Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robimy unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2

216 postów w tym temacie

No ja również jestem ofiarą problemu CRC. Mam tylko szczerą nadzieję, że CDP pójdzie po rozum do głowy i zwyczajnie udostępni obrazy płyt do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja głowa (WTF?) ma tylko troszkę ukruszone włosy (1 mm) i kilka miejsc z lekko startą farbą i dzięki temu wygląda jak jakiś zabytek ^^ W końcu Geralt żył w XIII wieku - nie ma sensu i nie chcę reklamować tego. Całą resztę mam w stanie prefekcyjnym, a mój unboxing możecie zobaczyć tutaj - http://youtu.be/7AtmHI3sYqQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też państwo na wschodzie kojarzy się z Rosją?:D (chodzi mi o państwo na tej mapce z kolekcjonerki Wieśka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja głowa również jest nieco podniszczona - nie jest to wiele, ale nieco drażni. No i tył okładki Artbooka ma dwa wgniecenia i otartą okładkę. Poza tym nie mam zastrzeżeń. Czekania na odpalenie gry nie uwzględniam bo to jak wiemy denerwuje każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 08:54, BigDaddy534 napisał:

Ja mam ten sam problem co nikki.Błąd CRC jak jest końcówka instalacji.Ale może w poniedziałek
będzie można dopiero zainstalować,nie wiem.


Spróbuj skopiować płytę na dysk twardy i wtedy zainstalować z dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy uboxing EK Wiedzmina 2 na YT zrobil nasz uzytkownik Michal_Raven. Jesli jestescie
> zainteresowani oto linki:
>
> Unboxing: http://www.youtube.com/watch?v=lka9huGuHEQ
> Prezentacja artbooka: http://www.youtube.com/watch?v=RH8jeiOIVoU
> Unboxing i krótka prezentacja oficjalnego poradnika: http://www.youtube.com/watch?v=ifiRvg6lGic

Gram.pl stole Michal_Raven''s thunder :(

Widzę, że Michal_Raven zainvestował w statyw, bo teraz otwieranie pudełka oglądało się miło. Piękna edycja. Czekam na moją z niecierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj swoją Edycję dostałem i jest po prostu BOSKA! po 3 godzinach męczenia się złożyłem figurki i się świetnie prezentują. Artbook jest lepszy niż się spodziewałem (są nawet cytaty z książki do każdej postaci i potwora), a głowa Geralta jest cud miód i słone orzeszki super wygląda na biurku. Jedyny ból to taki, że po zainstalowaniu gry dostałem komunikat "Grę można uruchowić dopiero 16 maja", a piraci już tą grę "zpiracili", ale dla takiej gry warto poczekać. Naprawdę dobra robota CDP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 09:18, Arek797 napisał:

/../ a piraci już tą grę "zpiracili",
ale dla takiej gry warto poczekać. Naprawdę dobra robota CDP!!


Co z tego, że ją mają skoro grać nie mogą bo brakuje tych 50 mb, które gra pobiera w trakcie aktywacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl przesadza.

Dlaczego wcześniej nie było newsów z rozpakowywania innych gier?

Czy słowo "rozpakowywanie" nie istnieje w polskim języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 09:23, Cygi napisał:

Dlaczego wcześniej nie było newsów z rozpakowywania innych gier?


Moze dlatego, ze majac na wylacznosc ekskluzywna edycje dlugo oczekiwanej gry nie tylko w Polsce jest sie czym chwalic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 09:29, Wojman napisał:

Moze dlatego, ze majac na wylacznosc ekskluzywna edycje dlugo oczekiwanej gry nie tylko
w Polsce jest sie czym chwalic?


A moze dlatego, ze jest to kolejna forma nachalnej reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To nie ostatni materiał filmowy związany z Edycją Kolekcjonerską – w drodze jest jeszcze krótki film z magazynu przedstawiający wysyłkę(...)"

Ja proponuję zamieścić wywiad z kurierem dostarczającym EK Wiedźmina.
I właśnie skoro "robienie unboxingu" (xD) to taki zajebisty materiał na newsa, to dlaczego nie robią tak przy każdej większej kolekcjonerce, dlaczego przy premierze innych większych hitów nie ma robionego layoutu pod nie i nie ma miliarda bzdurnych newsów? I jak ja mam uwierzyć w niezależność tej strony, skoro tu nikt nawet nie próbuje stwarzać pozorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie było, bo gram.pl jest w pełni niezależnym portalem i reklam daje tyle co inne serwisy a może i nawet mniej. A nie, czekaj...

Unboxing jest bardzo fajny a po jego obejrzeniu można iść na shopping po gram.pl i potem lansing na ulicy z głową wieśka na czole :)

Tak czepiam się, bo jak 80% osób na portalu zauważyło, przeginacie. Ta gra to nie jest super hiper premiera na miarę 10lecia. Więcej sprzedaje się CODa a mimo to nad nim nikt się nie "spuszcza"...

ps. pakiet większościowy to może być i 51% a tylko tyle podano an action sa. Skąd ja wiedziałem, że będą jaja z grą tak jak przy jedynce :) Kupię za miesiąc złotą edycję z patchami i modami graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o wysyłkę paczek. Bo widzę, że EK już rozsyłali. Czy wersję premium też już ktoś dostał? Bo u mnie w statusie realizacji napisane jak byk: wysyłka 16 maja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że współpracujecie z CD Projektem i sami sprzedajecie EK w swoim sklepie, ale takie materialy się oznacza jakimś tagiem "materiał promocyjny" czy czymś podobny... Sam ohy i ahy, jakbym oglądał słabą reklamę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować