Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robimy unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2

216 postów w tym temacie

Wczoraj odebrałem pudełko z grą :) EK jest przepiękna (zwłaszcza artbook). Niestety głowa geralta poobcierała się w pudełku i zostało w nim po niej trochę białych śladów na tym czarnym materiale. Szkoda, że nie włożono jej choć w jakiś foliowy woreczek, który zniwelował by ocieranie się przy drganiach w trakcie transportu :|
Efekt jest taki, że figurka ma dodatkowe białe blizny i czarne ślady. Podobno miała być ona zrobiona z sztucznego odpowiednika marmuru. Bardziej mi to przypomina gips pomalowany na marmurowo :P

Niektórzy mówią o błędach CRC w czasie instalacji. Ale czy to przypadkiem nie jest zasługa SECU-ROMa? Może tak właśnie będzie, zanim się nie ściągnie tych 50 MB?

Ogólnie jestem zadowolony, pomijając tą małą wpadkę z figurką :)

20110513110012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama edycja premium bynajmniej do biednych nie należy<tak drodzy specjaliści od języka polskiego, powinno się korzystać z dobrodziejstw słowa Bynajmniej>.
Kolekcjonerka to już w ogóle wypas a, że na 100k egzemplarzy trafiają się uszkodzone to cóż. Wszystko robione w sporym nakładzie będzie miało tak zwane "wadliwe egzemplarze" czyli egzemplarze które ulegną uszkodzeniu. I bynajmniej nie jest to wielki problem gdyż jest takie coś jak "reklamacja"<ot takie kolejne trudne słowo>, można zgłosić ten mankament i mieć pewność iż nikt nie pozostawi nas z uszkodzonym towarem.
Z trudem się powstrzymywałem by nie użyć w tym moim komentarzu większej ilości "Bynajmniej"ale opanowałem się zawczasu<następne nietuzinkowe słowo> :)

Edit: Jak wspomniano, kurierzy też bywają źródłem takich uszkodzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wypleniać tą plagę analfabetów póki jeszcze jest czas.
Aczkolwiek zgodzę się, przyjemnie się czyta kogoś kto udaje, że błyszczy "mega elokwencją" i jest w ogóle hiper-duper-mega internetowym wojownikiem o wolność i najprawdziwsza prawdziwą prawdę a wali takowe kwiatki co drugie słowo, sprawiając, że jego "myśl przewodnia" staje się jedynie bełkotem =)

@marcin-malysza
No trzeba ale nie na zasadzie "jo żem bynajmniej tak mioł" jak 90% "gYmNaZyAlNo-lYcEaLnYcH-pOkEmOnÓw" =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 10:22, Laid_back napisał:

Każdy kto ma uszkodzenia czy inne problemy z Edycją Kolekcjonerską niech pisze do Działu
Obsługi Klienta - otrzymacie informacje. Pamiętajcie tylko, że gra nie uruchomi się przed
16

http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4


ja wczoraj od razu po otrzymaniu i odpakowaniu przesyłki zgłosiłam, że mam uszkodzoną nieco głowę, przesłalam zdjęcia, ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi co z tym mogę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:16, Jami84 napisał:

ja wczoraj od razu po otrzymaniu i odpakowaniu przesyłki zgłosiłam, że mam uszkodzoną
nieco głowę, przesłalam zdjęcia, ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi co z tym mogę
zrobić


Poczekac cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:17, Wojman napisał:

Poczekac cierpliwie.


mozna czekac i mozna tez ulatwic wszystkim zycie - wystraczy zestawic posta na forum w widocznym miejscu czy wyslac maila z informacja co zrobic w przypadku uszkodzonych elementow. jedno proste dzialanie, a o ile mniej balaganu. a moze jednak to wstyd napisac otwartym tekstem ze jest drobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 23:51, Lailonn napisał:

I to ma być materiał na newsa? :o Najlepsze, że wielu wierzy w niezależność gram.pl :D

a wielu nie wie że gram bardziej jest zależny od Sferisa niz CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta właściwie to nie jest do końca temat ale że wszędzie teraz dopuszczalne jest o wiedźminie i sprawach związanych (tj. temat sklepu i wszelkie wiedźmińskie newsy), to muszę podzielić się ciekawą informacją, kurierem wiele rzeczy zamawiałem, z czego cześć naprawdę podatnych na upadki i tylko jeden raz natrafiłem na uszkodzony towar. Dokładniej to miałem telefon ze sklepu że będą wysyłać jeszcze raz bo kurierzy coś uszkodzili, nic zdarza się. Jednak jak wysyłałem towar to UPS wymaga aby paczka była zabezpieczona tak aby mogła przetrwać upadek z wysokości ~1m, czy coś koło tego (wysokość taśmy) nie sugeruję nic, ale widząc jak niektórzy wrzucają paczki do samochodu sam się dziwiłem że jednak tak wiele rożnych rzeczy dociera w nienaruszonym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:33, kindziukxxx napisał:

a wielu nie wie że gram bardziej jest zależny od Sferisa niz CDP :)

Stary, to Era PeeSoo<czytać z angielskiego, czyli ee=i a oo=u> Tu wszędzie węszą układy i inne tego typu wynalazki. Tylko jednego nie robią, nie sprawdzają faktów które bynajmniej <znowu się nie powstrzymałem, och ja niedobry>] nie potwierdzają ich teorii spiskowych.
Ale przynajmniej<nie mylić z Bynajmniej> mają co pisać w komentarzach :)
Ludzie, zapamiętajcie jedno. Kondycja paczki jaką dostaniecie może być równie dobrze efektem niedbalstwa pana kuriera. Najlepszy sposób jaki wymyślono to otwarcie owego pudełka w obecności wcześniej wymienionego jegomościa. Gdy coś się nie zgadza to zwracacie paczkę i ona wraca do sklepu, oni tam wykrywają w czym problem i <jestem tego prawie pewien> naprawiają usterkę<to się tyczy uszkodzeń mechanicznych>.

@Pietro87, ale takie babole w zdaniach czasami pomagają nam się dowiedzieć z kim mamy do czynienia. Raz na pewnym forum, x lat temu, koleś walną mi ripostę: "Ja bynajmniej jestem inteligentny, nie to co ty.". Wtedy nie wytrzymałem, popłakałem się jak małe dziecko, z tym wyjątkiem, że ja to tak bardziej ze śmiechu niż z powodu pełnej pieluszki bądź pustego brzuszka :) <Przepraszam za off-top>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie za bardzo rozumiesz jednej rzeczy, jeżeli otwierasz karton i widzisz tam zafoliowaną czyściutką grę, a w jej środku dopiero uszkodzenia - to nie jest to samo. Poza tym przy kurierze nikt nie będzie otwierał gry i powoli spokojnie jej przeglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tam jestem zadowolony z EK który otrzymałem, co prawda zgadzam się że figurka trochę się sypnęła, ale już sobie z tym poradziłem, po drugie nie narzekajcie ludzie, nacieszmy oczy najnowszą produkcją CDP Red, a nie dodatkami do niej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z mojej Edycji Kolekcjonerskiej. Głowa co prawda posiada w jednym miejscu dziurkę zrobioną jakby igłą, ale za to Artbook jest w wyśmienitym stanie, w kości już zagrywam z tatą, w karty muszę nauczyć się grać, Temerski Oren wygląda jakby był prawdziwą monetą ze starszych czasów, a gra...no cóż...jeszcze jej nie otworzyłem. Chyba czas sięgnąć po nożyczki ;)

Mój numer: 1935 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 09:29, Wojman napisał:

Moze dlatego, ze majac na wylacznosc ekskluzywna edycje dlugo oczekiwanej gry nie tylko
w Polsce jest sie czym chwalic?


Chcecie się chwalić?
To dopiszcie na początku, że to reklama, lub artykuł sponsorowany, żeby ludziom nie ściemniać.

Sytuacja jest już żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:57, Marekku napisał:

Ty chyba nie za bardzo rozumiesz jednej rzeczy, jeżeli otwierasz karton i widzisz tam
zafoliowaną czyściutką grę, a w jej środku dopiero uszkodzenia - to nie jest to samo.
Poza tym przy kurierze nikt nie będzie otwierał gry i powoli spokojnie jej przeglądał.

Ja z doświadczenia wiem, że można<tak, rozpakowałem już nie raz grę do samej płytki przy kurierze sprawdzając kondycje nośnika i tak, raz miałem uszkodzony element z wnętrza pudełka co zaowocowało odesłaniem i otrzymaniem nowego zestawu>. Kurier nie ma prawa ci odmówić sprawdzenia przy nim zawartości paczki w celu sprawdzenia czy wszystko jest w należytym stanie. Ewentualnie może poprosić o kontakt telefoniczny w razie uszkodzonej zawartości, przyjedzie wtedy i zabierze owy towar. Także, nie ma co do tego problemu. Ale wiesz, jeżeli człowiek nie docieka swych praw<poczytaj sobie o prawach klienta i konsumenta> to cóż, niewiedza boli.
I co z tego, że pudełko ładne, nietknięte i zafoliowane skoro w środku nadal może cię czekać niemiła niespodzianka.

@Cygi, nie myl faktów. Wyłączność nie ma nic wspólnego ze sponsorowaniem, to raczej takie wyróżnienie niż posmarowanie. Ale idąc tokiem twych myśli to w CD-Action to nie była pierwsza recenzja gry ale tez artykuł sponsorowany bądź reklama.

Choroba, takie un- boxy robi się w wielu światowych serwisach traktujących o tematyce growej i nikt tam takich problemów nie robi jak u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:05, Cygi napisał:

Chcecie się chwalić?
To dopiszcie na początku, że to reklama, lub artykuł sponsorowany, żeby
ludziom nie ściemniać.


Ale to nie jest ani reklama, ani artykul sponsorowany. Ci co zamieszczaja tego typu filmiki na YT tez reklamuja gre czy sa sponsorowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:13, Wojman napisał:

Ale to nie jest ani reklama, ani artykul sponsorowany. Ci co zamieszczaja tego typu filmiki
na YT tez reklamuja gre czy sa sponsorowani?


A co to niby jest? Jakby ktokolwiek założył temat z rozpakowaniem np. EK S.T.A.L.K.E.R.-a to, czy któryś z moderatorów pozwoliłby na istnienie takiego tematu? W ogóle zastanawiam się, czemu moderatorzy tak uporczywie odpierają ataki ze strony userów, gdy Ci mają jakiekolwiek pretensje w sprawie Wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:22, Phenom napisał:

A co to niby jest? Jakby ktokolwiek założył temat z rozpakowaniem np. EK S.T.A.L.K.E.R.-a
to, czy któryś z moderatorów pozwoliłby na istnienie takiego tematu?


W watku o grze S.T.A.L.K.E.R. nikt by nie robil problemu z wklejeniem linka do YT z rozpakowaniem EK czy nawet edycji standardowej

Dnia 13.05.2011 o 12:22, Phenom napisał:

W ogóle zastanawiam
się, czemu moderatorzy tak uporczywie odpierają ataki ze strony userów, gdy Ci mają jakiekolwiek
pretensje w sprawie Wiedźmina...


O, kolejna ciekawa teoria. Za chwile pewnie sie dowiem, ze pracuje w gram.pl i pobieram pensje. Nie ukrywam - chialbym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 11:53, marcin-malysza napisał:

/.../

sad bu true :). Jednak sam zauważyłem że zdarza mi eis też popełniać czasami jakieś gafy <w mafii to aż nazbyt często> jednak walka z bynajmniej i przynajmniej jest jak walka z wiatrakami, zwłaszcza gdy naprzemiennie tych zwrotów używają ludzie z wyższym wykształceniem, a jak ich poprawiasz to od razu wielka obraza i kłótnia że to przecież oni mają rację. Gdy mi ktoś wytyka błąd to staram się zapamiętać aby później nie powtarzać, bo mistrzem języka nie byłem i nie będę :)

Phenom
Bo wiedźmin jest z naszego kraju, jest naszej produkcji więc jest traktowany ze specjalną etykietą :). Tak samo można zauważyć w sporcie jak np. Kowalczyk przegrywa to od razu zaczynają się dyskusje że inne zawodniczki są na <legalnych> sterydach. jak nie szło Kubicy to nikt o nim nie wiedział, zaczął jeździć dobrze od razu mamy F1 w TV i to na bardziej popularnych kanałach. Taka jest już mentalność polaka aby wychwalać swoje i tego się nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować