ale to nie jest ani reklama, ani artykul sponsorowany. Ci co zamieszczaja tego typu
filmiki
> na YT tez reklamuja gre czy sa sponsorowani?

A co to niby jest? Jakby ktokolwiek założył temat z rozpakowaniem np. EK S.T.A.L.K.E.R.-a
to, czy któryś z moderatorów pozwoliłby na istnienie takiego tematu? W ogóle zastanawiam
się, czemu moderatorzy tak uporczywie odpierają ataki ze strony userów, gdy Ci mają jakiekolwiek
pretensje w sprawie Wiedźmina...


Bo moderatorzy nie biorą kasy z powietrza. Płaci im pan prezes. Pan prezes natomiast chce żeby był szum medialny i ogólne zainteresowanie gra. W związku z czym zwiększa się ilość sprzedawanych sztuk gry. Przecież gram.pl nie dostaje za sprzedanie jednej sztuki 2 złote. To jest biznes a nie PAH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:33, kindziukxxx napisał:


> /.../
sad bu true :). Jednak sam zauważyłem że zdarza mi eis też popełniać czasami jakieś gafy
<w mafii to aż nazbyt często> jednak walka z bynajmniej i przynajmniej jest jak
walka z wiatrakami, zwłaszcza gdy naprzemiennie tych zwrotów używają ludzie z wyższym
wykształceniem, a jak ich poprawiasz to od razu wielka obraza i kłótnia że to przecież
oni mają rację. Gdy mi ktoś wytyka błąd to staram się zapamiętać aby później nie powtarzać,
bo mistrzem języka nie byłem i nie będę :)

Phenom
Bo wiedźmin jest z naszego kraju, jest naszej produkcji więc jest traktowany ze specjalną
etykietą :). Tak samo można zauważyć w sporcie jak np. Kowalczyk przegrywa to od razu
zaczynają się dyskusje że inne zawodniczki są na <legalnych> sterydach. jak nie
szło Kubicy to nikt o nim nie wiedział, zaczął jeździć dobrze od razu mamy F1 w TV i
to na bardziej popularnych kanałach. Taka jest już mentalność polaka aby wychwalać swoje
i tego się nie zmieni :)


Bulletstorm był robiony przez polaków Call of Juarez też. Czy był tutaj taki szum. Czy ktoś się tak podniecał. Nie pamiętam. To jest biznes i gram.pl zależy na szumie medialnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:58, Mike27 napisał:


Bo moderatorzy nie biorą kasy z powietrza. Płaci im pan prezes. Pan prezes natomiast
chce żeby był szum medialny i ogólne zainteresowanie gra. W związku z czym zwiększa się
ilość sprzedawanych sztuk gry. Przecież gram.pl nie dostaje za sprzedanie jednej sztuki
2 złote. To jest biznes a nie PAH.


jesli dobrze pamietam (i nie bylo zadnych zmian w polityce prowadzenia forum), to moderatorzy nie biora zadnej kasy za pelnienie swoich obowiazkow. Jest tak, ze zwyczajnie niektorym zalezy :) A szum bedzie bo to serwis komercyjny - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 16:03, Mike27 napisał:


Bulletstorm był robiony przez polaków Call of Juarez też. Czy był tutaj taki szum. Czy
ktoś się tak podniecał. Nie pamiętam. To jest biznes i gram.pl zależy na szumie medialnym.


Oj z Bulletstormem szum był i to dość spory, nie taki jak z W2, ale też bardzo duży, CoJ też miało poświęcone więcej niż typowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam swoją EK, nie mniej jednak nos geralta ktoś rozsmarował (chyba że to maszyna pakowała) na ściance przy wgłębieniu na łeb. Poradnik jaskra też trochę wygięty, ale reszta luz
Najbardziej rozśmieszył mnie dokument z gram.pl: Na górze FAKTURA VAT Nr....
Na dole: Uwaga Niniejszy dokument jest PARAGONEM a nie Fakturą VAT. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ktoś właśnie humor popsuł...
Żona pracuję w ośrodku terapii zajęciowej (z niepełnosprawnymi). Wykańczają tam często takie gipsowe czy ceramiczne dziwadła co by je na aukcjach charytatywnych sprzedać. Właśnie obejrzała głowę swym wprawnym okiem i... cytuję: "Totalna niedoróbka, tu ślady pędzla, tu grudy, tu zacieki, tu w ogóle nie pomalowane. Moi podopieczni za coś takiego dostają zj...y."
A dodam, że żadnej kłótni między nami nie było ostatnio, by mi to na złość zrobiła.
Nadzieja w tym, że i tak była obtłuczona, zgłosiłem i może wymienią na lepszy egzemplarz. Może ten był jakiś wyjątkowo niedopracowany.

PS. Ale w sumie, jak nie wymienią, to weźmie do pracy i poprawią ją na zajęciach ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 15:58, Mike27 napisał:

Bo moderatorzy nie biorą kasy z powietrza. Płaci im pan prezes.


Moderatorem jestem od 2006 roku, a dopiero teraz sie dowiedzialem, ze pan prezes nam placi. ;,-(

Moderatorzy nie otrzymuja zadnego wynagrodzenia za moderowanie forum i nie sa pracownikami gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:44, DonSzabla napisał:

Już na allegro jest edycja kolekcjonerska w częściach :)

Hmm, gościu kupił sobie aż 3 EK. Ale i tak lepiej by zrobił, jakby puścił na licytację niż na KT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:49, Michal_Raven napisał:

> Już na allegro jest edycja kolekcjonerska w częściach :)
Hmm, gościu kupił sobie aż 3 EK. Ale i tak lepiej by zrobił, jakby puścił na licytację
niż na KT.

No dokładnie. Wiedziałem że znajdzie się kilku takich cwaniaków. Jestem ciekawy ile na tym zarobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować