Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robimy unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2

216 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 18:26, TyrtanoX napisał:

A gdzie znajdę kod DLC na Kurtkę Niebieskich Pasów Vernona Roche''a? Bo nie wiem czy
mam. :O


W szczegółach twojego zamówienia poszukaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:30, Isildur napisał:

W szczegółach twojego zamówienia poszukaj :P


Hmm cholernie mało to pomocne... :)
W szczegółach mego zamówienia nic nie znalazłem. Mam rozumieć, że oba DLC będą do pobrania na stronie gram.pl?
Bo w mojej EK tego nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zamowieniu masz na czerwono pobierz kody do gry. Tam klikniesz to pobiorą ci się kody w pliku txt.
Jak ich w tym pliku nie bedzie, to za kilka dni sprawdz, albo za jakis czas az sie tam pojawią w tym pliku txt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Myślałem, że to się tyczy tylko DLC tajemniczego kupca.
A jak gra prosi o klucz, na samym końcu, po instalacji, to rozumiem, że mam nic nie robić, tylko czekać do 16-tego(bo wpisałem dwa kody z instrukcji :) )?

Wielkie Dzięki za odpowiedzi! :)

> >
> fotka

lis_23

Cholera , ale masz super numer EK. Ja mam 624...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście cieszę się że zrezygnowałem z EK. Mimo wszystko nie powala. A co do Pana Otwierającego. Jak go ujrzałem po raz pierwszy to pomyślałem że to ś.p. Olass z Acid Drinkers. Nawet głos podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko tylko ten czarny plastik jest u mnie pęknięty w pudełku i głowa Geralta ma 2-3 miejsca obtłuczone ale są małe, problem z crc na płycie miałem ale pomogło usunięcie antyvirusa ( kaspersky) reszta jest ok. Trudno się składa figurki z papieru przynajmniej tą Drauga mogli dać lepszą instrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie powinni wyglądać Edycje Kolekcjonerskie gier! Wydanie jest fenomenalne, za coś takiego warto zapłacić. W takich momentach, żałuję że mam konsolę a nie dobrego kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie bardzo rozumiem dlaczego ktoś narzeka na zawartość kolekcjonerki? Przecież od dawna wiadomo, co w niej będzie/jest, więc zwyczajnie można było tego nie kupować, a nie teraz narzekać ;p Co do uszkodzeń, to wybaczcie, ale zwyczajnie - zdarza się i na pewno nie jest to wina Gram.pl, bo i jaka? Jakoś nie wierzę, żeby specjalnie wadliwe wam głowy pakowali do pudełek ;p Moja kolekcjonerka doszła dziś i jest w idealnym stanie, wszystko jest super ;) nawet owa głowa prezentuje się całkiem zacnie ;p Poziom wykonania artbooka niepodważalnie najwyższy, a i do reszty zastrzeżeń żadnych nie posiadam, więc... chill out ppl ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:35, Xiltyn napisał:

Trochę nie bardzo rozumiem dlaczego ktoś narzeka na zawartość kolekcjonerki? Przecież
od dawna wiadomo, co w niej będzie/jest, więc zwyczajnie można było tego nie kupować,
a nie teraz narzekać ;p Co do uszkodzeń, to wybaczcie, ale zwyczajnie - zdarza się i
na pewno nie jest to wina Gram.pl, bo i jaka? Jakoś nie wierzę, żeby specjalnie wadliwe
wam głowy pakowali do pudełek ;p Moja kolekcjonerka doszła dziś i jest w idealnym stanie,
wszystko jest super ;) nawet owa głowa prezentuje się całkiem zacnie ;p Poziom wykonania
artbooka niepodważalnie najwyższy, a i do reszty zastrzeżeń żadnych nie posiadam, więc...
chill out ppl ;p


Jakbyś nie miał kilka rzeczy w zestawie, albo miałbyś artbook wydrukowany do góry nogami, niemożność zainstalowania gry, czy skatowaną głowę Geralta, to inaczej byś śpiewał. Łatwo jest komuś mówić, jak u niego jest wszystko cacy, wszystko na błysk. Nie znoszę takiego egoistycznego podejścia. Może więc zamienisz się na EK z jakąś poszkodowaną osobą, Panie "Chill Out"? Więcej tolerancji. Ja szczerze współczuję takim osobom. Gdybym dostał taką trefną kolekcjonerkę, to chyba bym sobie włosy z głowy wyrwał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 13.05.2011 o 21:35, Xiltyn napisał:

artbooka niepodważalnie najwyższy, a i do reszty zastrzeżeń żadnych nie posiadam, więc...
chill out ppl ;p


ale jaki chill out? za 230 zl - poobijana glowa Geralta, uszkodzone pudelko i artbook? idz do sklepu i kup plecak z jednym trokiem - fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem info,że jest moja EK wczoraj w czwartek do odbioru. Dwa/trzy razy SMS przyszedł plus mail. Dzisiaj idę pod wieczór i nie ma. Znów było wszystko fajnie, mocno i pompatycznie, a na końcu jakiś Pan Zenek z petem w kąciku ust miał wy......ne po całości i nie wysłał na czas. Tym samym efekt profesjonalizmu i muśnięcia wielkim światem niestety jak dla mnie zdechł. Co nie zmienia faktu, że zagram jak tylko w końcu dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ta agresja w stronę - nie tak małej - grupy osób, której się to chamskie pchaniem z Wiedźminem nie podoba?

Czepiam się nie samego reklamowania ale wycierani sobie gęby "obiektywizmem i neutralnością"

Dnia 12.05.2011 o 23:58, Wojman napisał:

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina 2: Zabójcy Królów to spora paczka. Trudno wiec uniknąć losowych uszkodzeń > jej zawartości.

Dnia 12.05.2011 o 23:58, Wojman napisał:

Straszne rzeczy mogą się zdarzyć - trzęsienie ziemi może zniszczyć całe miasta, asteroida może wejść na
kurs kolizyjny z naszą planetą, a Wy możecie otrzymać uszkodzoną Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2:
Zabójcy Królów.


Niby powiadamiacie o - nie tak małej - grupie osób z problemami ale "niezależnie" już w tytule bronicie wydawcę i umniejszacie problem rzucając idiotycznymi żartami, na pewno bawiącymi tych co wydali 240zł :). O CRC jest u Was całe 1 zdanie na koniec. Osoba nie zainteresowana kolekcjonerką pewnie by go nie doczytała, bo po co a skoro jest TU to i w zwykłej edycji się pojawi...

A powinien być news "CD Projekt znowu nie podołał zadaniu" albo "CD Projekt nie wyciągnął lekcji z edycji Wiedźmina", bo jaja z kolekcjonerkami wtedy TEŻ były i wtedy TEŻ był jaja z instalacjami.

O każdym wydawcy, developerze tak piszecie TYLKO NIE o w pełni oddzielnym i zupełnie nie wpływającym na nic CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna to podsumowac jednym zdaniem - smutne lecz prawdziwe, tylko tym razem w odroznieniu od wczesniejszej sytuacji, praktycznie zero oficjalnej sensownej reakcji (odpowiedz z bledami crc jest na poziomie komputer swiat...) a ta dotyczaca uszkodzonych elementow - bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze. Poczytałem fora i się normalnie boję co ja w tej paczce znajdę. Zaraz sobie zapiszę numer mojej sztuki żeby się nie okazało, że w punkcie odbioru dostanę pierwszą z brzegu. Nie mam jeszcze swojego egzemplarza więc może ktoś powie, że się nie powinienem wypowiadać ale dwie rzeczy mnie wkurzyły nawet bez uszkodzonej głowy.

1. Jak coś takiego się dzieje tracą ludzie nerwy (nie chciałbym być w skórze osoby która to komuś na prezent kupiła na przykład) i czas na reklamacje, a jakiś dowcipniś pisze o asteroidach zamiast choćby przeprosić. Do momentu zabulenia jesteśmy szacownymi klientami, a po tym jak zapłacimy frajerami z problemem.

2. > to jest odpowiedź na posta dodanego przez Jami84

> ja wczoraj od razu po otrzymaniu i odpakowaniu przesyłki zgłosiłam, że mam uszkodzoną
> nieco głowę, przesłalam zdjęcia, ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi co z tym mogę
> zrobić


Poczekać cierpliwie - rada moderatora

Czemu firma CD Projekt nie może cierpliwie poczekać na kasę za te kolekcjonerki, na przykład do momentu stwierdzenia faktu otrzymania rzeczy nieuszkodzonej i kompletnej a dodatkowo zgodnej z tym co zamieszczono na zdjęciach przy pre-orderze?

Podobnie było przy kolekcjonerce jedynki. Podobne teksty. My poszczekaliśmy, karawana poszła dalej. Miało być pięknie, a wyszło jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wgl. co do soundtracka i wg. muzyki z Wieśka - jak ktoś ma ochotę to Krakowie jest festiwal muzyki filmowej, na którym wystąpi m.in. Adam Skorupa ( Wiedźmin ) ---> http://www.fmf.fm/749/751/distant-worlds--music-from-final-fantasy-oraz-wiedzmin-2-%E2%80%93-premierowe-wykonanie-suity.aspx. Mnie niestety nie będzie, bo koliduje to z moimi juwenaliami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować